17 | Jarní desítka | čas celkového vítěze: | vítěz: | počet bodů závodu: | závodníků celkem: | průměr 10 nej |
Délka km: | |||
20.3.2016 Kravaře | 0:33:27 | Causidis Marek | 104 | 148 | 0:35:01 | 10 | ||||
Umístění | liga | Příjmení a jméno | Klub | kat. | čas | body+10% | pr. tempo | body | ||
1. | x | Zeman Marek | X-Air Ostrava | A | 0:34:16 | 116,9206 | 03:26 | 106,2914 | ||
2. | x | Dominik Ondřej | MK Seitl Ostrava | A | 0:34:56 | 114,6893 | 03:30 | 104,2630 | ||
3. | x | Janeček Roman | Caramba! Team | A | 0:35:49 | 111,8607 | 03:35 | 101,6916 | ||
4. | x | Škapa Marek | X-Air Ostrava | B | 0:36:34 | 109,5664 | 03:39 | 99,6058 | ||
5. | x | Mička Petr | ZŠ Englišova Opava | A | 0:36:42 | 109,1684 | 03:40 | 99,2440 | ||
6. | x | Vojkůvka Jan | Chuchelná | B | 0:38:09 | 105,0191 | 03:49 | 95,4719 | ||
7. | x | Oleják Ivo | Erholung Bolatice | A | 0:38:20 | 104,5168 | 03:50 | 95,0153 | ||
8. | x | Konvička Adam | Ostrava | A | 0:38:23 | 104,3807 | 03:50 | 94,8915 | ||
9. | x | Anděl Milan | ULTRASTA Frýdek-Místek | A | 0:38:29 | 104,1094 | 03:51 | 94,6450 | ||
10. | x | Gruchala Vojtěch | Triatlon klub Ostrava | A | 0:38:53 | 103,0385 | 03:53 | 93,6713 | ||
10. | x | Řehánek David | StatekSeniors Štěpánkovice | A | 0:38:53 | 103,0385 | 03:53 | 93,6713 | ||
12. | x | Jeziorski Piotr | Píšť | A | 0:39:08 | 102,3802 | 03:55 | 93,0729 | ||
13. | x | Kaštovský Tomáš | NO LIMIT bike team | A | 0:39:10 | 102,2931 | 03:55 | 92,9937 | ||
14. | x | Němec Jakub | Caramba! Team | A | 0:39:39 | 101,0461 | 03:58 | 91,8601 | ||
15. | x | Svárovský Richard | One man show | B | 0:39:44 | 100,8342 | 03:58 | 91,6674 | ||
16. | x | Hlaváč Bronislav | AW SPORTS TEAM | A | 0:39:54 | 100,4130 | 03:59 | 91,2845 | ||
17. | x | Brož Petr | MK Seitl Ostrava | A | 0:40:16 | 99,4986 | 04:02 | 90,4533 | ||
18. | x | Josefus Petr | Bagbike | A | 0:40:19 | 99,3752 | 04:02 | 90,3411 | ||
19. | x | Kubín Jiří | Prajzský BK Kravaře | C | 0:40:24 | 99,1703 | 04:02 | 90,1548 | ||
20. | x | Pavlásek Michal | Prajzský BK Kravaře | B | 0:40:38 | 98,6008 | 04:04 | 89,6371 | ||
21. | x | Halfar Stanislav | AO Kobeřice | C | 0:40:49 | 98,1579 | 04:05 | 89,2345 | ||
22. | x | Petrásek Jan | Opava | A | 0:40:56 | 97,8781 | 04:06 | 88,9801 | ||
23. | x | Kabaja Jiří | Běhat nás baví | B | 0:41:00 | 97,7190 | 04:06 | 88,8354 | ||
24. | x | Jalůvka Tomáš | Caramba! Team | A | 0:41:06 | 97,4812 | 04:07 | 88,6193 | ||
25. | x | Gruchalová Lucie | SK Šafrata Bohumín | D34 | 0:41:16 | 97,0875 | 04:08 | 88,2614 | ||
26. | x | Monsberger Filip | Bolatice | A | 0:41:19 | 96,9700 | 04:08 | 88,1546 | ||
27. | x | Pavelek Jan | Dolní Benešov | A | 0:41:57 | 95,5060 | 04:12 | 86,8237 | ||
28. | x | Bořucký Jiří | Prajzský BK Kravaře | C | 0:42:27 | 94,3811 | 04:15 | 85,8010 | ||
29. | x | Tampa Martin | Kylešovice | A | 0:43:00 | 93,1739 | 04:18 | 84,7036 | ||
