|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
muži |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Um. |
Příjmení a jméno |
Klub |
Redukované body |
Celkem bodů |
celkem závodů |
z1 |
z2 |
z3 |
z4 |
z5 |
z6 |
z7 |
z8 |
z9 |
z10 |
z11 |
z12 |
z13 |
z14 |
z15 |
z16 |
z17 |
z18 |
1 |
Dominik Ondřej |
MK Seitl Ostrava |
676 |
818 |
14 |
53 |
|
|
64 |
64 |
64 |
70 |
58 |
46 |
50 |
64 |
|
58 |
64 |
53 |
64 |
46 |
|
2 |
Záleský Stanislav |
regio RUN Havířov |
588 |
615 |
12 |
|
|
|
|
|
53 |
50 |
|
40 |
46 |
48 |
27 |
64 |
58 |
58 |
70 |
48 |
53 |
3 |
Škapa Marek |
MK Seitl
Ostrava |
524 |
524 |
11 |
40 |
39 |
58 |
50 |
|
|
|
53 |
41 |
|
53 |
|
50 |
48 |
50 |
|
42 |
|
4 |
Šindelek Dan |
519 |
604 |
14 |
|
|
48 |
42 |
50 |
48 |
58 |
|
|
36 |
44 |
16 |
48 |
38 |
46 |
58 |
39 |
33 |
5 |
Wawreczka David |
TJ Jäkl Karviná |
488 |
687 |
18 |
42 |
29 |
46 |
41 |
39 |
44 |
64 |
48 |
28 |
33 |
36 |
11 |
44 |
35 |
42 |
42 |
33 |
30 |
6 |
Škrabánek Petr |
MK Seitl Ostrava |
451 |
504 |
14 |
|
|
42 |
38 |
40 |
42 |
53 |
46 |
34 |
32 |
38 |
0 |
40 |
26 |
|
46 |
27 |
|
7 |
Wala Petr |
regioRUN Havířov |
441 |
533 |
16 |
39 |
17 |
40 |
37 |
|
41 |
48 |
44 |
31 |
30 |
34 |
0 |
39 |
20 |
40 |
48 |
25 |
|
8 |
Šlahař Josef |
MK Seitl Ostrava |
355 |
355 |
12 |
36 |
3 |
|
36 |
36 |
40 |
37 |
41 |
22 |
|
37 |
0 |
38 |
29 |
|
|
|
|
9 |
Jorníček Petr |
339 |
352 |
13 |
32 |
|
35 |
27 |
21 |
38 |
32 |
|
|
|
29 |
0 |
36 |
13 |
34 |
37 |
18 |
|
10 |
Suchanek Adam |
Orlová |
320 |
320 |
13 |
29 |
0 |
36 |
23 |
26 |
|
41 |
|
|
|
32 |
0 |
32 |
|
36 |
40 |
19 |
6 |
11 |
Benbenek Jan |
MK Seitl Ostrava |
315 |
315 |
6 |
|
42 |
64 |
|
|
|
|
|
42 |
|
|
|
|
50 |
64 |
|
53 |
|
12 |
Slowioczek Roman |
MK.Seitl Ostrava |
296 |
296 |
10 |
|
|
37 |
25 |
|
|
39 |
|
21 |
|
33 |
|
37 |
21 |
37 |
38 |
8 |
|
13 |
Karas Ivan |
AK EZ Kopřivnice |
273 |
273 |
6 |
46 |
|
50 |
|
53 |
50 |
|
|
|
35 |
|
|
|
39 |
|
|
|
|
14 |
Čížek Petr |
Ostrava |
253 |
253 |
7 |
34 |
|
|
32 |
35 |
39 |
35 |
|
|
|
|
|
34 |
|
|
44 |
|
|
15 |
Holub Radek |
regioRUN Havířov |
248 |
248 |
13 |
|
|
26 |
11 |
|
34 |
30 |
|
9 |
10 |
25 |
|
31 |
0 |
29 |
34 |
9 |
0 |
16 |
Vrzala Matouš |
SSK Vítkovice |
246 |
246 |
4 |
64 |
|
70 |
70 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
17 |
Muras Petr |
Kerteam/SSK Vítkovice |
245 |
245 |
4 |
70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
41 |
|
|
|
|
64 |
|
18 |
Smola Josef |
MK Seitl Ostrava |
244 |
244 |
16 |
17 |
0 |
27 |
4 |
3 |
29 |
25 |
38 |
0 |
|
20 |
0 |
25 |
0 |
23 |
33 |
0 |
|
19 |
Lukáš Jakub |
Klub přátel death metalu |
238 |
238 |
4 |
58 |
46 |
|
|
70 |
|
|
64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
Stoszek Jan |
VZS Ostrava |
225 |
225 |
6 |
|
|
41 |
|
|
46 |
44 |
|
|
|
35 |
|
|
30 |
|
|
29 |
|
21 |
Dimicoli Roberto |
Raciborz |
192 |
192 |
3 |
|
58 |
|
|
|
70 |
|
|
64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
Šindelek Vladan |
Pržno |
189 |
189 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
58 |
32 |
|
46 |
|
|
|
|
23 |
Míček Roman |
Frýdek Místek |
166 |
166 |
9 |
|
0 |
|
18 |
20 |
|
|
|
|
12 |
26 |
|
|
0 |
38 |
41 |
11 |
|
24 |
Pietrzyk Rostislav |
F.M.T. Group |
154 |
154 |
5 |
|
31 |
|
|
|
|
46 |
|
|
|
|
6 |
|
37 |
|
|
|
34 |
25 |
Řezáč Martin |
Mushing team Ostrava |
151 |
151 |
5 |
35 |
14 |
|
34 |
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Řeháček Michael |
Bílovec |
151 |
151 |
5 |
37 |
21 |
44 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
8 |
|
|
|
|
|
|
Kulhánek
Martin |
regioRUN Havířov |
151 |
151 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
41 |
24 |
|
53 |
|
|
28 |
Jadrníček Petr |
Pedro Poruba |
150 |
150 |
9 |
19 |
|
|
|
9 |
35 |
|
|
12 |
14 |
23 |
|
|
0 |
31 |
|
7 |
|
29 |
Collen Malcolm |
Team International!!! |
144 |
144 |
8 |
|
0 |
33 |
19 |
25 |
36 |
31 |
|
|
0 |
|
|
|
0 |
|
|
|
|
30 |
Szkandera Ondřej |
SSK Vítkovice |
140 |
140 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
70 |
|
|
|
31 |
Radomský Marek |
Ostrava |
138 |
138 |
3 |
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
53 |
|
|
|
|
32 |
Frost Gary |
Team International!!! |
137 |
137 |
6 |
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
17 |
27 |
|
|
9 |
39 |
|
23 |
|
33 |
Szymanik Adam |
AKBK |
134 |
134 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
|
|
|
|
70 |
34 |
Věnsek Tomáš |
MK Seitl Ostrava/Štefko running Team |
128 |
128 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
35 |
Platzek Jiří |
Hlučín |
121 |
121 |
12 |
14 |
0 |
22 |
1 |
0 |
|
|
|
|
0 |
15 |
|
20 |
0 |
20 |
29 |
|
0 |
36 |
Škuca Zbyněk |
Frenštát pod Radhoštěm |
118 |
118 |
2 |
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
|
|
|
|
37 |
Běčák Zdeněk |
Ostrava |
117 |
117 |
5 |
25 |
0 |
34 |
22 |
|
|
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
Cienciala Filip |
Splašeni goroli |
117 |
117 |
2 |
|
|
53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
39 |
Beskydský Dědek |
regioRUN
Havířov |
115 |
115 |
12 |
|
0 |
21 |
|
0 |
|
21 |
|
0 |
0 |
|
0 |
21 |
0 |
21 |
31 |
|
0 |
40 |
Vernarský Jaroslav |
112 |
112 |
7 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
6 |
|
19 |
0 |
26 |
0 |
|
32 |
|
|
41 |
Konvička Adam |
Ostrava |
112 |
112 |
3 |
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
|
38 |
|
42 |
Jasinski Václav |
regioRUN Havířov |
109 |
109 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
0 |
35 |
36 |
6 |
8 |
43 |
Vytisk Alfons |
MK Seitl Ostrava |
108 |
108 |
6 |
|
0 |
24 |
10 |
14 |
32 |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
Kahánek Vladimír |
run99 Havířov |
104 |
104 |
4 |
|
|
|
|
|
33 |
26 |
|
15 |
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
45 |
Pastor Patrik |
MK Seilt Ostrava |
100 |
100 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
46 |
Vinklárek Milan |
AKEZ Kopřivnice |
95 |
95 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
37 |
|
|
|
|
|
|
47 |
Sehnalík Miroslav |
Lučina |
93 |
93 |
10 |
|
0 |
|
3 |
0 |
|
|
|
|
0 |
16 |
|
22 |
0 |
22 |
30 |
0 |
|
48 |
Milfait Petr |
MK Seitl Ostrava |
89 |
89 |
4 |
24 |
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
15 |
|
49 |
Březina Radomír |
BK Ludgeřovice |
86 |
86 |
3 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
Šerek Radomír |
Fulnek |
86 |
86 |
4 |
|
|
|
|
29 |
|
|
|
|
|
30 |
|
|
3 |
|
|
24 |
|
51 |
Janeček Tomáš |
NAPOHODU! bike team Píšť |
84 |
84 |
2 |
|
38 |
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
Miko Aleš |
MK Seitl Ostrava |
82 |
82 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
53 |
Pospíšil Petr |
TJ Sokol Opava |
80 |
80 |
2 |
|
|
|
40 |
|
|
40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
Trávníček Rostislav |
Frýdek Místek |
79 |
79 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
|
42 |
|
|
|
|
|
Buba
Michal |
MK Seitl Ostrava |
79 |
79 |
2 |
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
|
|
|
|
56 |
Mikala David |
AKEZ Kopřivnice |
77 |
77 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
29 |
|
|
|
|
|
|
57 |
Lukáš Matěj |
SKP Ostrava |
75 |
75 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
0 |
|
|
|
|
36 |
|
58 |
Hanzlík Patrik |
BK Ludgeřovice |
74 |
74 |
2 |
|
32 |
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
Prouza Robert |
Trojanovice |
73 |
73 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
23 |
|
|
|
|
|
|
60 |
Janásek Aleš |
AAAA Výškovice |
72 |
72 |
4 |
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
0 |
|
|
16 |
|
61 |
Hanke David |
AKEZ Kopřivnice |
72 |
72 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Siuda Stanislav |
BK SAK Kaviná |
72 |
72 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
Stanovský Michal |
SSK Vítkovice |
70 |
70 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Sasyn René |
TJ Dukla Praha |
70 |
70 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bublík
Libor |
pálenice u Libora |
70 |
70 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
