CELKOVÉ VÝSLEDKY KATEGORIE |
Počítá se závodů: |
ZC: |
Závodů: |
|
|
|
|
MORAVSKOSLEZSKÝ
BĚŽECKÝ POHÁR 2021 |
11 |
16 |
16 |
|
|
|
|
Um. |
Příjmení a jméno |
Klub |
ročník |
žena |
kat. |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
celkem |
redukované |
Příjmení a jméno2 |
Um.2 |
Počet závodů |
Sloupec5 |
|
|
|
1. |
Čížková Eva |
Ostrava |
1989 |
x |
F18 |
50 |
|
44 |
44 |
38 |
38 |
22 |
|
|
20 |
|
38 |
38 |
38 |
38 |
24 |
|
|
432 |
412 |
Čížková Eva |
1. |
12 |
|
|
|
|
2. |
Byrtusová Ellen |
TJ Jäkl Karviná |
2001 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
44 |
50 |
44 |
50 |
44 |
44 |
|
|
306 |
306 |
Byrtusová Ellen |
2. |
7 |
|
|
|
|
3. |
Otevřelová Kristýna |
Columbia Montrail/Čeladná |
1987 |
x |
F18 |
|
50 |
|
|
|
50 |
33 |
|
|
33 |
|
|
|
|
50 |
|
|
|
216 |
216 |
Otevřelová Kristýna |
3. |
5 |
|
|
|
|
4. |
Vokůrková Vladimíra |
4Vokurky |
1988 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
44 |
|
|
|
33 |
|
|
110 |
110 |
Vokůrková Vladimíra |
4. |
3 |
|
|
|
|
5. |
Kusá Veronika |
Hlučín |
1988 |
x |
F18 |
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
94 |
94 |
Kusá Veronika |
5. |
2 |
|
|
|
|
6. |
Kutějová Barbora |
Valašské Meziříčí |
1998 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
50 |
|
|
88 |
88 |
Kutějová Barbora |
6. |
2 |
|
|
|
|
7. |
Coufalová Jana |
|
1997 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Coufalová Jana |
7. |
1 |
|
|
|
|
7. |
Hrdinová Martina |
TJ Lokomotiva Břeclav |
1990 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Hrdinová Martina |
7. |
1 |
|
|
|
|
7. |
Kašná Natálie Ester |
BK Ludgeřovice |
2013 |
x |
F18 |
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Kašná Natálie Ester |
7. |
1 |
|
|
|
|
7. |
Michopulu Nelly |
Karviná |
2003 |
x |
F18 |
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Michopulu Nelly |
7. |
1 |
|
|
|
|
7. |
Pražáková Anežka |
Za Bordovice |
2001 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Pražáková Anežka |
7. |
1 |
|
|
|
|
7. |
Siebelotová Veronika |
TJ Slezan F-M |
1996 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Siebelotová Veronika |
7. |
1 |
|
|
|
|
7. |
Skůrová Lucie |
Mikulov v Krušných Horách |
1987 |
x |
F18 |
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Skůrová Lucie |
7. |
1 |
|
|
|
|
14. |
Bystřičanová Barbora |
TJ Slezan F-M |
2006 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Bystřičanová Barbora |
14. |
1 |
|
|
|
|
14. |
Kubištíková Hedvika |
Ostrava |
1992 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Kubištíková Hedvika |
14. |
1 |
|
|
|
|
14. |
Novotná Martina |
ONěmec.cz |
1988 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Novotná Martina |
14. |
1 |
|
|
|
|
14. |
Svobodová Kateřina |
Run99 Havířov |
1987 |
x |
F18 |
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Svobodová Kateřina |
14. |
1 |
|
|
|
|
14. |
Valentíková Tereza |
Nový Jičín |
1989 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Valentíková Tereza |
14. |
1 |
|
|
|
|
19. |
Bojtošová Simona |
|
1996 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
38 |
38 |
Bojtošová Simona |
19. |
1 |
|
|
|
|
19. |
Čablová Kristina |
AK EZ Kopřivnice |
