muži 40 - 49 let M40
Um. Příjmení a jméno Klub Redukované body Celkem bodů celkem závodů z1 z2 z3 z4 z5 z6 z7 z8 z9 z10 z11 z12 z13 z14 z15 z16 z17 z18
1 Dominik Ondřej MK Seitl Ostrava 550 688 14 50 50 50 50 50 50 38 50 50 50 50 50 50 50
2 Wawreczka David TJ Jäkl Karviná 445 621 18 44 24 50 44 28 33 44 44 30 30 28 16 44 30 44 38 26 24
3 Suchanek Adam Orlová 283 291 13 26 8 33 22 20 28 24 0 33 38 33 16 10
4 Holub Radek regioRUN Havířov 262 278 13 30 18 30 22 20 19 21 30 7 30 28 14 9
5 Stoszek Jan VZS Ostrava 187 187 6 44 38 33 26 24 22
6 Pietrzyk Rostislav F.M.T. Group 145 145 5 26 38 15 38 28
7 Řezáč Martin Mushing team Ostrava 129 129 5 33 16 30 30 20
8 Jasinski Václav regioRUN Havířov 121 121 6 28 5 33 30 13 12
9 Konvička Adam Ostrava 101 101 3 38 33 30
10 Valošek Miroslav MK Seitl Ostrava 83 83 5 9 16 24 28 6
11 Šerek Radomír Fulnek 76 76 4 21 22 14 19
12 Mikala David AKEZ Kopřivnice 68 68 2 44 24
13 Sztymon Pavel Mushing team Ostrava 65 65 3 15 28 22
14 Pospíšil Petr TJ Sokol Opava 64 64 2 38 26
Chrudina Robert Ostrava 64 64 2 38 26
Prouza Robert Trojanovice 64 64 2 44 20
17 Lukáš Matěj SKP Ostrava 63 63 3 30 5 28
18 Polášek Petr Trnávka 62 62 3 38 24 0
Hrouza Michal Krnov 62 62 4 20 18 24 0
20 Sluka Michal I. MVIL Hrabová 59 59 3 28 20 11
21 Hanzlík Patrik BK Ludgeřovice 58 58 2 28 30
22 Sochor Milan AKEZ Kopřivnice 55 55 2 33 22
23 Kučera Lukáš ELEVENRUNTEAM 50 50 1 50
Biolek Martin Řepiště 50 50 1 50
Pernica Jan USK Praha/Perňa systém 50 50 1 50
Gawlas Dominik TJ Jakl Karviná 50 50 1 50
27 Eschner Martin run99 Havířov 49 49 2 28 21
28 Doležel Radomír MK Seitl Ostrava 47 47 3 21 0 26
29 Lach Tomáš Anvil 45 45 2 21 24
30 Matěcha Miroslav Teplice 44 44 1 44
Groh Petr Santvi Trail 44 44 1 44
Filip Daniel MK Seitl Ostrava 44 44 1 44
Kamrád René Energy Team Bolatice 44 44 1 44
Bartoš Dalibor Liaz Jablonec 44 44 1 44
Blaha Tomáš AK ASICS Kroměříž 44 44 1 44
Weimann Jakub SK Oceláci Ostrava 44 44 1 44
Stöcker Richard LightBIKE Havířov 44 44 1 44
Tokarewicz Damian SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI 44 44 1 44
39 Mísař Tomáš regioRUN Havířov 42 42 3 0 26 16
40 Veselý Martin Místní týpek z Hrabové. 42 42 3 17 19 6
41 Pospíšil Otmar MK Seitl Ostrava 41 41 2 28 13
42 Velička Aleš X - Air Ostrava 38 38 1 38
Mališ Pavel TJ Slezan FM 38 38 1 38
Kašpařík Tomáš SK Přerov 38 38 1 38
Moravec Pavel 38 38 1 38
Pavelka Libor SK Oceláci Ostrava 38 38 1 38
Bitala Václav RpR 38 38 1 38
Jáchymčák Tomáš Doubrava 38 38 1 38
Hartíg David Burik Running Team 38 38 1 38
