18 | Hasičský velikonoční čtvrtmaraton | čas celkového vítěze: | vítěz: | počet bodů závodu: | závodníků celkem: | průměr 10 nej |
Délka km: | |||
26.3.2016 Jilešovice | 0:35:11 | Hurtík Roman | 103 | 130 | 0:37:18 | 10,35 | ||||
Umístění | liga | Příjmení a jméno | Klub | kat. | čas | body | pr. tempo | |||
1. | x | Zeman Marek | X-Air Ostrava | A | 0:36:26 | 105,4548 | 03:31 | |||
2. | x | Dominik Ondřej | MK Seitl Ostrava | A | 0:37:49 | 101,5973 | 03:39 | |||
3. | x | Janeček Roman | Caramba! Team | A | 0:39:27 | 97,3909 | 03:49 | |||
4. | x | Škapa Marek | X-Air Ostrava | B | 0:39:34 | 97,1037 | 03:49 | |||
5. | x | Vojkůvka Jan | Chuchelná | B | 0:41:13 | 93,2165 | 03:59 | |||
6. | x | Gruchala Vojtěch | Triatlon klub Ostrava | A | 0:41:53 | 91,7327 | 04:03 | |||
7. | x | Brož Petr | MK Seitl Ostrava | A | 0:42:10 | 91,1163 | 04:04 | |||
8. | x | Němec Jakub | Caramba! Team | A | 0:42:14 | 90,9725 | 04:05 | |||
9. | x | Anděl Milan | ULTRASTA Frýdek-Místek | A | 0:42:19 | 90,7933 | 04:05 | |||
10. | x | Svárovský Richard | One man show | B | 0:43:06 | 89,1432 | 04:10 | |||
11. | x | Kubín Jiří | Prajzský BK Kravaře | C | 0:43:24 | 88,5270 | 04:12 | |||
12. | x | Hlaváč Bronislav | AW SPORTS TEAM | A | 0:43:41 | 87,9528 | 04:13 | |||
13. | x | Petrásek Jan | Opava | A | 0:44:10 | 86,9903 | 04:16 | |||
14. | x | Gargoš Stanislav | Bolatice | B | 0:44:17 | 86,7611 | 04:17 | |||
15. | x | Ferenz Jan | Prajzský BK Kravaře | B | 0:44:53 | 85,6013 | 04:20 | |||
16. | x | Gruchalová Lucie | SK Šafrata Bohumín | D34 | 0:45:35 | 84,2868 | 04:24 | |||
17. | x | Pavelek Jan | Dolní Benešov | A | 0:45:44 | 84,0103 | 04:25 | |||
18. | x | Tampa Martin | Kylešovice | A | 0:45:51 | 83,7965 | 04:26 | |||
19. | x | Richterová Jana | Prajzský BK Kravaře | D34 | 0:45:53 | 83,7357 | 04:26 | |||
20. | x | Vitásková Andrea | Prajzský BK Kravaře | D34 | 0:46:47 | 82,1248 | 04:31 | |||
21. | x | Jašek Roman | Erholung Bolatice | B | 0:47:44 | 80,4903 | 04:37 | |||
22. | x | Popek Martin | Ludgeřovice | B | 0:48:13 | 79,6835 | 04:40 | |||
23. | x | Bardaševský Lubomír | Ludgeřovice | C | 0:49:19 | 77,9062 | 04:46 | |||
24. | x | Salawa Jiří | Policie ČR Hlučín | B | 0:49:30 | 77,6176 | 04:47 | |||
25. | x | Weczerek Adam | Prajzský BK Kravaře | A | 0:50:31 | 76,0555 | 04:53 | |||
26. | x | Michalčík Karel st. | Prajzský BK Kravaře | C | 0:51:30 | 74,6033 | 04:59 | |||
27. | x | Jařab Aleš | Caramba! Team | A | 0:51:40 | 74,3627 | 05:00 | |||
28. | x | Tampová Alena | Opava | N35 | 0:53:08 | 72,3100 | 05:08 | |||
29. | x | Heider Radim | Kravaře | A | 0:53:54 | 71,2815 | 05:12 | |||
30. | x | Návrat Václav | Hlučín | B | 0:54:01 | 71,1275 | 05:13 | |||
31. | x | Mattovičová Pavla | Běh Opava | N35 | 0:54:40 | 70,2818 | 05:17 | |||
32. | x | Kuzník Daniel | Kylešovice | B | 0:56:07 | 68,4658 | 05:25 | |||
33. | x | Žídek Roman | Prajzský BK Kravaře | A | 0:56:59 | 67,4245 | 05:30 | |||
34. | x | Platzek Lukáš | Hlučín | A | 0:57:41 | 66,6063 | 05:34 | |||
35. | x | Kuzníková Iva | Kylešovice | N35 | 0:57:54 | 66,3570 | 05:36 | |||
36. | x | Hájovský Tomáš | Hlučín | C | 0:58:04 | 66,1666 | 05:37 | |||
37. | x | Rinka Erich | Prajzský BK Kravaře | D | 0:58:51 | 65,2858 | 05:41 | |||
38. | x | Hudeczek Pavel | Ludgeřovice | B | 0:59:31 | 64,5546 | 05:45 | |||
39. | x | Granzer Tomáš | Píšť | A | 1:02:43 | 61,2608 | 06:04 | |||
40. | x | Rinková Radka | Opava | D34 | 1:03:43 | 60,2993 | 06:09 | |||
41. | x | Rinka Tomáš | Prajzský BK Kravaře | A | 1:03:44 | 60,2836 | 06:09 | |||
42. | x | Platzek Jiří | Hlučín | C | 1:08:29 | 56,1023 | 06:37 | |||
43. | x | Stuchlík Karel st. | Prajzský BK Kravaře | D | 1:12:22 | 53,0917 | 07:00 | |||
celkové výsledky | ||||||||||
v případě, že se ve výsledcích nenajdete, napište na pobl@atlas.cz | ||||||||||