ženy x
Um. Příjmení a jméno Klub Redukované body Celkem bodů celkem závodů z1 z2 z3 z4 z5 z6 z7 z8 z9 z10 z11 z12 z13 z14 z15 z16 z17 z18
1 Drastichová Magdaléna MK Seitl Ostrava 740 950 15 70 58 70 70 70 58 70 64 48 70 64 64 70 46 58
2 Kašná Markéta TJ Jäkl Karviná/BK Ludgeřovice 734 973 15 70 70 64 64 64 64 64 58 70 64 70 70 64 53 64
3 Tomaszewiczová Eva MK Seitl Ostrava 539 617 13 58 39 50 50 58 48 40 39 53 46 53 42 41
4 Pachtová Iva 499 499 11 34 58 39 40 50 58 50 41 44 48 37
5 Polcrová Andrea regioRUN Havířov 462 484 12 48 22 48 42 44 42 48 42 32 42 42 32
6 Čížková Eva Ostrava 415 415 10 46 18 40 48 44 44 41 36 48 50
7 Kilarová Jana MK Seitl Ostrava 347 347 8 37 46 46 42 53 44 35 44
8 Pastorová Petra 344 344 5 70 64 70 70 70
9 Zbořilová Ivana BK SAK Karviná 322 322 6 53 53 50 58 50 58
10 Byrtusová Ellen TJ Jäkl Karviná 292 292 6 53 32 48 53 58 48
11 Šeděnková Kateřina MK Seitl Ostrava 279 279 5 53 58 70 50 48
12 Míčková Hana Frýdek Místek 276 276 9 5 30 35 32 46 40 21 39 28
13 Mazáčová Martina Ammazying team 216 216 4 44 64 58 50
14 Lukašíková Veronika regioRUN Havířov 190 190 5 38 38 40 33 41
15 Skřipcová Irena Mk Seitl 187 187 5 42 44 36 41 24
16 Kusá Veronika Hlučín 167 167 3 64 50 53
17 Polášková Kateřina Trnávka Arrows 156 156 3 46 64 46
18 Legerská Hana SSK Vítkovice 152 152 3 46 58 48
19 Georgiou Lucie Georgiani 146 146 4 29 39 39 39
20 Lippová Zuzana SK Černé plíce 140 140 3 40 58 42
21 Sochorková Aneta Dobratice 136 136 4 20 38 41 37
22 Šerková Dagmar Ostrava 129 129 4 39 39 31 20
23 Šimonová Elen Horní Bludovice 128 128 2 64 64
24 Motýlová Michaela Hrabová 112 112 3 32 50 30
25 Hanko Veronika Veřovice 111 111 2 53 58
26 Zonková Petra Opava 106 106 3 26 44 36
27 Fryzová Kristina Hello Bank/ Mushing team Ostrava 99 99 2 41 58
28 Kondasová Iva MK Seitl Ostrava 94 94 2 50 44
Gavlíková Jarmila 94 94 2 44 50
30 Halamíčková Barbora Ostrava-Nová Bělá 93 93 2 40 53
31 Klemensová Gabriela BK Ludgeřovice 89 89 2 36 53
32 Galiová Inge 88 88 2 50 38
33 Macejková Michaela Hruboskalský canicross 86 86 2 40 46
34 Krupa Gabriela Mnich 84 84 2 48 36
Kalwarová Alena BK Ludgeřovice 84 84 2 48 36
36 Kuzniková Sylvie regioRUN Havířov 83 83 2 42 41
37 Ničmanová Kačka Ostrava 80 80 3 15 37 28
Vonsová Vladimíra run99 Havířov 80 80 2 46 34
39 Nowaková Zuzana regioRUN Havířov 79 79 3 4 42 33
40 Bublíková Dominika Bordovice 78 78 2 41 37
41 Sedláčková Petra Frenštát pod Radhoštěm 76 76 2 30 46
42 Hyršová Romana Ostrava 74 74 2 28 46
43 Bálková Petra BK Olbramice 71 71 2 31 40
44 Kaletová Radka Dolní Lutyně 70 70 2 41 29
Rašková Iveta Perňa Systém 70 70 1 70
46 Melecká Kateřina Babylonbike Litultovice 68 68 2 27 41
47 Rinková Radka Prajzský BK Kravaře 67 67 2 25 42
Běhunčíková Lenka Martinov 67 67 2 33 34
49 Petrášová Taťána Pomalé šípy Kopřivnice 66 66 2 35 31