50 Homola Filip VZS Ostrava 36 36 3 6 12 18
Rubeš Pavel SK Černé plíce 36 36 2 19 17
67 Kusý Martin Hlučín 28 28 2 0 28
52 Krchňák Tomáš Ostrava 35 35 2 30 5
53 Jeziorski Piotr Píšť 33 33 1 33
Hartig David Burik Running Team 33 33 1 33
Holiš Martin Staré Zubří 33 33 1 33
Jasiok Lumír Trek 1324 33 33 1 33
Varyš Michal TEJA TEAM 33 33 1 33
Ochman Roman Třanovičtí přespolní žraloci 33 33 1 33
Silhan Karel 33 33 1 33
Gazda Vítězslav Benešovský běžecký klub 33 33 1 33
Topiarz Lukáš Stonava 33 33 1 33
62 Tretera Marek SIEMENS RUN / AC Sportguides Rožnov p.R 30 30 1 30
Balcar Martin Krnov 30 30 1 30
Palyza Luděk 30 30 1 30
Suchanek Grzegorz Run Team Pogwizdów 30 30 1 30
66 Glajcar Tomasz Skoczow 29 29 2 10 19
68 Linduška Petr Vlčovice 28 28 1 28
Světinský Jiří Hluk 28 28 1 28
Skřipec Ondřej Ostrava 28 28 1 28
71 Vápeník Ladislav Horní Suchá 26 26 1 26
Kelnar Vladimír Štramberk 26 26 1 26
Stuchlík Přemysl Štěpánkovice 26 26 1 26
Hromek David Lučina 26 26 1 26
Nelešovský Pavel TJ Suché Lazce 26 26 1 26
Juřica Pavel MK Seitl Ostrava 26 26 1 26
Hlaváč Lumír SK Fuga 26 26 1 26
78 Georgiou David Georgiani 25 25 4 0 16 0 9
83 Jonáš Mojmír Bohumín 22 22 2 22 0
89 Štěpán Miroslav Mniší 21 21 1 21
Bauer Michal Ostrava 21 21 1 21
Bitomský Daniel 21 21 1 21
Janko Marek Krnov 21 21 1 21
Navařík Martin AC Sportguides Rožnov p.R. 21 21 1 21
Bednarz Libor X - Air žije 21 21 1 21
Stańczak Szymon STAŃCZAK TEAM / Pogórze 21 21 1 21
79 Ščibráni Milan Běžci Sobě 24 24 1 24
Hradil Marek Ostrava 24 24 1 24
Walošek Miroslav MK Seitl Ostrava 24 24 1 24
Moravec Marek Anvil 24 24 2 14 10
84 Hertl Milan BK Svinná 22 22 1 22
Hořínek Martin SK Oceláci Ostrava 22 22 1 22
Cyrus Petr Dolbend 22 22 1 22
Raška Zbyněk SK ZaFar Frenštát 22 22 1 22
Rábl Martin Ostrava 22 22 1 22
120 Návrat Václav Hlučín 15 15 3 0 15 0
96 Kelnar Radim Štramberk 20 20 1 20
Jasenský Oldřich AK Kroměříž 20 20 1 20
Stolár Jiří MK Seitl Ostrava 20 20 1 20
Drobek Petr Bohumín 20 20 1 20
Oreł Tomasz Kaczyce 20 20 1 20
101 Sekera Ondřej Fénix Sport Šenov 19 19 1 19
Klesa Martin TJ Gumárny Zubří 19 19 1 19
Tselidis Kyriakos Ptolemaida 19 19 1 19
Kočí Pavel Bocastar 19 19 1 19
Wnetrzak Petr Dětmarovice 19 19 1 19
Vorlický Tomáš Bílovec 19 19 1 19
112 Koudelka David VZS Ostrava 17 17 1 17
Staněk Petr AK Kroměříž 17 17 1 17
Vitásek Tomáš SLIPKA GYM Kobeřice 17 17 1 17
Hutín Jan Ostrava 17 17 1 17
Lauterbach David Tymphany 17 17 1 17
Filipi Pavel Smilovice u Třince 17 17 1 17
118 Vodstrčil Petr Ostrava 16 16 1 16