28 |
|
|
|
|
|
|
Chwistek Lukáš |
Vítkovice |
70 |
70 |
1 |
|
70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chrudina
Robert |
Ostrava |
70 |
70 |
2 |
|
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
|
|
|
|
|
Indra Daniel |
|
70 |
70 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adamovich
Roman |
Belarus |
70 |
70 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
|
|
|
|
|
70 |
Derka Radim |
Přerov |
69 |
69 |
2 |
41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
Valošek Miroslav |
MK Seitl Ostrava |
68 |
68 |
5 |
|
0 |
|
|
8 |
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
0 |
|
72 |
Tarana Jan Adam |
TJ Jakl Karviná |
68 |
68 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
73 |
Vaculík Lukáš |
Salomon |
66 |
66 |
2 |
|
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
|
|
74 |
Sochor Milan |
AKEZ Kopřivnice |
65 |
65 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
26 |
|
|
|
|
|
|
75 |
Polášek Petr |
Trnávka |
64 |
64 |
3 |
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
76 |
Causidis Marek |
Salomon |
64 |
64 |
1 |
|
64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sztymon
Pavel |
Mushing team Ostrava |
64 |
64 |
3 |
|
12 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
Ondrášek Milan |
MK Seitl Ostrava |
64 |
64 |
3 |
|
|
|
|
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
27 |
79 |
Nosek Miloslav |
63 |
63 |
3 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
|
30 |
|
Dvorský Ladislav |
63 |
63 |
2 |
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
|
81 |
Lach Tomáš |
Anvil |
59 |
59 |
2 |
|
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Zika Tomaš |
SPK Český Tešín |
59 |
59 |
2 |
|
|
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
83 |
Kubica Libor |
Frýdek-Místek |
58 |
58 |
3 |
|
0 |
30 |
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
Kamrád René |
Energy Team Bolatice |
58 |
58 |
1 |
|
|
|
|
58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Glonek
Roman |
Hup Hop Havířov |
58 |
58 |
2 |
|
|
|
|
|
31 |
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fousek Jan |
MK Seitl Ostrava |
58 |
58 |
1 |
|
|
|
58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matěcha
Miroslav |
Teplice |
58 |
58 |
1 |
|
|
|
|
|
58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pernica Jan |
USK Praha/Perňa systém |
58 |
58 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Didovodiuk
Dmytro |
ACHILLES LESZNO |
58 |
58 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
|
|
|
|
|
Gawlas Dominik |
TJ Jakl Karviná |
58 |
58 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
91 |
Kolich Rosťa |
Opava - Předměstí |
57 |
57 |
2 |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
92 |
Kruliš Jiří |
regioRUN Havířov |
56 |
56 |
3 |
|
|
|
6 |
|
28 |
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
Eschner Martin |
run99 Havířov |
54 |
54 |
2 |
|
|
|
|
|
30 |
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
Sluka Michal |
I. MVIL Hrabová |
53 |
53 |
3 |
|
|
|
29 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
0 |
|
|
|
|
95 |
Artim Radek |
BK Ludgeřovice |
53 |
53 |
2 |
|
|
|
|
30 |
|
|
|
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kučera Lukáš |
ELEVENRUNTEAM |
53 |
53 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
|
|
|
|
|
Czilling
Petr |
CGI ITeam |
53 |
53 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
|
|
|
|
Chrobák Radek |
S-Run.cz/JAPASport.cz |
53 |
53 |
1 |
|
53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bielesz
Josef |
Pisečna |
53 |
53 |
2 |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Červeňák Michal |
SOG_ Nitra |
53 |
53 |
1 |
|
|
|
53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Flašar
Jan |
SK Dvory České Budějovice |
53 |
53 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
Grycman Kazimierz |
Ciechowice |
52 |
52 |
3 |
|
0 |
|
21 |
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baláž
Roman |
Baláž EXTREME-TEAM
Frenštát p.R. |
52 |
52 |
3 |
|
18 |
|
|
34 |
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
104 |
Burda Filip |
BK Ludgeřovice |
52 |
52 |
2 |
|
11 |
|
|
41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
Tvrdý Jan |
TVK Frýdek Místek |
50 |
50 |
3 |
26 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
106 |
Hok Dominik |
Hodinky 365/Ostrava |
50 |
50 |
1 |
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holotík
Filip |
|
50 |
50 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartoš Dalibor |
Liaz Jablonec |
50 |
50 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yalaoui
Suleyman |
Trappes - partnerské město
Kopřivnice |
50 |
50 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
Stöcker Richard |
LightBIKE Havířov |
50 |
50 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
111 |
Hrouza Michal |
Krnov |
49 |
49 |
4 |
|
|
|
14 |
19 |
|
|
|
16 |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
112 |
Jež Marek |
Kopřivnice |
49 |
49 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
113 |
Výduch Luděk |
Tři křížky |
48 |
48 |
1 |
|
|
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kantár Peter |
Martin |
48 |
48 |
1 |
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rylko
Václav |
Jablunkov |
48 |
48 |
2 |
|
13 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kašpařík Tomáš |
SK Přerov |
48 |
48 |
1 |
|
|
|
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Waloszek
Václav |
Atletika Havířov |
48 |
48 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blaha Tomáš |
AK ASICS Kroměříž |
48 |
48 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
|
|
|
|
|
Nehudek
Mia |
Nehudek Mia |
48 |
48 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
|
|
Austera Filip |
AO Slavia Havířov |
48 |
48 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
121 |
Schüler Petr |
Tři křížky |
46 |
46 |
1 |
|
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pavelka Libor |
SK Oceláci Ostrava |
46 |
46 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
|
Bitala
Václav |
RpR |
46 |
46 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
|
|
|
|
|
Tokarewicz Damian |
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI |
46 |
46 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
125 |
Doležel Radomír |
MK Seitl Ostrava |
44 |
44 |
3 |
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
24 |
|
|
|
126 |
Jeziorski Piotr |
Píšť |
44 |
44 |
1 |
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Flaša
David |
abstinenční reprezentace |
44 |
44 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Prus Roman |
AK SSK Vítkovice |
44 |
44 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
Hradil
Rudolf |
Ostrava |
44 |
44 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
Groh Petr |
Santvi Trail |
44 |
44 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Latka
Petr |
3nec |
44 |
44 |
1 |
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ivanov Nikola |
Bicykly.cz |
44 |
44 |
1 |
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smékal
Václav |
SK Černé plíce |
44 |
44 |
1 |
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bell Tristen |
Dolní Bečva |
44 |
44 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
135 |
Kozubek Lukáš |
Ostrava |
42 |
42 |
3 |
|
0 |
|
|
|
|
|
39 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
Moravec Pavel |
|
42 |
42 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krecmer
Jiri |
Opava |
42 |
42 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
|
|
|
Szafranek Paweł |
STANCZAK TEAM Ustroń |
42 |
42 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
139 |
Kalvar Tomáš |
Tj Sokol Hať |
41 |
41 |
1 |
|
41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Velička Aleš |
X - Air Ostrava |
41 |
41 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Malý
René |
ŠK pre Radosť |
41 |
41 |
2 |
|
|
