muži do 39 let M18
Um. Příjmení a jméno Klub Redukované body Celkem bodů celkem závodů z1 z2 z3 z4 z5 z6 z7 z8 z9 z10 z11 z12 z13 z14 z15 z16 z17 z18
1 Záleský Stanislav regio RUN Havířov 439 456 12 44 50 26 33 44 17 44 44 38 50 28 38
2 Šlahař Josef MK Seitl Ostrava 299 300 12 24 13 26 28 33 44 33 17 33 1 28 20
3 Benbenek Jan 204 204 6 22 44 28 33 44 33
4 Čížek Petr Ostrava 201 201 7 22 21 26 30 38 26 38
5 Karas Ivan AK EZ Kopřivnice 193 193 6 28 33 44 38 26 24
6 Vrzala Matouš SSK Vítkovice 172 172 4 44 50 50 28
7 Muras Petr Kerteam/SSK Vítkovice 170 170 4 50 50 26 44
8 Lukáš Jakub Klub přátel death metalu 158 158 4 38 26 50 44
9 Dimicoli Roberto Raciborz 132 132 3 38 50 44
10 Kulhánek Martin regioRUN Havířov 115 115 4 22 30 19 44
11 Szkandera Ondřej SSK Vítkovice 100 100 2 50 50
12 Szymanik Adam AKBK 94 94 2 44 50
13 Radomský Marek Ostrava 89 89 3 30 21 38
14 Věnsek Tomáš MK Seitl Ostrava/Štefko running Team 88 88 2 50 38
15 Cienciala Filip Splašeni goroli 82 82 2 38 44
16 Škuca Zbyněk Frenštát pod Radhoštěm 78 78 2 28 50
17 Pastor Patrik MK Seilt Ostrava 63 63 2 30 33
18 Vinklárek Milan AKEZ Kopřivnice 60 60 2 38 22
19 Siuda Stanislav BK SAK Kaviná 59 59 2 21 38
20 Janeček Tomáš NAPOHODU! bike team Píšť 58 58 2 20 38
21 Nosek Miloslav MK Seitl Ostrava 57 57 3 12 21 24
22 Buba Michal 55 55 2 22 33
23 Miko Aleš 54 54 2 30 24
24 Ondrášek Milan 53 53 3 22 14 17
25 Kubica Libor Frýdek-Místek 50 50 3 0 26 24
26 Stanovský Michal SSK Vítkovice 50 50 1 50
Sasyn René TJ Dukla Praha 50 50 1 50
Chwistek Lukáš Vítkovice 50 50 1 50
Indra Daniel  50 50 1 50
Adamovich Roman Belarus 50 50 1 50
31 Burda Filip BK Ludgeřovice 48 48 2 15 33
Londa Jiří SK Černé plíce 48 48 3 3 33 12
33 Derka Radim Přerov 47 47 2 26 21
34 Bublík Libor pálenice u Libora 46 46 2 28 18
Vaculík Lukáš Salomon 46 46 2 16 30
36 Bytomský Petr Bolatice 45 45 4 0 17 2 26
37 Causidis Marek Salomon 44 44 1 44
Fousek Jan MK Seitl Ostrava 44 44 1 44
39 Tarana Jan Adam TJ Jakl Karviná 43 43 2 19 24
40 Tvrdý Jan TVK Frýdek Místek 42 42 3 21 6 15
41 Malý René ŠK pre Radosť 40 40 2 28 12
42 Vlach Pavel ... 39 39 2 11 28
43 Czilling Petr CGI ITeam 38 38 1 38
Červeňák Michal SOG_ Nitra 38 38 1 38
Holotík Filip  38 38 1 38
Flašar Jan SK Dvory České Budějovice 38 38 1 38
Didovodiuk Dmytro ACHILLES LESZNO 38 38 1 38
48 Jež Marek Kopřivnice 36 36 2 24 12
49 Výduch Luděk Tři křížky 33 33 1 33
Hok Dominik Hodinky 365/Ostrava 33 33 1 33
Chrobák Radek S-Run.cz/JAPASport.cz 33 33 1 33
Waloszek Václav Atletika Havířov 33 33 1 33
Yalaoui Suleyman Trappes - partnerské město Kopřivnice 33 33 1 33
