muži
Um. Příjmení a jméno Klub Redukované body Celkem bodů celkem závodů z1 z2 z3 z4 z5 z6 z7 z8 z9 z10 z11 z12 z13 z14 z15 z16 z17 z18
1 Dominik Ondřej MK Seitl Ostrava 676 818 14 53 64 64 64 70 58 46 50 64 58 64 53 64 46
2 Záleský Stanislav regio RUN Havířov 588 615 12 53 50 40 46 48 27 64 58 58 70 48 53
3 Škapa Marek MK Seitl Ostrava 524 524 11 40 39 58 50 53 41 53 50 48 50 42
4 Šindelek Dan 519 604 14 48 42 50 48 58 36 44 16 48 38 46 58 39 33
5 Wawreczka David TJ Jäkl Karviná 488 687 18 42 29 46 41 39 44 64 48 28 33 36 11 44 35 42 42 33 30
6 Škrabánek Petr MK Seitl Ostrava 451 504 14 42 38 40 42 53 46 34 32 38 0 40 26 46 27
7 Wala Petr regioRUN Havířov 441 533 16 39 17 40 37 41 48 44 31 30 34 0 39 20 40 48 25
8 Šlahař Josef MK Seitl Ostrava 355 355 12 36 3 36 36 40 37 41 22 37 0 38 29
9 Jorníček Petr 339 352 13 32 35 27 21 38 32 29 0 36 13 34 37 18
10 Suchanek Adam Orlová 320 320 13 29 0 36 23 26 41 32 0 32 36 40 19 6
11 Benbenek Jan MK Seitl Ostrava 315 315 6 42 64 42 50 64 53
12 Slowioczek Roman MK.Seitl Ostrava 296 296 10 37 25 39 21 33 37 21 37 38 8
13 Karas Ivan AK EZ Kopřivnice 273 273 6 46 50 53 50 35 39
14 Čížek Petr Ostrava 253 253 7 34 32 35 39 35 34 44
15 Holub Radek regioRUN Havířov 248 248 13 26 11 34 30 9 10 25 31 0 29 34 9 0
16 Vrzala Matouš SSK Vítkovice 246 246 4 64 70 70 42
17 Muras Petr Kerteam/SSK Vítkovice 245 245 4 70 70 41 64
18 Smola Josef MK Seitl Ostrava 244 244 16 17 0 27 4 3 29 25 38 0 20 0 25 0 23 33 0
19 Lukáš Jakub Klub přátel death metalu 238 238 4 58 46 70 64
20 Stoszek Jan VZS Ostrava 225 225 6 41 46 44 35 30 29
21 Dimicoli Roberto Raciborz 192 192 3 58 70 64
22 Šindelek Vladan Pržno 189 189 4 53 58 32 46
23 Míček Roman Frýdek Místek 166 166 9 0 18 20 12 26 0 38 41 11
24 Pietrzyk Rostislav F.M.T. Group 154 154 5 31 46 6 37 34
25 Řezáč Martin Mushing team Ostrava 151 151 5 35 14 34 42 26
Řeháček Michael Bílovec 151 151 5 37 21 44 41 8
Kulhánek Martin regioRUN Havířov 151 151 4 33 41 24 53
28 Jadrníček Petr Pedro Poruba 150 150 9 19 9 35 12 14 23 0 31 7
29 Collen Malcolm Team International!!! 144 144 8 0 33 19 25 36 31 0 0
30 Szkandera Ondřej SSK Vítkovice 140 140 2 70 70
31 Radomský Marek Ostrava 138 138 3 50 35 53
32 Frost Gary Team International!!! 137 137 6 22 17 27 9 39 23
33 Szymanik Adam AKBK 134 134 2 64 70
34 Věnsek Tomáš MK Seitl Ostrava/Štefko running Team 128 128 2 70 58
35 Platzek Jiří Hlučín 121 121 12 14 0 22 1 0 0 15 20 0 20 29 0
36 Škuca Zbyněk Frenštát pod Radhoštěm 118 118 2 48 70
37 Běčák Zdeněk Ostrava 117 117 5 25 0 34 22 36
38 Cienciala Filip Splašeni goroli 117 117 2 53 64
39 Beskydský Dědek regioRUN Havířov 115 115 12 0 21 0 21 0 0 0 21 0 21 31 0
40 Vernarský Jaroslav 112 112 7 29 6 19 0 26 0 32
41 Konvička Adam Ostrava 112 112 3 38 36 38
42 Jasinski Václav regioRUN Havířov 109 109 6 24 0 35 36 6 8
43 Vytisk Alfons MK Seitl Ostrava 108 108 6 0 24 10 14 32 28
44 Kahánek Vladimír run99 Havířov 104 104 4 33 26 15 30