32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Štěpán Marek |
TJ Sokol Týn n.Bečvou |
41 |
41 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Weimann
Jakub |
SK Oceláci Ostrava |
41 |
41 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
|
|
|
144 |
Mališ Pavel |
TJ Slezan FM |
40 |
40 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Holiš
Martin |
Staré Zubří |
40 |
40 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
|
|
|
|
|
Biolek Martin |
Řepiště |
40 |
40 |
1 |
|
40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Blaha
Ondřej |
Český Těšín |
40 |
40 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
|
|
|
Jasiok Lumír |
Trek 1324 |
40 |
40 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
|
|
|
|
|
|
Silhan
Karel |
|
40 |
40 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gazda Vítězslav |
Benešovský běžecký klub |
40 |
40 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Martynek
Petr |
OB TJ TŽ Třinec |
40 |
40 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
152 |
Hartig David |
Burik Running Team |
39 |
39 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Szymik
David |
Dolní Lutyně |
39 |
39 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
Tretera Marek |
SIEMENS RUN / AC Sportguides Rožnov p.R |
39 |
39 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
|
|
|
|
|
Hrbáček
David |
SSK Vítkovice |
39 |
39 |
1 |
|
|
39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ochman Roman |
Třanovičtí přespolní žraloci |
39 |
39 |
1 |
|
|
|
39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stöcker
Kamil |
LightBIKE Havířov |
39 |
39 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
|
158 |
Londa Jiří |
SK Černé plíce |
38 |
38 |
3 |
|
0 |
|
|
|
|
34 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
159 |
Lipina Tomáš |
MK Seitl
Ostrava |
38 |
38 |
1 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sviták Stanislav |
38 |
38 |
2 |
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
Stuchlík
Přemysl |
Štěpánkovice |
38 |
38 |
1 |
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hartíg David |
Burik Running Team |
38 |
38 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
163 |
Beran Jan |
Vítkov |
37 |
37 |
4 |
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
22 |
0 |
|
|
|
|
3 |
|
164 |
Brož Petr |
MK Seitl Ostrava |
37 |
37 |
1 |
|
|
|
|
37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kučírek
Petr |
TB TŽ Třinec |
37 |
37 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Daniel |
MK Seitl Ostrava |
37 |
37 |
1 |
|
37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kořenek
Martin |
Haviřov |
37 |
37 |
1 |
|
|
|
|
|
37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čejka Petr |
|
37 |
37 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pokorný
Radim |
Rychvald |
37 |
37 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Topiarz Lukáš |
Stonava |
37 |
37 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
171 |
Vaněk Pavel |
Frenštát pod Radhoštěm |
36 |
36 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Světinský Jiří |
Hluk |
36 |
36 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
|
|
|
|
|
Herman
Josef |
Hrabová |
36 |
36 |
1 |
|
|
|
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Palyza Luděk |
|
36 |
36 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchanek
Grzegorz |
Run Team Pogwizdów |
36 |
36 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
176 |
Novák Václav |
Ostrava |
35 |
35 |
1 |
|
35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Raška
Albert |
|
35 |
35 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jáchymčák Tomáš |
Doubrava |
35 |
35 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
|
|
|
|
Vlach
Pavel |
... |
35 |
35 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
33 |
|
|
|
Zoller Alexandr |
Karviná |
35 |
35 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
181 |
Kusý Martin |
Hlučín |
34 |
34 |
2 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
|
|
|
182 |
Varyš Michal |
TEJA TEAM |
34 |
34 |
1 |
|
34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Robenek
Šimon |
|
34 |
34 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
184 |
Krchňák Tomáš |
Ostrava |
33 |
33 |
2 |
33 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
Ščibráni Milan |
Běžci Sobě |
33 |
33 |
1 |
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mrázek Petr |
Ostrava |
33 |
33 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
Petráš
Rostislav |
Dana a Emil - věčná
inspirace |
33 |
33 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
Balcar Martin |
Krnov |
33 |
33 |
1 |
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urbánek
Michal |
|
33 |
33 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zajíc Pavel |
Ostrava |
33 |
33 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
191 |
Bytomský Petr |
Bolatice |
32 |
32 |
4 |
|
0 |
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
28 |
|
|
|
192 |
Zajíček Petr |
Zajíček Petr |
32 |
32 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
|
|
Pospíšil
Otmar |
MK Seitl Ostrava |
32 |
32 |
2 |
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
Cyrus Petr |
Dolbend |
32 |
32 |
1 |
|
|
|
|
32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mazgaj
Dawid |
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI |
32 |
32 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
196 |
Martynek Vladislav |
SKI Mosty |
31 |
31 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
|
|
|
|
|
|
Porwisz
Jiří |
run99 Havířov |
31 |
31 |
1 |
|
|
|
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pivoňka Martin |
Jeseník n.O. |
31 |
31 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Šlampa
Martin |
Niňáci |
31 |
31 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
|
|
|
|
|
Juřica Pavel |
MK Seitl Ostrava |
31 |
31 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
|
|
|
Klumpar
Filip |
Ostrava |
31 |
31 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Hlaváč Lumír |
SK Fuga |
31 |
31 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
203 |
Nekarda Ladislav |
Třanovičtí přespolní
žraloci |
30 |
30 |
1 |
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zubo Daniel |
Jogging klub Dubnica n/V |
30 |
30 |
1 |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítek
Lukáš |
Petřkovice |
30 |
30 |
1 |
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rubeš Pavel |
SK Černé plíce |
30 |
30 |
2 |
|
|
|
13 |
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čáň
Daniel |
Vivatsport Valašské
Meziříčí |
30 |
30 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
208 |
Vavrečka Luděk |
Vratimov |
29 |
29 |
3 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
0 |
|
|
|
|
209 |
Veselý Martin |
Místní týpek z Hrabové. |
29 |
29 |
3 |
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
0 |
|
|
|
|
210 |
Dršťák Vlastimil |
run99 Havířov |
29 |
29 |
1 |
|
|
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krupa
Przemysław |
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI |
29 |
29 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
Linduška Petr |
Vlčovice |
29 |
29 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bialožyt
Marek |
TJ TŽ Třinec |
29 |
29 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
Mísař Tomáš |
regioRUN Havířov |
28 |
28 |
3 |
|
0 |
23 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
Hořínek Martin |
SK Oceláci Ostrava |
28 |
28 |
1 |
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bruk David |
BK SAK Karviná |
28 |
28 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
Janáčik
Emil |
Schaeffler KNM |
28 |
28 |
1 |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rábl Martin |
Ostrava |
28 |
28 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
Bednarz
Libor |
X - Air žije |
28 |
28 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
220 |
Pigula Jaromír |
Fialové Kobry |
27 |
