20 | Bolatická dvacítka | čas celkového vítěze: | vítěz: | počet bodů závodu: | závodníků celkem: | průměr 10 nej |
Délka km: | |||
17.4.2016 Bolatice | 1:11:24 | Zeman Marek | 99 | 97 | 1:15:04 | 18,48 | ||||
Umístění | liga | Příjmení a jméno | Klub | kat. | čas | body | pr. tempo | |||
1. | x | Zeman Marek | X-Air Ostrava | A | 1:11:24 | 104,0748 | 03:52 | |||
2. | x | Šmirják Miloslav | SOKOL Opava | A | 1:14:07 | 100,2600 | 04:01 | |||
3. | x | Janeček Roman | Caramba! Team | A | 1:14:35 | 99,6327 | 04:02 | |||
4. | x | Mička Petr | ZŠ Englišova Opava | A | 1:16:17 | 97,4124 | 04:08 | |||
5. | x | Škapa Marek | X-Air Ostrava | B | 1:16:19 | 97,3698 | 04:08 | |||
6. | x | Vojkůvka Jan | Chuchelná | B | 1:16:35 | 97,0308 | 04:09 | |||
7. | x | Kubín Jakub | SOKOL Opava | A | 1:20:18 | 92,5397 | 04:21 | |||
8. | x | Konvička Adam | Ostrava | A | 1:20:19 | 92,5205 | 04:21 | |||
9. | x | Němec Jakub | Caramba! Team | A | 1:21:57 | 90,6765 | 04:26 | |||
10. | x | Kubín Jiří | Prajzský BK Kravaře | C | 1:23:44 | 88,7453 | 04:32 | |||
11. | x | Hlaváč Bronislav | AW SPORTS TEAM | A | 1:24:24 | 88,0443 | 04:34 | |||
12. | x | Gargoš Stanislav | Bolatice | B | 1:24:26 | 88,0096 | 04:34 | |||
13. | x | Pavlásek Michal | Prajzský BK Kravaře | B | 1:24:36 | 87,8362 | 04:35 | |||
14. | x | Ferenz Jan | Prajzský BK Kravaře | B | 1:24:56 | 87,4914 | 04:36 | |||
15. | x | Svárovský Richard | One man show | B | 1:25:16 | 87,1494 | 04:37 | |||
16. | x | Halfar Stanislav | AO Kobeřice | C | 1:26:54 | 85,5114 | 04:42 | |||
17. | x | Gruchalová Lucie | SK Šafrata Bohumín | D34 | 1:28:10 | 84,2829 | 04:46 | |||
18. | x | Richterová Jana | Prajzský BK Kravaře | D34 | 1:29:12 | 83,3065 | 04:50 | |||
19. | x | Bořucký Jiří | Prajzský BK Kravaře | C | 1:29:53 | 82,6732 | 04:52 | |||
20. | x | Brož Petr | MK Seitl Ostrava | A | 1:31:42 | 81,0353 | 04:58 | |||
21. | x | Vitásková Andrea | Prajzský BK Kravaře | D34 | 1:32:07 | 80,6688 | 04:59 | |||
22. | x | Pavelek Jan | Dolní Benešov | A | 1:32:16 | 80,5376 | 05:00 | |||
23. | x | Legerská Hana | SSK Vítkovice | D34 | 1:35:14 | 78,0288 | 05:09 | |||
24. | x | Salawa Jiří | Policie ČR Hlučín | B | 1:36:14 | 77,2179 | 05:12 | |||
25. | x | Bardaševský Lubomír | Ludgeřovice | C | 1:37:32 | 76,1887 | 05:17 | |||
26. | x | Michalčík Karel st. | Prajzský BK Kravaře | C | 1:39:41 | 74,5455 | 05:24 | |||
27. | x | Rinka Marek | Prajzský BK Kravaře | B | 1:42:31 | 72,4852 | 05:33 | |||
28. | x | Heider Radim | Kravaře | A | 1:48:58 | 68,1946 | 05:54 | |||
29. | x | Návrat Václav | Hlučín | B | 1:53:58 | 65,2027 | 06:10 | |||
30. | x | Kuzník Daniel | Kylešovice | B | 1:54:38 | 64,8236 | 06:12 | |||
31. | x | Kuzníková Iva | Kylešovice | N35 | 1:55:22 | 64,4115 | 06:15 | |||
32. | x | Hájovský Tomáš | Hlučín | C | 1:55:43 | 64,2167 | 06:16 | |||
33. | x | Rinka Erich | Prajzský BK Kravaře | D | 1:56:03 | 64,0322 | 06:17 | |||
34. | x | Hudeczek Pavel | Ludgeřovice | B | 2:02:45 | 60,5372 | 06:39 | |||
35. | x | Granzer Tomáš | Píšť | A | 2:18:18 | 53,7306 | 07:29 | |||
36. | x | Platzek Jiří | Hlučín | C | 2:23:45 | 51,6935 | 07:47 | |||
celkové výsledky | ||||||||||
v případě, že se ve výsledcích nenajdete, napište na pobl@atlas.cz | ||||||||||