50 Filipiová Eva Šumperk 64 64 1 64
51 Metzová Martina MK Seitl Ostrava 63 63 2 34 29
52 Fialová Hana Ostrava 58 58 1 58
53 Otevřelová Kristýna TJ Liga 100 Olomouc 53 53 1 53
Kašná Natálie Ester SSK Vítkovice/BK Ludgeřovice 53 53 1 53
Toporova Ľubica ŠK pre Radosť 53 53 1 53
Didovodiuk Olesia Achilles 53 53 1 53
Lewicka Elżbieta Knurów 53 53 1 53
58 Jurajdová Lenka Běžci Sobě Ostrava 50 50 1 50
Fritscherová Jana TJ Liga 100 Olomouc 50 50 1 50
Varkočková Pavla Havířov 50 50 1 50
Lučanová Barbora Atletika Nový Jičín 50 50 1 50
62 Hyvnarová Zuzana Pohoda Team Kopřivnice 48 48 1 48
Kapcalová Natálie BK Ludgeřovice 48 48 1 48
Horklová Kateřina Frýdek-Místek 48 48 1 48
Zajacová Nela Nový Jičín 48 48 1 48
66 Smékalová Eliška SK Černé plíce 46 46 1 46
Dostálová Gabriela 46 46 1 46
Šividrnochová Lenka AARHUS 46 46 1 46
Žůrková Eva Jof - X - Team 46 46 1 46
Bierská Johana TJ Jakl Karviná 46 46 1 46
71 Krausová Darina AKEZ Kopřivnice 44 44 1 44
Pospíšilová Pavla Opava 44 44 1 44
Bojtošová Simona 44 44 1 44
Zubová Lucia Trenčín 44 44 1 44
Suderová Kateřina 44 44 1 44
Hrachorinová Veronika SF Fuga 44 44 1 44
77 Kovalčíková Zuzana Český Těšín 42 42 1 42
Malfláková Iveta Edgar power  Team 42 42 1 42
Suderová Eliška 42 42 1 42
Slívová Anna AKEZ Kopřivnice 42 42 1 42
Dobrotová Kristína Bánovce nad Bebravou 42 42 1 42
82 Lastovičková Zuzana regioRUN Havířov 41 41 1 41
Raffayová Svetlana AK Senica 41 41 1 41
Chalupová Lucie Český Těšín 41 41 1 41
Mücková Petra Montane Vivobarefoot 41 41 1 41
Vlčáková Simona Vlčáková Simona 41 41 1 41
Janásová Andrea Jeseník 41 41 1 41
88 Kyselová Katarína Rajec 40 40 1 40
Dziekaniková Martina Třinec 40 40 1 40
Majchorová Petra 40 40 1 40
Červená Taťána Karviniá 40 40 1 40
Kramolišová Jitka Rožnov pod Radhoštěm 40 40 1 40
Ničmanová Kateřina Ničmanová Kateřina 40 40 1 40
Topolová Lubica ŠK pre Radosť 40 40 1 40
95 Týnová Eva Běžci Sobě 39 39 1 39
Pszczolková Veronika Český Těšín 39 39 1 39
Šimičková Zdeňka 39 39 1 39
Cimprichová Jana Šenov 39 39 1 39
Bruková Petra OB TJ TŽ Třinec 39 39 1 39
100 Ambrožová Irena Klub biatlonu Břidličná 38 38 1 38
Macejaková Sona Priatelia behu ležérneho, Bratislava 38 38 1 38
Šubová Kamila Ostrava 38 38 1 38
Silhanová Eva 38 38 1 38
Morokhovska Iryna 38 38 1 38
Bílková Zuzana Bílková Zuzana 38 38 1 38
Schwarzová Petra VZS Ostrava 38 38 1 38
Austerová Andrea TJ Jakl Karviná 38 38 1 38
108 Lorková Aneta FC-B7 TÝM!!! 37 37 2 37 0
109 Švábová Lenka Závada 37 37 1 37
Kotková Andrea Pomalé šípy Kopřivnice 37 37 1 37
Krůzová Bohuslava Krůzová Bohuslava 37 37 1 37
Zając Anna SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI 37 37 1 37
113 Šotrová Simona 36 36 1 36
Rašková Andrea 36 36 1 36
Macurová Dana Macurová Dana 36 36 1 36
Szczęsna Edyta STAÑCZAK TEAM/Czechowice -Dziedzice 36 36 1 36