27 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Kelnar
Vladimír |
Štramberk |
27 |
27 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bauer Michal |
Ostrava |
27 |
27 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
|
|
|
Novotný
Tomáš |
Opava |
27 |
27 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
|
|
|
|
Hradil Marek |
Ostrava |
27 |
27 |
1 |
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hromek
David |
Lučina |
27 |
27 |
1 |
|
|
|
|
|
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
226 |
Bardaševský Lubomír |
BK Ludgeřovice |
26 |
26 |
3 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
227 |
Vápeník Ladislav |
Horní Suchá |
26 |
26 |
1 |
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drápala Milan |
DaMi Backdoor |
26 |
26 |
1 |
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
Glajcar Tomasz |
Skoczow |
25 |
25 |
2 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
Skřipec Ondřej |
Ostrava |
25 |
25 |
1 |
|
|
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Walošek
Miroslav |
MK Seitl Ostrava |
25 |
25 |
1 |
|
|
|
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Raška Daniel |
TJ Slezan FM |
25 |
25 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jelínek
Zbyněk |
Liga 100 Olomoiuc |
25 |
25 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Filipec Petr |
Karvinský tělomrsk |
25 |
25 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
|
|
|
|
|
Budin
Dušan |
Hobik |
25 |
25 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
|
|
|
Žůrek Jiří |
Jof - X - Team |
25 |
25 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
|
|
Szweda
Damian |
Kponczye wielkie |
25 |
25 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
238 |
Konieczny Jiří |
TJ Jakl Karviná |
24 |
24 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drobek
Petr |
Bohumín |
24 |
24 |
1 |
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kaňovský Ondřej |
Štěpánkovice |
24 |
24 |
1 |
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Raška
Zbyněk |
SK ZaFar Frenštát |
24 |
24 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Navařík Martin |
AC Sportguides Rožnov p.R. |
24 |
24 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
243 |
Rinka Erich |
Prajzský BK Kravaře |
23 |
23 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
|
|
|
|
244 |
Sekera Ondřej |
Fénix Sport Šenov |
23 |
23 |
1 |
|
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna
Pavel |
regioRUN Havířov |
23 |
23 |
1 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štěpán Miroslav |
Mniší |
23 |
23 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hertl
Milan |
BK Svinná |
23 |
23 |
1 |
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kočí Pavel |
Bocastar |
23 |
23 |
1 |
|
|
|
|
23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Havran
Daniel |
Odry |
23 |
23 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
|
|
|
Stańczak Szymon |
STAŃCZAK TEAM / Pogórze |
23 |
23 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
251 |
Fáček Miroslav |
SK Zahrada Petřvald |
22 |
22 |
2 |
22 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sobek David |
AKEZ Kopřivnice |
22 |
22 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
253 |
Klesa Martin |
TJ Gumárny Zubří |
22 |
22 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
Navrátil Radomír |
Vyškov |
22 |
22 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
Groh
Ricard |
Barcelona Escola Treil |
22 |
22 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Oreł Tomasz |
Kaczyce |
22 |
22 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
257 |
Homola Filip |
VZS Ostrava |
21 |
21 |
3 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
21 |
|
258 |
Staněk Vladimír |
BD KARPO |
21 |
21 |
2 |
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
Droždiák
Radim |
Mushing team Ostrava |
21 |
21 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
260 |
Říha Pavel |
Pro Dřeň na Dřeň |
21 |
21 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
261 |
Kondel Jaroslav |
BK SAK Karviná |
20 |
20 |
3 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
262 |
Koudelka David |
VZS Ostrava |
20 |
20 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Skácelík
Adam |
Ostrava |
20 |
20 |
1 |
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dobeš Vlastimil |
Valašské Meziříčí |
20 |
20 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Křenek
Martin |
SIEMENS RUN |
20 |
20 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
Mendrek Martin |
Český Těšín |
20 |
20 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
267 |
Štencel Jiří |
Fulnek |
19 |
19 |
3 |
|
0 |
|
|
16 |
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
268 |
Kelnar Radim |
Štramberk |
19 |
19 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Popovič
Miloslav |
Fénix3Club |
19 |
19 |
1 |
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mrozek Patrik |
|
19 |
19 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Němčák
Martin |
Želatovice |
19 |
19 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
Rohun Petr |
Ostrava-Hrabová |
19 |
19 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
Filipi
Pavel |
Smilovice u Třince |
19 |
19 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
274 |
Šenk David |
Závišice |
18 |
18 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
275 |
Heider Radim |
Prajzský BK Kravaře |
18 |
18 |
1 |
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jasenský Oldřich |
AK Kroměříž |
18 |
18 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
Stolár
Jiří |
MK Seitl Ostrava |
18 |
18 |
1 |
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nelešovský Pavel |
TJ Suché Lazce |
18 |
18 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bětík
Miroslav |
geohunter |
18 |
18 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
Litomyský Jiří |
Karviná |
18 |
18 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
281 |
Pasek Radovan |
RH Piving |
17 |
17 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
282 |
Bitomský Daniel |
Ostrava |
17 |
17 |
1 |
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Korta
Marek |
Orlová |
17 |
17 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čížmar Petr |
Cykloklub Nový Jičín |
17 |
17 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
Květoň
Jiří |
Nový Jičín |
17 |
17 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
Vorlický Tomáš |
Bílovec |
17 |
17 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
Iwaszek
Michal |
Bruzovice |
17 |
17 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
288 |
Mielec Jaromír |
SK Zárubek |
16 |
16 |
2 |
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
289 |
Sliviak Štefan |
Žilina |
16 |
16 |
1 |
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitásek Tomáš |
SLIPKA GYM Kobeřice |
16 |
16 |
1 |
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zahálka
Jiří |
Canicross Beskydy |
16 |
16 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rett Tom |
SK Madeja Sport |
16 |
16 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
Lukasiak
Andrej |
JKS Cieszyn |
16 |
16 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
294 |
Jadrníček Jan |
Ostrava |
15 |
15 |
1 |
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Orkáč
Radomír |
Hrabová |
15 |
15 |
1 |
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Robenek Daniel |
Z gauče |
15 |
15 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
Tselidis
Kyriakos |
Ptolemaida |
15 |
15 |
1 |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jachymčák Tomáš |
Doubrava |
15 |
15 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
299 |
Papaj Tomáš |
Hlučín |
14 |
14 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Orság Josef |
Pomalé šípy Kopřivnice |
14 |
14 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
0 |
|
|
|
|
5 |
|
301 |
Papež Marek |
Orli/Ostrava |
14 |