Nehudek Mia Nehudek Mia 33 33 1 33
Stöcker Kamil LightBIKE Havířov 33 33 1 33
56 Brož Petr MK Seitl Ostrava 30 30 1 30
Papaj Tomáš Hlučín 30 30 2 9 21
Flaša David abstinenční reprezentace 30 30 1 30
Hradil Rudolf Ostrava 30 30 1 30
Schüler Petr Tři křížky 30 30 1 30
Kantár Peter Martin 30 30 1 30
Hrbáček David SSK Vítkovice 30 30 1 30
Čejka Petr 30 30 1 30
Bell Tristen Dolní Bečva 30 30 1 30
Austera Filip AO Slavia Havířov 30 30 1 30
66 Prus Roman AK SSK Vítkovice 28 28 1 28
Smékal Václav SK Černé plíce 28 28 1 28
Kořenek Martin Haviřov 28 28 1 28
Raška Albert 28 28 1 28
Krecmer Jiri Opava 28 28 1 28
71 Blaha Ondřej Český Těšín 26 26 1 26
Herman Josef Hrabová 26 26 1 26
Robenek Šimon 26 26 1 26
Klumpar Filip Ostrava 26 26 1 26
Szafranek Paweł STANCZAK TEAM Ustroń 26 26 1 26
76 Vaněk Pavel Frenštát pod Radhoštěm 24 24 1 24
Ivanov Nikola Bicykly.cz 24 24 1 24
Urbánek Michal 24 24 1 24
Zajíc Pavel Ostrava 24 24 1 24
Žůrek Jiří Jof - X - Team 24 24 1 24
81 Mrázek Petr Ostrava 22 22 1 22
Pivoňka Martin Jeseník n.O. 22 22 1 22
Groh Ricard Barcelona Escola Treil 22 22 1 22
Martynek Petr OB TJ TŽ Třinec 22 22 1 22
85 Kalvar Tomáš Tj Sokol Hať 21 21 1 21
Szymik David Dolní Lutyně 21 21 1 21
Kaňovský Ondřej Štěpánkovice 21 21 1 21
88 Sobek David AKEZ Kopřivnice 20 20 2 20 0
89 Nekarda Ladislav Třanovičtí přespolní žraloci 20 20 1 20
Pelc Petr Dieter's Ghetto Running Team 20 20 1 20
Sliviak Štefan Žilina 20 20 1 20
Heider Radim Prajzský BK Kravaře 20 20 1 20
Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec 20 20 1 20
Šlampa Martin Niňáci 20 20 1 20
Zoller Alexandr Karviná 20 20 1 20
96 Droždiák Radim Mushing team Ostrava 19 19 2 0 19
97 Novák Václav Ostrava 19 19 1 19
Jadrníček Jan 19 19 1 19
Orkáč Radomír Hrabová 19 19 1 19
Čáň Daniel Vivatsport Valašské Meziříčí 19 19 1 19
Khalid Salman 19 19 1 19
Mazgaj Dawid SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI 19 19 1 19
103 Šenk David Závišice 18 18 2 18 0
104 Krupa Przemysław SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI 18 18 1 18
Vítek Lukáš Petřkovice 18 18 1 18
Zadina Tomáš Z města běhu a jazzu 18 18 1 18
Žilinský David Chmelový brok 18 18 1 18
Raška Daniel TJ Slezan FM 18 18 1 18
Havran Daniel Odry 18 18 1 18
Novák Igor SSK Vitkovice 18 18 1 18
111 Drápala Milan DaMi Backdoor 17 17 1 17
Zahálka Jiří Canicross Beskydy 17 17 1 17
Navrátil Radomír Vyškov 17 17 1 17
114 Grill Jiří Pomalé šípy Kopřivnice 16 16 2 16 0
115 Robenek Daniel Z gauče 16 16 1 16
Korta Marek Orlová 16 16 1 16
