ženy x
Um. Příjmení a jméno Klub Redukované body Celkem bodů celkem závodů z1 z2 z3 z4 z5 z6 z7 z8 z9 z10 z11 z12 z13 z14 z15 z16 z17 z18
1 Kašná Markéta TJ Jäkl Karviná 816 874 13 70 70 70 70 64 70 70 64 70 58 58 70 70
2 Drastichová Magdaléna MK Seitl Ostrava 693 734 13 64 50 64 64 53 58 64 50 41 70 48 58 50
3 Pachtová Iva TJ Jäkl Karviná 604 750 16 31 53 44 42 50 48 37 53 46 48 38 64 40 58 50 48
4 Kilarová Jana MK Seitl Ostrava 489 489 12 46 46 37 42 33 50 41 27 53 36 34 44
5 Polcrová Andrea regioRUN Havířov 411 411 11 42 44 39 34 42 31 42 37 29 38 33
6 Čížková Eva Zbyslavice 396 396 10 48 28 48 38 46 40 48 21 38 41
7 Tomaszewiczová Eva MK Seit Ostrava 360 360 8 41 50 53 46 50 38 44 38
8 Lukašíková Veronika regioRUN Havířov 307 307 9 41 36 31 40 22 40 31 34 32
9 Polášková Kateřina AKEZ Kopřivnice 285 285 5 58 58 53 58 58
10 Mazáčová Martina 268 268 4 64 64 70 70
11 Šeděnková Kateřina MK Seitl Ostrava 263 263 5 58 53 46 53 53
12 Legerská Hana SSK Vítkovice 244 244 4 64 58 64 58
13 Pastorová Petra MK Seitl Ostrava 210 210 3 70 70 70
14 Lippová Zuzana Ostrava 189 189 4 46 58 39 46
15 Galiová Inge Stg Karviná 171 171 4 37 48 42 44
16 Rinková Radka Prajzský BK Kravaře 165 165 4 35 50 44 36
17 Hyršová Romana MK Seit Ostrava 159 159 4 34 42 41 42
18 Pastyříková Libuše Olomouc 148 148 4 37 39 32 40
19 Lazorová Barbora regioRUN Havířov 131 131 3 44 46 41
20 Míčková Hana Frýdek - Místek 130 130 5 18 37 7 39 29
21 Bierská Johana 128 128 2 64 64
22 Georgiou Lucie Ostrava Zábřeh 125 125 3 42 44 39
23 Hájková Lenka VZS Ostrava 121 121 3 42 46 33
24 Sochorková Aneta Dobratice 117 117 3 36 40 41
Macejková Michaela Hruboskalský canicross 117 117 3 41 41 35
26 Valová Daniela ak ez kopřivnice 114 114 2 50 64
27 Chovancová Irena BK SAK Karviná 111 111 4 27 24 30 30
28 Běhunčíková Lenka MK Seitl Ostrava 106 106 3 37 30 39
Petrová Soňa AKEZ Kopřivnice 106 106 2 53 53
30 Bulavová Leona 93 93 3 33 23 37
31 Kaiser Belinda 92 92 2 39 53
32 Kašná Natálie Ester AK SSK Vítkovice 90 90 2 48 42
33 Ambrožová Irena Klub biatlonu Břidličná 89 89 2 36 53
34 Najdková Ivana Marlenka FM 87 87 2 39 48
35 Florčíková Veronika JK Danty 86 86 2 42 44
36 Nowaková Zuzana regioRUN Havířov 80 80 3 17 38 25
Chalupová Lucie Český Těšín 80 80 2 44 36
Dziekaniková Martina Třinec 80 80 2 46 34
39 Schwarzová Petra VZS Ostrava 77 77 2 40 37
Kalwarová Alena BK Ludgeřovice 77 77 2 36 41
41 Giecková Kristina Bohumín 75 75 2 35 40
42 Melecká Kateřina Babylonbike Ludgeřovice 74 74 2 30 44