30. | x | Jašek Roman | Erholung Bolatice | B | 0:43:34 | 91,9620 | 04:21 | 83,6018 | ||
31. | x | Vitásková Andrea | Prajzský BK Kravaře | D34 | 0:43:56 | 91,1945 | 04:24 | 82,9041 | ||
32. | x | Weczerek Adam | Prajzský BK Kravaře | A | 0:44:13 | 90,6101 | 04:25 | 82,3729 | ||
33. | x | Rinka Marek | Prajzský BK Kravaře | B | 0:44:29 | 90,0670 | 04:27 | 81,8791 | ||
34. | x | Seman Martin | Za klobásu | B | 0:44:48 | 89,4303 | 04:29 | 81,3003 | ||
35. | x | Salawa Jiří | Policie ČR Hlučín | B | 0:45:07 | 88,8026 | 04:31 | 80,7297 | ||
36. | x | Bardaševský Lubomír | Ludgeřovice | C | 0:45:17 | 88,4758 | 04:32 | 80,4325 | ||
37. | x | Legerská Hana | SSK Vítkovice | D34 | 0:45:36 | 87,8614 | 04:34 | 79,8740 | ||
38. | x | Jalůvková Renáta | Caramba! Team | N35 | 0:46:28 | 86,2226 | 04:39 | 78,3842 | ||
39. | x | Stuchlík Karel | Prajzský BK Kravaře | C | 0:47:34 | 84,2287 | 04:45 | 76,5715 | ||
40. | x | Vančurová Lenka | Valaští Bajkeři | D34 | 0:47:37 | 84,1403 | 04:46 | 76,4911 | ||
41. | x | Rinka Tomáš | Prajzský BK Kravaře | A | 0:48:41 | 82,2967 | 04:52 | 74,8152 | ||
42. | x | Vlček Jiří | TK Hlučín | C | 0:48:46 | 82,1561 | 04:53 | 74,6874 | ||
43. | x | Tampová Alena | Opava | N35 | 0:49:24 | 81,1028 | 04:56 | 73,7298 | ||
44. | x | Heider Radim | Kravaře | A | 0:49:27 | 81,0208 | 04:57 | 73,6553 | ||
45. | x | Mattovičová Pavla | Běh Opava | N35 | 0:49:40 | 80,6674 | 04:58 | 73,3340 | ||
46. | x | Weczerková Eva | Kravaře | D34 | 0:50:09 | 79,8899 | 05:01 | 72,6272 | ||
47. | x | Němec Jan | Caramba! Team | C | 0:50:17 | 79,6781 | 05:02 | 72,4346 | ||
48. | x | Návrat Václav | Hlučín | B | 0:50:31 | 79,3100 | 05:03 | 72,1000 | ||
49. | x | Pavera Radek | Prajzský BK Kravaře | A | 0:51:15 | 78,1752 | 05:07 | 71,0684 | ||
50. | x | Kuzník Daniel | Kylešovice | B | 0:53:16 | 75,2155 | 05:20 | 68,3777 | ||
51. | x | Rinka Erich | Prajzský BK Kravaře | D | 0:54:33 | 73,4460 | 05:27 | 66,7691 | ||
52. | x | Kuzníková Iva | Kylešovice | N35 | 0:54:34 | 73,4236 | 05:27 | 66,7487 | ||
53. | x | Hudeczek Pavel | Ludgeřovice | B | 0:54:55 | 72,9556 | 05:30 | 66,3233 | ||
54. | x | Žídek Roman | Prajzský BK Kravaře | A | 0:55:56 | 71,6295 | 05:36 | 65,1178 | ||
55. | x | Granzer Tomáš | Píšť | A | 0:56:00 | 71,5443 | 05:36 | 65,0402 | ||
56. | x | Platzek Lukáš | Hlučín | A | 0:58:09 | 68,8990 | 05:49 | 62,6355 | ||
57. | x | Rinková Radka | Opava | D34 | 0:59:02 | 67,8681 | 05:54 | 61,6982 | ||
58. | x | Platzek Jiří | Hlučín | C | 1:02:04 | 64,5512 | 06:12 | 58,6829 | ||
59. | x | Hanzlík Günter | AO Kobeřice | D | 1:02:06 | 64,5166 | 06:13 | 58,6514 | ||
60. | x | Stuchlík Karel st. | Prajzský BK Kravaře | D | 1:03:29 | 63,1107 | 06:21 | 57,3734 | ||
celkové výsledky | ||||||||||
v případě, že se ve výsledcích nenajdete, napište na pobl@atlas.cz | ||||||||||