45 Pastor Patrik MK Seilt Ostrava 100 100 2 50 50
46 Vinklárek Milan AKEZ Kopřivnice 95 95 2 58 37
47 Sehnalík Miroslav Lučina 93 93 10 0 3 0 0 16 22 0 22 30 0
48 Milfait Petr MK Seitl Ostrava 89 89 4 24 20 30 15
49 Březina Radomír BK Ludgeřovice 86 86 3 10 32 44
Šerek Radomír Fulnek 86 86 4 29 30 3 24
51 Janeček Tomáš NAPOHODU! bike team Píšť 84 84 2 38 46
52 Miko Aleš MK Seitl Ostrava 82 82 2 44 38
53 Pospíšil Petr TJ Sokol Opava 80 80 2 40 40
54 Trávníček Rostislav Frýdek Místek 79 79 2 37 42
Buba Michal MK Seitl Ostrava 79 79 2 33 46
56 Mikala David AKEZ Kopřivnice 77 77 2 48 29
57 Lukáš Matěj SKP Ostrava 75 75 3 39 0 36
58 Hanzlík Patrik BK Ludgeřovice 74 74 2 32 42
59 Prouza Robert Trojanovice 73 73 2 50 23
60 Janásek Aleš AAAA Výškovice 72 72 4 28 28 0 16
61 Hanke David AKEZ Kopřivnice 72 72 2 38 34
Siuda Stanislav BK SAK Kaviná 72 72 2 30 42
63 Stanovský Michal SSK Vítkovice 70 70 1 70
Sasyn René TJ Dukla Praha 70 70 1 70
Bublík Libor pálenice u Libora 70 70 2 42 28
Chwistek Lukáš Vítkovice 70 70 1 70
Chrudina Robert Ostrava 70 70 2 36 34
Indra Daniel  70 70 1 70
Adamovich Roman Belarus 70 70 1 70
70 Derka Radim Přerov 69 69 2 41 28
71 Valošek Miroslav MK Seitl Ostrava 68 68 5 0 8 33 27 0
72 Tarana Jan Adam TJ Jakl Karviná 68 68 2 27 41
73 Vaculík Lukáš Salomon 66 66 2 25 41
74 Sochor Milan AKEZ Kopřivnice 65 65 2 39 26
75 Polášek Petr Trnávka 64 64 3 38 26 0
76 Causidis Marek Salomon 64 64 1 64
Sztymon Pavel Mushing team Ostrava 64 64 3 12 26 26
Ondrášek Milan MK Seitl Ostrava 64 64 3 27 10 27
79 Nosek Miloslav 63 63 3 1 32 30
Dvorský Ladislav 63 63 2 28 35
81 Lach Tomáš Anvil 59 59 2 27 32
Zika Tomaš SPK Český Tešín 59 59 2 31 28
83 Kubica Libor Frýdek-Místek 58 58 3 0 30 28
84 Kamrád René Energy Team Bolatice 58 58 1 58
Glonek Roman Hup Hop Havířov 58 58 2 31 27
Fousek Jan MK Seitl Ostrava 58 58 1 58
Matěcha Miroslav Teplice 58 58 1 58
Pernica Jan USK Praha/Perňa systém 58 58 1 58
Didovodiuk Dmytro ACHILLES LESZNO 58 58 1 58
Gawlas Dominik TJ Jakl Karviná 58 58 1 58
91 Kolich Rosťa Opava - Předměstí 57 57 2 22 35
92 Kruliš Jiří regioRUN Havířov 56 56 3 6 28 22
93 Eschner Martin run99 Havířov 54 54 2 30 24
94 Sluka Michal I. MVIL Hrabová 53 53 3 29 24 0
95 Artim Radek BK Ludgeřovice 53 53 2 30 23
Kučera Lukáš ELEVENRUNTEAM 53 53 1 53
Czilling Petr CGI ITeam 53 53 1 53
Chrobák Radek S-Run.cz/JAPASport.cz 53 53 1 53
Bielesz Josef Pisečna 53 53 2 15 38
Červeňák Michal SOG_ Nitra 53 53 1 53
Flašar Jan SK Dvory České Budějovice 53 53 1 53
102 Grycman Kazimierz Ciechowice 52 52 3 0 21 31
Baláž Roman Baláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R. 52 52 3 18 34 0
104 Burda Filip BK Ludgeřovice 52 52 2 11 41
105 Tvrdý Jan TVK Frýdek Místek 50 50 3 26 0 24
106 Hok Dominik Hodinky 365/Ostrava 50 50 1 50
Holotík Filip  50 50 1 50
Bartoš Dalibor Liaz Jablonec 50 50 1 50
Yalaoui Suleyman Trappes - partnerské město Kopřivnice 50 50 1 50