43 Šenková Terezie Kopřivnice 71 71 2 41 30
44 Nyabochoa Ronah Nyaboke Benedek-Team 70 70 1 70
Brozdová Darina 70 70 1 70
Bednarčíková Hana Krnov 70 70 1 70
47 Pszczolková Veronika Český Těšín 69 69 2 41 28
48 Filipiová Eva Sokol Temenice Šumperk 64 64 1 64
Vechetová Markéta SK METEOR Brno 64 64 1 64
Štěpánová Lenka BABYLONBIKE - Litultovice 64 64 1 64
Rozumová Charlotte 64 64 1 64
52 Tymelová Michaela (Ex)klusky 63 63 2 27 36
53 Sobotková Šárka Ostrava 61 61 3 8 38 15
Smolková Simona 61 61 2 23 38
Dembická Olga Vendryně 61 61 2 23 38
56 Kusá Veronika Hlučín 58 58 1 58
Byrtusová Ellen TJ Jakl Karviná 58 58 1 58
Hlaváčová Eva Krnov 58 58 1 58
Kapcalová Natálie BK Ludgeřovice 58 58 1 58
Matebo Ruth Chemisto Benedek-Team 58 58 1 58
61 Kuzníková Sylvie 56 56 2 32 24
62 Šimůnková Renáta Ostrava 54 54 2 32 22
63 Herren Barbora Multisport Team 53 53 1 53
Rabiecová Zuzana PŘECI fyzio 53 53 1 53
Nikel Patrície Studénka 53 53 1 53
Dordová Monika Příbor 53 53 2 38 15
Biwott Gladys Jepkurui Benedek-Team 53 53 1 53
Ježková Jaroslava 53 53 1 53
69 Skřipcová Irena MK Seitl Ostrava 51 51 2 16 35
Bestová Monika Jistebník 51 51 2 21 30
71 Krausová Darina AKEZ Kopřivnice 50 50 1 50
Šimonová Elen Horní Bludovice 50 50 1 50
Bruková Petra OB TJ TŽ Třinec 50 50 1 50
Brozdová Karina SPK Česky Tešin 50 50 1 50
Miczková Kateřina Komorní Lhotka 50 50 1 50
Orságová Kateřina Třinec 50 50 1 50
Bridziková Kamila Bruntál 50 50 1 50
Rychlá Karolína SKI FORTEX Moravský Beroun 50 50 1 50
79 Sedláčková Petra AKEZ Kopřivnice 48 48 1 48
Beinhauerová Lenka BK Ludgeřovice 48 48 1 48
Juríčková Marta CK Frenštát p. R. 48 48 1 48
Hrabovská Erika Koškovce 48 48 2 34 14
Bringuier Jessica Partnerské město Trappes 48 48 1 48
Žáková Ludmila Atletika Zábřeh 48 48 1 48
Solczyková Renata BK SAK Karviná 48 48 2 27 21
Hitlová Broňa Krnov 48 48 1 48
Oznerová Simona Ostrava 48 48 1 48
Tomica Natalie Ustroń 48 48 1 48
89 Krejzlová Věra BK SAK Karviná 46 46 2 20 26
Hanko Veronika Veřovice 46 46 1 46
Austerová Andrea Atletika Havířov 1965 46 46 1 46
Řeháčková Veronika Bílovec 46 46 1 46
Peterková Radka Frýdek-Místek 46 46 1 46
Kocmanová Markéta Bruntál Dream Tým 46 46 1 46
Fajtlová Nikola Cvilínští schodaři 46 46 1 46
Forátová Petra Ostrava 46 46 1 46
97 Zbořilová Ivana BK SAK Karviná 44 44 1 44
Hyvnarová Zuzana POHODA TEAM KOPŘIVNICE 44 44 1 44
Kondasová Iva MK Seitl Ostrava 44 44 1 44
Gavlíková Jarmila 44 44 1 44
Kimlova Veronika Psk Prerov 44 44 1 44