14 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Georgiou Adam |
Ostrava |
14 |
14 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
Šrámek
Jiří |
Blemcáček |
14 |
14 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
Knyps Adam |
Skoszow |
14 |
14 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
305 |
Bíbrlík David |
BK Ludgeřovice |
13 |
13 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
13 |
|
Jonáš Mojmír |
Bohumín |
13 |
13 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Grill
Jiří |
Pomalé šípy Kopřivnice |
13 |
13 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
308 |
Hrbáč Jiří |
MK Seitl Ostrava |
13 |
13 |
1 |
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fuksa
Karel |
Brno |
13 |
13 |
1 |
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Škoda Kristián |
CK Frenštát pod Radhoštěm |
13 |
13 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
Oreł
Przemek |
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI |
13 |
13 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
312 |
Nevřala Michal |
SK Oceláci Ostrava |
12 |
12 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
Lauterbach
David |
Tymphany |
12 |
12 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
Kwiczala Jonasz |
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI |
12 |
12 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
315 |
Bohatý Tomáš |
Jump Sport |
11 |
11 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
316 |
Staněk Petr |
AK Kroměříž |
11 |
11 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
Adamec
Zdeněk |
Studénka |
11 |
11 |
1 |
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janko Marek |
Krnov |
11 |
11 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosmanit
Aleš |
Bike Team Opava |
11 |
11 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
320 |
Kraus Michal |
Martin |
10 |
10 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
Pelc
Petr |
Dieter's Ghetto Running
Team |
10 |
10 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Křivava Rostislava |
STS Chvojkovice-Brod |
10 |
10 |
1 |
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikeš
Tomáš |
|
10 |
10 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fojtík Radim |
Železnej Kokot |
10 |
10 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
325 |
Jančík Tomáš |
Ostrava |
9 |
9 |
1 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zadina Tomáš |
Z města běhu a jazzu |
9 |
9 |
1 |
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vidlička
Petr |
Stopaři PRO Team |
9 |
9 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
328 |
Matušek Zdeněk |
Ostravák |
8 |
8 |
3 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
8 |
|
|
|
|
329 |
Strakoš Jiří |
Tatra Kopřivnice |
8 |
8 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
330 |
Holas Tomáš |
Orientační běh Opava |
8 |
8 |
1 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
331 |
Kvita Josef |
AKEZ Kopřivnice |
7 |
7 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
0 |
|
|
|
|
|
0 |
332 |
Štefek Zdeněk |
Ostrava |
7 |
7 |
2 |
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
333 |
Chovanec Petr |
BK SAK Karviná |
7 |
7 |
1 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vodstrčil Petr |
Ostrava |
7 |
7 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
Kavec
Ladislav |
7 |
7 |
1 |
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wnetrzak Petr |
Dětmarovice |
7 |
7 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nedbálek
Václav |
Ostrava |
7 |
7 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
Pietrzyk Vratislav |
pelan |
7 |
7 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
339 |
Schubert Valdemar |
BK Ludgeřovice |
6 |
6 |
2 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Manďák Jan |
Tj Sokol Šilheřovice |
6 |
6 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
Richter
Libor |
Kateřinice |
6 |
6 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
342 |
Pěruška Pavel |
Holoubci Kylešovice |
6 |
6 |
1 |
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
343 |
Kaluža Radim |
G36 |
5 |
5 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
Pavelek Ladislav |
Babylonbike Litultovice |
5 |
5 |
1 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kelnar
Pavel |
Štramberk |
5 |
5 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Žilinský David |
Chmelový brok |
5 |
5 |
1 |
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Capala
Marcin |
Skoczow |
5 |
5 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jurák Tomáš |
AKEZ Kopřivnice |
5 |
5 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
Kędzior
Kamil |
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI |
5 |
5 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
350 |
Groš Štefan |
SK ZaFaR Frenštát p.R |
4 |
4 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slíva
Pavel |
Pomalé šípy Kopřivnice |
4 |
4 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
352 |
Petřek Libor |
TJ Gumárny Zubří |
4 |
4 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
Štec
Jiří |
|
4 |
4 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tochozucz Bartozs |
Golezow |
4 |
4 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
355 |
Derevjaník Miroslav |
Praha |
3 |
3 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
Szweda Marian |
Run Team Pogwizdów |
3 |
3 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
357 |
Hájovský Tomáš |
Hlučín |
2 |
2 |
3 |
|
0 |
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
358 |
Lička Martin |
Ostrava |
2 |
2 |
2 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
359 |
Skomorowski Staislaw |
Rybnicka kUZNIA |
2 |
2 |
1 |
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Orawski Robert |
Skoczow |
2 |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poruba
Marek |
Veřovice |
2 |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraus Ľuboš |
Nový Jičín |
2 |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
Fikáček
Ivo |
Ostrava - Poruba |
2 |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Luzniak Damian |
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI |
2 |
2 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
365 |
Návrat Václav |
Hlučín |
1 |
1 |
3 |
|
0 |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
366 |
Luksza Radek |
MK Seitl Ostrava |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matyscak
Pavel |
AC Sportguides Rožnov p.R. |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
Kásovský Tomáš |
Hlučín |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čižmar
Petr |
Cykloklub NJ |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wayne Bruce |
League of justrice |
1 |
1 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
371 |
Georgiou David |
Georgiani |
0 |
0 |
4 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
0 |
|
|
0 |
|
372 |
Bystřičan Jiří |
BK Ludgeřovice |
0 |
0 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Cigánek
Martin |
Brušperk |
0 |
0 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Nosek Michal |
SK Oceláci Ostrava |
0 |
0 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Sobierajski
Przemek |
Racibórz |
0 |
0 |
2 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Moravec Marek |
Anvil |
0 |
0 |
2 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
Grobelný
Martin |
Klimkovice |
0 |
0 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
0 |
|
|
|
|
378 |
Hudeczek Pavel |
BK Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liška
Petr |
FC-B7 TÝM!!! |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siročák Petr |
Tři křížky Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Dedek
Vladimír |
BK Olbramice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janko Dalibor |
SK Oceláci Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Obdržálek
Vít |
Ostrava - Hrabová |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečný Vojtěch |