1987 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Čablová Kristina |
19. |
1 |
|
|
|
|
19. |
Klepáčová Kateřina |
TJ Slezan F-M |
1994 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Klepáčová Kateřina |
19. |
1 |
|
|
|
|
19. |
Ningerová Klára |
TJ Slezan F-M |
2003 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Ningerová Klára |
19. |
1 |
|
|
|
|
19. |
Sládíková Karolina |
MILE |
2007 |
x |
F18 |
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Sládíková Karolina |
19. |
1 |
|
|
|
|
24. |
Damborská Martina |
|
1993 |
x |
F18 |
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Damborská Martina |
24. |
1 |
|
|
|
|
24. |
Obdržálková Adéla |
Hrabová |
1994 |
x |
F18 |
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Obdržálková Adéla |
24. |
1 |
|
|
|
|
24. |
Pavlíčková Veronika |
Fokus Nový Jičín |
2005 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Pavlíčková Veronika |
24. |
1 |
|
|
|
|
24. |
Šprincová Michaela |
Ostrava |
1999 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Šprincová Michaela |
24. |
1 |
|
|
|
|
28. |
Dostálová Kateřina |
|
2000 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
30 |
30 |
Dostálová Kateřina |
28. |
1 |
|
|
|
|
28. |
Fritscherová Jana |
TJ Liga 100 Olomouc |
1990 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Fritscherová Jana |
28. |
1 |
|
|
|
|
28. |
Kindlová Tereza |
Nezastavuj mě! |
2005 |
x |
F18 |
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Kindlová Tereza |
28. |
1 |
|
|
|
|
28. |
Lichnovská Marie |
|
1992 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Lichnovská Marie |
28. |
1 |
|
|
|
|
28. |
Zounová Tereza |
Frýdek-Místek |
1996 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Zounová Tereza |
28. |
1 |
|
|
|
|
33. |
Dospíšilová Vanda |
Zlín |
1995 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Dospíšilová Vanda |
33. |
1 |
|
|
|
|
33. |
Nezdařilová Anna |
|
1996 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Nezdařilová Anna |
33. |
1 |
|
|
|
|
33. |
Polochová Markéta |
Ostrava |
1990 |
x |
F18 |
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Polochová Markéta |
33. |
1 |
|
|
|
|
33. |
Šofrová Lucie |
Ostrava - Hošťálkovice |
1989 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Šofrová Lucie |
33. |
1 |
|
|
|
|
33. |
Unseth Muriel |
Rožnov pod Radhoštěm |
1997 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Unseth Muriel |
33. |
1 |
|
|
|
|
33. |
Věnsková Veronika |
Verča jede bomby |
1990 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
28 |
28 |
Věnsková Veronika |
33. |
1 |
|
|
|
|
39. |
Bebewek Tereza |
SK Horní Suchá |
1987 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Bebewek Tereza |
39. |
1 |
|
|
|
|
39. |
Fadrná Tereza |
|
2000 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Fadrná Tereza |
39. |
1 |
|
|
|
|
39. |
Sýkorová Monika |
Moňulka |
1990 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
26 |
26 |
Sýkorová Monika |
39. |
1 |
|
|
|
|
39. |
Šlampová Tereza |
Sherpa Climb |
1989 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Šlampová Tereza |
39. |
1 |
|
|
|
|
43. |
Piatková Lucie |
|
1997 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Piatková Lucie |