Stöcker Richard LightBIKE Havířov 50 50 1 50
111 Hrouza Michal Krnov 49 49 4 14 19 16 0
112 Jež Marek Kopřivnice 49 49 2 34 15
113 Výduch Luděk Tři křížky 48 48 1 48
Kantár Peter Martin 48 48 1 48
Rylko Václav Jablunkov 48 48 2 13 35
Kašpařík Tomáš SK Přerov 48 48 1 48
Waloszek Václav Atletika Havířov 48 48 1 48
Blaha Tomáš AK ASICS Kroměříž 48 48 1 48
Nehudek Mia Nehudek Mia 48 48 1 48
Austera Filip AO Slavia Havířov 48 48 1 48
121 Schüler Petr Tři křížky 46 46 1 46
Pavelka Libor SK Oceláci Ostrava 46 46 1 46
Bitala Václav RpR 46 46 1 46
Tokarewicz Damian SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI 46 46 1 46
125 Doležel Radomír MK Seitl Ostrava 44 44 3 20 0 24
126 Jeziorski Piotr Píšť 44 44 1 44
Flaša David abstinenční reprezentace 44 44 1 44
Prus Roman AK SSK Vítkovice 44 44 1 44
Hradil Rudolf Ostrava 44 44 1 44
Groh Petr Santvi Trail 44 44 1 44
Latka Petr 3nec 44 44 1 44
Ivanov Nikola Bicykly.cz 44 44 1 44
Smékal Václav SK Černé plíce 44 44 1 44
Bell Tristen Dolní Bečva 44 44 1 44
135 Kozubek Lukáš Ostrava 42 42 3 0 39 3
136 Moravec Pavel 42 42 1 42
Krecmer Jiri Opava 42 42 1 42
Szafranek Paweł STANCZAK TEAM Ustroń 42 42 1 42
139 Kalvar Tomáš Tj Sokol Hať 41 41 1 41
Velička Aleš X - Air Ostrava 41 41 1 41
Malý René ŠK pre Radosť 41 41 2 32 9
Štěpán Marek TJ Sokol Týn n.Bečvou 41 41 1 41
Weimann Jakub SK Oceláci Ostrava 41 41 1 41
144 Mališ Pavel TJ Slezan FM 40 40 1 40
Holiš Martin Staré Zubří 40 40 1 40
Biolek Martin Řepiště 40 40 1 40
Blaha Ondřej Český Těšín 40 40 1 40
Jasiok Lumír Trek 1324 40 40 1 40
Silhan Karel 40 40 1 40
Gazda Vítězslav Benešovský běžecký klub 40 40 1 40
Martynek Petr OB TJ TŽ Třinec 40 40 1 40
152 Hartig David Burik Running Team 39 39 1 39
Szymik David Dolní Lutyně 39 39 1 39
Tretera Marek SIEMENS RUN / AC Sportguides Rožnov p.R 39 39 1 39
Hrbáček David SSK Vítkovice 39 39 1 39
Ochman Roman Třanovičtí přespolní žraloci 39 39 1 39
Stöcker Kamil LightBIKE Havířov 39 39 1 39
158 Londa Jiří SK Černé plíce 38 38 3 0 34 4
159 Lipina Tomáš MK Seitl Ostrava 38 38 1 38
Sviták Stanislav 38 38 2 12 26
Stuchlík Přemysl Štěpánkovice 38 38 1 38
Hartíg David Burik Running Team 38 38 1 38
163 Beran Jan Vítkov 37 37 4 12 22 0 3
164 Brož Petr MK Seitl Ostrava 37 37 1 37
Kučírek Petr TB TŽ Třinec 37 37 1 37
Filip Daniel MK Seitl Ostrava 37 37 1 37
Kořenek Martin Haviřov 37 37 1 37
Čejka Petr 37 37 1 37
Pokorný Radim Rychvald 37 37 1 37
Topiarz Lukáš Stonava 37 37 1 37
171 Vaněk Pavel Frenštát pod Radhoštěm 36 36 1 36
Světinský Jiří Hluk 36 36 1 36
Herman Josef Hrabová 36 36 1 36
Palyza Luděk 36 36 1 36
Suchanek Grzegorz Run Team Pogwizdów 36 36 1 36
176 Novák Václav Ostrava 35 35 1 35
Raška Albert 35 35 1 35
Jáchymčák Tomáš Doubrava 35 35 1 35
Vlach Pavel ... 35 35 2 2 33
Zoller Alexandr Karviná 35 35 1 35
181 Kusý Martin Hlučín 34 34 2 0 34
182 Varyš Michal TEJA TEAM 34 34 1 34
Robenek Šimon 34 34 1 34