STG Opava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skibiński
Roman |
Třinec |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecha Marek |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítek
Aleš |
Lee Row |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stošek René |
Hlučín |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Pormann
Tomáš |
BK Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Damborský Petr |
Neslyším |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Cihlář
Viktor |
BK Skřipov |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zuzaňák Vilém |
Biatlon Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Bačina
Lukáš |
BK Zelaři Otice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štefanský Pavel |
Havířov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Tisoň
Marcel |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bil Lukáš |
Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Puchalka
Lukáš |
Ostrava Lhotka |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janda Jan |
SSK Vítkovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Giža
Tomáš |
SK Černé plíce |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Baranek Radim |
Barun |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Olšanský
Antonín |
Sokol Hrabůvka |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zika Tomáš |
SPK Český Těšín |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Matykiewicz
Marek |
Pogwizdow |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Raška Radek |
AKEZ Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Štefek
Jiří |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Pichal Tomáš |
Růžďka |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Svoboda
Martin |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Jašek Radovan |
Partyja Frenštat p.R. |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Bernard
Adam |
Pro Dřeň na Dřeň |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Mičkal Jiří |
TJ Gumárny Zubří |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Štefek
Petr |
Cobra run |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Zátopek Stanislav |
AK Emila Zátopka Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Brych
Tomáš |
Dolní Bečva |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Dresler Radek |
Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Halamíček
Marek |
Salomon Beskydy Fanclub |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Hutyra Tomáš |
Brno |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Křiva
Michal |
Rožnov
pod Radhoštěm |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Kučerka Tomáš |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Nevrlý
Adam |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Rys Rudolf |
Pohoda Team Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
ŠIMÍČEK
Tomáš |
ACRIOS Systems s.r.o. |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Vávra Daniel |
Vidče |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Doležal
Jakub |
Karate klub Brno |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Janešík Radek |
Rožnov pod Radhoštěm |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Jordan
Kamil |
Zubří |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Kržin Ivan |
Ostrava-Lhotka |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Měrka
Tomáš |
Klub biatlonu Břidličná |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Mojak Marek |
Jablunkov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Pokluda
Jiří |
Štramberk |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Poruba Jiří |
TJ Gumárny Zubří |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Rada
Martin |
Salomon Beskydy Fanclub |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Škrobák Petr |
AC Sportguides Rožnov
p.R. |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Škubal
Radek |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Štaffa Petr |
OnPe |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Švondrk
Aleš |
Pohoda Team Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Vendl Ladislav |
Karolinka |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
VIČAN
Jaroslav |
Až budeme nahoře, to
teprve budou panoramata!!! |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Kahánek Petr |
Pohoda Team Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Stanečka
René |
Nový Jičín - Žilina |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Sumbal Jiří |
Pohoda Team Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Zeman
Zdeněk |
Všechovice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Hutyra Libor |
Rožnov pod Radhoštěm |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Měrka
Jan |
Vidče |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Mraček Rostislav |
Rokytnice u Přerova |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Vrobel
Miroslav |
Vroblici |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Engliš Jiří |
Sokol Vávrovice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Novák
Radek |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Hlavsa Martin |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
Kožusznik
Marek |
Beerclub "Na
Kopečku" |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Boža Václav |
LowellPro Runing Team ( hrabová) |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Robenek
Radim |
Šenov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Pasek Josef |
RH Piving |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bystroň
Vilém |
STS Chvojkovice Brod |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
Urbaszka Matěj |
NVPPtcam/Hodinky-365.cz |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Búzek
Filip |
Šaštín-Stráže |
0 |
0 |
1 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brejcha Martin |
Praha |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Buckulčík
Štefan |
Opava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Drmola Jakub |
Mikulovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Furo
Josef |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Habrlant Petr |
Sokol Opava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klapetek
Vladimír |
Slavkov |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostka Daniel |
Darkovičky |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kriebel
Jakub |
Bohuslavice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lička Lukáš |
Hlučín |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lokaj
Martin |
Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcol Jan |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Munk
Rudolf |
VZS Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pacha Jan |
BK Zelaři Otice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pěntka
Michal |
TJ Ludgeřovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polzer Radim |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ravčuk
Dalibor |
Sportovní spol. Poodří
Hladké Životice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rodina Ivan |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rychlík
Jakub |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skřipčák Daniel |
Ostrava-Proskovice |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tajduš
Jan |
Frog |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tomaštík Petr |
Bohumín |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vajda
Jan |
Raduň |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vavrečka Jiří |
Opava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zabloudil
Miloslav |
VOSA Bruntál |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zachodil Václav |
Horalko |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zoubek
Petr |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bena Lukáš |
Vršovice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cimprich
Marcel |