Jachymčák Tomáš Doubrava 16 16 1 16
121 Bíbrlík David BK Ludgeřovice 15 15 2 0 15
124 Holas Tomáš Orientační běh Opava 14 14 1 14
Jurák Tomáš AKEZ Kopřivnice 14 14 1 14
Oreł Przemek SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI 14 14 1 14
127 Chovanec Petr BK SAK Karviná 13 13 1 13
Bena Lukáš Vršovice 13 13 1 13
Derevjaník Miroslav Praha 13 13 1 13
Kwiczala Jonasz SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI 13 13 1 13
107 Popovič Miloslav Fénix3Club 18 18 1 18
Poruba Marek Veřovice 18 18 1 18
Říha Pavel Pro Dřeň na Dřeň 18 18 1 18
Nevřala Michal SK Oceláci Ostrava 18 18 1 18
Mendrek Martin Český Těšín 18 18 1 18
140 Janko Dalibor SK Oceláci Ostrava 9 9 1 9
Svoboda Martin Ostrava 9 9 1 9
138 Mičkal Jiří TJ Gumárny Zubří 10 10 1 10
Janoš Josef Ostrava 10 10 1 10
146 Skibiński Roman Třinec 7 7 1 7
Bystroň Vilém STS Chvojkovice Brod 7 7 1 7
Marek Martin Tichá 7 7 1 7
Horeličan Lukáš Turzovka 7 7 1 7
150 Raška Radek AKEZ Kopřivnice 6 6 1 6
Slonka Rene Životice 6 6 1 6
131 Schubert Valdemar BK Ludgeřovice 12 12 2 12 0
134 Pavelek Ladislav Babylonbike Litultovice 11 11 1 11
Matyscak Pavel AC Sportguides Rožnov p.R. 11 11 1 11
Hanke Marek Vřesina 11 11 1 11
Pietrzyk Vratislav pelan 11 11 1 11
142 Hlavsa Martin Ostrava 8 8 1 8
Sochor Miloš Polnička 8 8 1 8
Kozudelka Robert Šenov 8 8 1 8
Kusy Rafał Międzyświeć 8 8 1 8
122 Kaluža Radim G36 15 15 1 15
Knyps Adam Skoszow 15 15 1 15
153 Jašek Radovan Partyja Frenštat p.R. 4 4 1 4
Kožusznik Marek Beerclub "Na Kopečku" 4 4 1 4
Munk Rudolf VZS Ostrava 4 4 1 4
Osička Daniel Bim Bam MM Karviná 4 4 1 4
165 Burget Milan Příbor 1 1 1 1
132 Luksza Radek MK Seitl Ostrava 12 12 1 12
Kraus Ľuboš Nový Jičín 12 12 1 12
157 Cigánek Martin Brušperk 3 3 2 3 0
158 Robenek Radim Šenov 3 3 1 3
Nevrlý Josef Brno 3 3 1 3
Kozuslnik Marek Vělopolí 3 3 1 3
161 Cihlář Viktor BK Skřipov 2 2 1 2
Novák Radek Ostrava 2 2 1 2
Nosek Michal SK Oceláci Ostrava 2 2 2 1 1
Šrubař Zbyněk Běžecká škola Prahy 4 2 2 1 2
222 Fojt Michal Nitěnky
Jedlička Lukáš Ostrava - Pískové doly
Bárta Radim Ostrava
Ciganek Pavel
Michálek Juraj Brno
Chytil Jakub Ostrava
Nesladek Petr Krasne Pole
Paseka Aleš Nová Bělá
Merta Dušan Trnávka
Hurt Petr Ostrava
Noga David Radvanice
Holec Petr Ostrava
Zajíc Josef lepus.cz
Celuch Milan Slávia Havířov
Kotasek Dalibor Nitěnky
Furmánek Zdeněk SKOB Vsetín
152 Pavlíček David Havířov 5 5 1 5
167 Liška Petr FC-B7 TÝM!!! 0 0 1 0
Siročák Petr Tři křížky Ostrava 0 0 1 0
Tisoň Marcel Havířov 0 0 1 0
Bil Lukáš Ludgeřovice 0 0 1 0