117 Kohoutková Jana Mushing team Ostrava 35 35 1 35
Šindelková Romana Frýdlant nad Ostravicí 35 35 1 35
Kubešová Lenka  35 35 1 35
Pivoňková Aneta Nový Jičín 35 35 1 35
Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava 35 35 1 35
Bebenek Tereza Horní Suchá 35 35 1 35
123 Trávníčková Ludmila Frýdek Místek 34 34 1 34
Krčková Simona 34 34 1 34
Juřicová Tereza Hranice 34 34 1 34
Figarová Lucie Příbor 34 34 1 34
Cvenčeková Sona Čadca 34 34 1 34
128 Šotrová Lucie 33 33 1 33
Palyzová Petra 33 33 1 33
Kalafutová Lucie NXP Team A / AC Sportguides Rožnov p.R. 33 33 1 33
Chylová Jana BKČS 33 33 1 33
Sanchez Maite Club Atletic SVH 33 33 1 33
Vašková Petra Karviná 33 33 1 33
134 Sobotková Šárka Mushing team Ostrava 32 32 1 32
Csanková Jarmila 32 32 1 32
Fatková Jitka Gôtovany 32 32 1 32
Nieczgode Lucyne Żory 32 32 1 32
138 Šťukavcová Markétka Liška 31 31 1 31
Strouhalová Karolína 31 31 1 31
Freharová Ivana Night Run Team 31 31 1 31
Samiecová Tereza PEPA TEAM F-M 31 31 1 31
Dudová Petra Karviná 31 31 1 31
143 Věnsková Veronika verca.jede.bomby (Running academy Olomouc) 30 30 1 30
Svobodová Radmila 30 30 1 30
Hartenstein Michelle Stadt Zwönitz 30 30 1 30
146 Rusová Dana run99 Havířov 29 29 1 29
Solaříková Lucie 29 29 1 29
Hradilová Simona Loučka 29 29 1 29
149 Keclíková Michaela Havířov 28 28 1 28
Zajicová Petra Uško team 28 28 1 28
151 Šotolová Jana Pržno 27 27 1 27
Špičáková Michaela Bruntál 27 27 1 27
Lazecká Kateřina Ostrava 27 27 1 27
154 Šenková Terezie Kopřivnice 26 26 1 26
Muroňová Alexandra Ostrava 8 26 26 1 26
156 Kozlová Zuzana kopeji 25 25 1 25
Pajlová Vanesa Frenštát p.r 25 25 1 25
158 Pešková Gabriela kopeji 24 24 1 24
Šatková Barbora Plzeň 24 24 1 24
160 Sobková Alena BK Ludgeřovice 23 23 1 23
Bortlová Kateřina Pohoda Team Kopřivnice 23 23 1 23
Maňková Michaela Běžci Sobě Ostrava 23 23 1 23
163 Vičanová Ludmila Až budeme nahoře, to teprve budou panoramata!!! 22 22 1 22
Pačesová Michaela Běžci z Běláku 22 22 1 22
165 Peszynski Petra Klimkovice 21 21 1 21
TISZOVÁ Alžbeta TNS International Košice 21 21 1 21
167 Grelet Techer Trappes 20 20 1 20
168 Paříková Adéla Fénix3Club 19 19 1 19
Sedláčková Martina Olomouc 19 19 1 19
170 Máchová Monika Libhošť 18 18 1 18
171 Hadamčikova Vlaďka Optika VH Opava 17 17 1 17
Chovancová Irena BK SAK Karviná 17 17 1 17
173 Svatoňová Růžena Brno 16 16 1 16
Bednaříková Karolína Hlučín 16 16 1 16
175 Dostál Martina Pohoda Team Kopřivnice 15 15 1 15
176 Ravčuková Kateřina Sportovní spol. Poodří Hladké Životice 14 14 1 14
Slováčková Barbora Lešná 14 14 1 14
178 Zajíčková Nikola Kravaře 13 13 1 13
Zemková Barbora Dobrá Voda 13 13 1 13
180 Ryplová Věra Slavkov 12 12 1 12
Macháčková Kateřina Rožnov pod Radhoštěm 12 12 1 12
182 Dančová Kateřina Hlučín 11 11 1 11
Pilchovská Aneta Bohumín 11 11 1 11
184 Prejdová Lucie Opava 10 10 1