Šenov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janko Vladislav |
Krnov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hutín
Jan |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Míček Antonín |
Frýdek Místek |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Skypala
Karel |
Frenštát p. R. |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrýsek Jiří |
Hranice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Andrýsek
Václav |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Axmann Petr |
Hukvaldy |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Bambušek
Martin |
BAČISA BIKERS |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Bártek Josef |
Nový Jičín - Žilina |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Bartoň
Pavel |
Rožnov pod Radhoštěm |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Bočan Hynek |
Brno |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Buček
Jaroslav |
Lidečko |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Burget Milan |
Příbor |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Burgler
Thomas |
Nesslau |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Cenkner Michal |
Příbor |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Černoch
Ondřej |
Kopřivnice - Tymphany |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Denk Filip |
NXP Semiconductors Roznov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Denk
Tomáš |
PKM Bike Team |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Dorobisz Marek |
Myszków |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Dostál
Filip |
Pohoda Team Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Duda Michal |
MDU |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Fabián
Jiří |
Vidče |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Fajer Marek |
Myszków |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Galia
Jan |
Pohoda Team Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Gargulák Jiří |
SP Malenovice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Gargulák
Josef |
Lidečko |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Geryk Martin |
Veřovice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Gombita
Peter |
Beh za chudobných |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Halamíček Lukáš |
Procházkovi |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Hlavsa
František |
Pohořelice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Hořák Jan |
NXP Roznov pod Radhostem |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Hradil
Adam |
Loučka |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Hrnčárek Martin |
Pohoda Team Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
HRUBČO
Jozef |
AC Sportguides Rožnov p.R. |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Hruzík Ivo |
Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Chmelík
Vojtěch |
Unicorn Team |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Janíček Jakub |
Gymroznov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Jankovský
Dalibor |
Olomouc |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Janků Roman |
Zvonek sport Valašské Klobouky |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Jelínek
Petr |
Polnička |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
JERML Miroslav |
Rožnov pod Radhoštěm |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Juřica
Tomáš |
Vsetín |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Keller Carsten |
Stadt Zwönitz |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Klusáček
Petr |
Brno |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Kolář Ladislav |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Krejčí
Martin |
Nový Jičín |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Lemoyne Joel |
Trappes |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Maléř
Martin |
Pomalé ŠÍPY |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Maliňák Tomáš |
Rožnov pod Radhoštěm |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Marek
Martin |
Tichá |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Marek Miroslav |
Veřovice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Maršálek
David |
Racing Olešná |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Matoušek Jiří |
Brno |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Matúš
Libor |
Matúši |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Matúš Ondřej |
Matúši Ostrava&Veřovice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Michálek
Zdeněk |
Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Monsport David |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Musálek
Petr |
Hukvaldský pivovar |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Mynář Zbyněk |
NXP Team A |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Návrat
Pavel |
Příbor |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Navrátil Marek |
SK SP Kylešovice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Nedoma
Ivo |
Příbor |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Nedoma Zbyněk |
sci-fi Příbor |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Němeček
Martin |
TJ Gumárny Zubří |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Nevrlý Josef |
Brno |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Ondráček
Lukáš |
Teplice nad Bečvou |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Pisarčík Dávid |
Panda Running |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Podivinský
Ladislav |
Jarošov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Podlucký Miroslav |
Bánovce nad Bebravou |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Pořízka
Jaroslav |
Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Potácel Matěj |
OZ |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Prach
Enrico |
Stadt Zwönitz |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Rakús Milan |
BROSE Run |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Rambousek
Jiří |
Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Rys Oldřich |
Pohoda Team Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Saarinen
Aleksi |
Brno |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Sasák Zdenek |
Rožnov pod Radhoštěm |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Sedlák
Jozef |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Schmidt Denis |
AC Sportguides Rožnov p.R. |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Slobodník
Tomáš |
Brno |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Smílek Radim |
Valašské Meziříčí |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Smith
Tony |
Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Sobotka Jakub |
Zašová |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Sochor
Miloš |
Polnička |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Šindler Pavel |
Lipník nad Bečvou |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Šlosar
Vítězslav |
Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Šmíd Radovan |
Valašské Meziříčí |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Šrbel
Jan |
Trojanovice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Šrubař Zbyněk |
Běžecká škola Prahy 4 |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Štangler
Václav |
Rviště |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Tembo Elias |
Zambia |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
TISZA
Tibor |
TNS International Košice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Tyrlík Marek |
Karviná |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Vajda
Andrej |
Kopřivnice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Váňa Petr |
X-Trail Trnávka |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Věžník
Dušan |
Žilina u Nového Jičína |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Věžník Jiří |
Nový Jičín |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Vilč
Tomáš |