Špilerová Věra SK Přerov 44 44 1 44
Šnirchová Daniela Krnov 44 44 1 44
104 Novotná Martina O Němec 42 42 1 42
Šangalová Andrea Bohumín 42 42 1 42
Hiľovská Kamila Hvězdička 42 42 1 42
Skokanová Anežka - 42 42 1 42
Rozsypalová Martina Malá Morávka 42 42 1 42
Laurinová Lenka Krnov 42 42 1 42
Belásová Veronika TJ Jakl Karviná 42 42 1 42
111 Otevřelová Kristýna Columbia Montrail/Čeladná 41 41 1 41
Zonková Petra Opava 41 41 1 41
Frnková Zdeňka Bruntál Dream Tým 41 41 1 41
114 Matulíková Monika Chlebovice 40 40 1 40
Bojtošová Simona Ostrava 40 40 1 40
Lorková Aneta Závada  40 40 1 40
Šindelková Romana Frýdlant n.O. 40 40 1 40
Krupa Gabriela Chybie 40 40 1 40
Stereńczak Aneta KKB 40 40 1 40
Marczak Angelika Szymkowiak Team 40 40 1 40
Kocichová Eva Beskydské bratrstvo chmelové šišky 40 40 1 40
Horká Alena Bruntál 40 40 1 40
123 Šerková Dagmar Fulnek 39 39 1 39
Kaletová Radka BONASTAR 39 39 1 39
Drhová Marie Trojanovice 39 39 1 39
Samiecová Tereza PEPA TEAM F-M 39 39 1 39
Ćížková Eva Zbyslavice 39 39 1 39
Lomnická Lenka Partnerské město Bánovce nad Bebravou 39 39 1 39
Unverdorbenová Jana Alfáči 39 39 1 39
Zachová Kristýna 39 39 1 39
Mrázková Tereza Atletika Havířov 1965 39 39 1 39
132 Bridziková Lenka Vřesina - Mexiko 38 38 1 38
Schaffartziková Tereza Ludgeřovice 38 38 1 38
Klusová Petra (Ex)klusky 38 38 1 38
135 Raffayová Svetlana AK Senica / Slovensko 37 37 1 37
Piechowicz Kateřina AKEZ Kopřivnice 37 37 1 37
Trtílková Karolína Alfáči 37 37 1 37
Haroková Hana 37 37 1 37
Dudysová Jana 1.běžecký Jablunkov 37 37 1 37
140 Smékalová Eliška SK Černé plíce 36 36 1 36
Máchová Monika Pomalé Šípy 36 36 1 36
Lipinová Ivana Ostrava - Poruba 36 36 1 36
Haničáková Křenková Petra Malá Morávka 36 36 1 36
Švábková Lenka Závada 36 36 1 36
145 Čížová Andrea Dětmarovice 35 35 1 35
Pospíšilová Pavla Opava 35 35 1 35
Jankovičová Kateřina Ostrava 35 35 1 35
Bukała Oktawia Vege Runners (Warszawa) 35 35 1 35
Klepková Romana Nový Jičín 35 35 1 35
Haničáková Jana Malá Morávka 35 35 1 35
Kesely Lenka Adventure Závada 35 35 1 35
Kuraczowska Katarzyna Ustroń 35 35 1 35
153 Bublíková Dominika Palenice u Libora - Poličná 34 34 1 34
Fagan Pavlína Ztracená 34 34 1 34
Pobořilová Aneta AKEZ Kopřivnice 34 34 1 34
Svobodová Katka 34 34 1 34
157 Bálková Petra BK Ludgeřovice 33 33 1 33
Motýlová Michaela Hrabová 33 33 1 33
Peterková Nikola Třinec 33 33 1 33
Padělková Andrea 33 33 1 33
161 Bednaříková Karolína Hlučínské běhy 32 32 1 32
Solaříková Lucie 32 32 1