Filipec Petr Karvinský tělomrsk 16 16 1 16
Szweda Damian Kponczye wielkie 16 16 1 16
119 Kelnar Pavel Štramberk 15 15 1 15
Georgiou Adam Ostrava 15 15 1 15
Mikeš Tomáš 15 15 1 15
Křenek Martin SIEMENS RUN 15 15 1 15
123 Jančík Tomáš Ostrava 14 14 1 14
Míček Antonín Frýdek Místek 14 14 1 14
Němčák Martin Želatovice 14 14 1 14
Litomyský Jiří Karviná 14 14 1 14
127 Manďák Jan Tj Sokol Šilheřovice 13 13 2 0 13
128 Květoň Jiří Nový Jičín 13 13 1 13
Iwaszek Michal Bruzovice 13 13 1 13
130 Vajda Jan Raduň 11 11 1 11
Šrámek Jiří Blemcáček 11 11 1 11
Kędzior Kamil SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI 11 11 1 11
133 Damborský Petr Neslyším 10 10 1 10
Pasek Josef RH Piving 10 10 1 10
Škoda Kristián CK Frenštát pod Radhoštěm 10 10 1 10
Luzniak Damian SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI 10 10 1 10
137 Kraus Michal Martin 9 9 1 9
Sedláček Marek RTT 9 9 1 9
Wayne Bruce League of justrice 9 9 1 9
140 Rychlík Jakub Ostrava 8 8 1 8
Vidlička Petr Stopaři PRO Team 8 8 1 8
Vašut Zdeněk Starý Jičín 8 8 1 8
Wnuk Michal Karviná - Ráj 8 8 1 8
144 Konečný Vojtěch STG Opava 7 7 1 7
Nedbálek Václav Ostrava 7 7 1 7
Janovský Dominik Nový jičin fotbal 7 7 1 7
Tichý Marian Karviná 7 7 1 7
148 Grobelný Martin Klimkovice 6 6 2 0 6
149 Maršálek David Racing Olešná 6 6 1 6
Sztymon Jakub hc vitkovice fans 6 6 1 6
151 Vítek Aleš Lee Row 5 5 1 5
Bernard Adam Pro Dřeň na Dřeň 5 5 1 5
Fišer Jan Ostrava 5 5 1 5
Rada Jan Brno 5 5 1 5
155 Pecha Marek Ostrava 4 4 1 4
Věžník Jiří Nový Jičín 4 4 1 4
Kuchyňa Ondřej Ostrava Poruba 4 4 1 4
Helczko Lukáš Karviná 4 4 1 4
159 Kolář Ladislav Brno 3 3 1 3
Slíva Radim Bez registrace 3 3 1 3
Żyła Sebastian SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI 3 3 1 3
162 Vavrečka Jiří Opava 2 2 1 2
Janků Roman Zvonek sport Valašské Klobouky 2 2 1 2
Bebenek Petr Horní Suchá 2 2 1 2
165 Boža Václav LowellPro Runing Team ( hrabová) 1 1 1 1
Pacha Jan BK Zelaři Otice 1 1 1 1
Fojtík Ondřej Vylití 1 1 1 1
168 Bačina Lukáš BK Zelaři Otice 0 0 1 0
Baranek Radim Barun 0 0 1 0
ŠIMÍČEK Tomáš ACRIOS Systems s.r.o. 0 0 1 0
Brych Tomáš Dolní Bečva 0 0 1 0
Dresler Radek Kopřivnice 0 0 1 0
Halamíček Marek Salomon Beskydy Fanclub 0 0 1 0
Hutyra Tomáš Brno 0 0 1 0
Křiva Michal Rožnov pod Radhoštěm 0 0 1 0
Kučerka Tomáš 0 0 1 0
Nevrlý Adam Ostrava 0 0 1 0
Rys Rudolf Pohoda Team Kopřivnice 0 0 1 0
Vávra Daniel Vidče 0 0 1 0
Habrlant Petr Sokol Opava 0 0 1 0
Furo Josef Ostrava 0 0 1 0
Lička Lukáš Hlučín 0 0 1 0
Tajduš Jan Frog 0 0 1 0
Marcol Jan Ludgeřovice 0 0 1 0
Kriebel Jakub Bohuslavice 0 0 1 0