SIEMENS RUN |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Zábranský Milan |
Silesian power |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Zakhrouf
Mabrouk |
Trappes |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Zápeca Miroslav |
Velké Karlovice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Závodný
Tomáš |
SSK Vítkovice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Zemek Aleš |
Dobrá Voda |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Zuberník
Štefan |
Beh za chudobných |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
Heleš Igor |
SAK Ložiska Karviná |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
Altenburger
Tomáš |
Hrabová |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Angus Paul |
Team International!!! |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Čapek
Filip |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Černák Radovan |
Hlučín |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Fišer
Jan |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Janoš Josef |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Janovský
Dominik |
Nový jičin fotbal |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Kala Radim |
Havířov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Kozudelka
Robert |
Šenov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Kubečka Tomáš |
Paskov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Kuchyňa
Ondřej |
Ostrava Poruba |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Marhevský Kamil |
Klimkovice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Nováček
Rostislav |
Ostrava - Hrabová |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Reiss Roman |
SK Garden Petřvald |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Sedláček
Marek |
RTT |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Slíva Radim |
Bez registrace |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Šanda
Zbyněk |
Zavolej mi do klubu |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Tomek Michal |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Vašut
Zdeněk |
Starý Jičín |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Záslav Michal |
Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Zuczek
Břetislav |
ZIP |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
Hanke Marek |
Vřesina |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
Khalid
Salman |
|
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
Masnica Oto |
MK Seitl Ostrava |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
Novák
Igor |
SSK Vitkovice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
Adam Petr |
Karviná |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Bebenek
Petr |
Horní Suchá |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Bierski Jan |
Pogwizdów |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Blanik
Jan |
Havířov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Dadak Martin |
Rychvald |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Fojtík
Ondřej |
Vylití |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Gluch Marek |
Karviná |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Helczko
Lukáš |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Horeličan Lukáš |
Turzovka |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Kozuslnik
Marek |
Vělopolí |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Kusy Rafał |
Międzyświeć |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Mytykiewicz
Marek |
pogwizoldw |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Osička Daniel |
Bim Bam MM Karviná |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Pasz
Oleg |
Karviná |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Pavlíček David |
Havířov |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Prus
Ondřej |
Petrovice u Karviné |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Rada Jan |
Brno |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Slonka
Rene |
Životice |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Sztymon Jakub |
hc vitkovice fans |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Tichý
Marian |
Karviná |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Wnuk Michal |
Karviná - Ráj |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
Żyła
Sebastian |
SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI |
0 |
0 |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
636 |
Wágner Robert |
Mk Seitl |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fojt
Michal |
Nitěnky |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jedlička Lukáš |
Ostrava - Pískové doly |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pach
Radomir |
MK Seitl Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hloušek Aleš |
FC Vřesina |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bárta
Vojtěch |
Vítkovice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zemaník Jakub |
SSK Vítkovice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Polášek
Jeroným |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Škandera Ondřej |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Staněk
Ondřej |
OB Havířov |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bjolek Michal |
SKOB Frýdek-Místek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zádrapa
Marian |
SKOB Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Okál Jan |
Opava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bárta
Radim |
Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ciganek Pavel |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michálek
Juraj |
Brno |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sorensen Dennis |
Dánsko |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chytil
Jakub |
Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pavlík Jan |
Racing Olešná |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nesladek
Petr |
Krasne Pole |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kotek Lukáš |
Frýdlant nad Ostravicí |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bjolek
Jan |
SKOB Frýdek-Místek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Celuch Milan |
Slávia Havířov |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Celuch
Petr |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Furmánek Zdeněk |
SKOB Vsetín |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fux Jan |
Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanák David |
Baník ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holec
Petr |
Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrabuška Jaroslava |
Mk Seitl |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hurt
Petr |
Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kauer Adolf |
Paskov |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečný
Petr |
Tichá |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kotasek Dalibor |
Nitěnky |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunath
Pavel |
SKOB Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lužný Ladislav |
OB Havířov |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Merta
Dušan |
Trnávka |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noga David |
Radvanice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pačes
Radim |
Pardubice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paseka Aleš |
Nová Bělá |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rýc-Bednář
René |
SKOB Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Seifer Pavel |
Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Slíva
David |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svěchota Milan |
SKOB Ostrava |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tittler
Vít |
Petřkovice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Václavík Radim |
Sokol Mariánské hory |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zajíc
Josef |
lepus.cz |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|