43. |
1 |
|
|
|
|
43. |
Smékalová Eliška |
SK ČERNÉ PLÍCE |
1987 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Smékalová Eliška |
43. |
1 |
|
|
|
|
43. |
Šteklová Zuzana |
Rožnov pod Radhoštěm |
1992 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Šteklová Zuzana |
43. |
1 |
|
|
|
|
46. |
Bielaková Márketa |
|
1987 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Bielaková Márketa |
46. |
1 |
|
|
|
|
46. |
Klvaňová Lenka |
Malhotice |
1993 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Klvaňová Lenka |
46. |
1 |
|
|
|
|
46. |
Vašnovská Karolína |
|
1998 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
22 |
22 |
Vašnovská Karolína |
46. |
1 |
|
|
|
|
49. |
Mazalová Petra |
Krnov |
1990 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Mazalová Petra |
49. |
1 |
|
|
|
|
50. |
Studnická Klára |
|
2003 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
Studnická Klára |
50. |
1 |
|
|
|
|
51. |
Blahunková Nikola |
Přerov-Vinary |
1994 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Blahunková Nikola |
51. |
1 |
|
|
|
|
52. |
Sekulová Lea |
Orlová |
1991 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Sekulová Lea |
52. |
1 |
|
|
|
|
52. |
Ševčíková Petra |
Frýdek - Místek |
1991 |
x |
F18 |
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Ševčíková Petra |
52. |
1 |
|
|
|
|
1. |
Drastichová Magdaléna |
MK Seitl Ostrava |
1984 |
x |
F35 |
50 |
50 |
44 |
50 |
50 |
|
|
50 |
44 |
38 |
44 |
44 |
44 |
44 |
44 |
30 |
|
|
626 |
514 |
Drastichová Magdaléna |
1. |
14 |
|
|
|
|
2. |
Pastorová Petra |
MK Seitl Ostrava |
1977 |
x |
F35 |
|
|
50 |
|
44 |
|
|
|
50 |
50 |
50 |
50 |
|
50 |
50 |
50 |
|
|
444 |
444 |
Pastorová Petra |
2. |
9 |
|
|
|
|
3. |
Kašná Markéta |
BK Ludgeřovice/TJ Jäkl Karviná |
1983 |
x |
F35 |
|
38 |
38 |
|
38 |
50 |
50 |
|
38 |
|
38 |
38 |
38 |
38 |
38 |
|
|
|
442 |
442 |
Kašná Markéta |
3. |
11 |
|
|
|
|
4. |
Nowaková Zuzana |
regioRUN Havířov |
1982 |
x |
F35 |
|
|
|
30 |
24 |
33 |
26 |
26 |
|
|
28 |
33 |
22 |
22 |
28 |
|
|
|
272 |
272 |
Nowaková Zuzana |
4. |
10 |
|
|
|
|
5. |
Lastovičková Zuzana |
regioRUN Havířov |
1981 |
x |
F35 |
|
|
26 |
38 |
28 |
38 |
|
28 |
|
|
|
30 |
19 |
21 |
24 |
|
|
|
252 |
252 |
Lastovičková Zuzana |
5. |
9 |
|
|
|
|
6. |
Legerská Hana |
SSK Vítkovice |
1985 |
x |
F35 |
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
33 |
33 |
|
|
140 |
140 |
Legerská Hana |
6. |
4 |
|
|
|
|
7. |
Filipiová Eva |
Dívčí sen Šumperk |
1986 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
44 |
|
|
94 |
94 |
Filipiová Eva |
7. |
2 |
|
|
|
|
8. |
Georgiou Lucie |
|
1976 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
30 |
|
|
22 |
|
|
85 |
85 |
Georgiou Lucie |
8. |
3 |
|
|
|
|
9. |
Koczyová Irena |
Mk Seitl |
1983 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
24 |
24 |
|
|
|
|
78 |
78 |
Koczyová Irena |
9. |
3 |
|
|
|
|
10. |
Holzerová Zuzana |
Havířov |
1977 |
x |
F35 |
|
|
|
33 |
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
77 |
Holzerová Zuzana |
10. |
2 |
|
|
|
|
10. |
Polášková Kateřina |
Pomalé šípy Kopřivnice |
1977 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
77 |
Polášková Kateřina |
10. |
2 |
|
|
|
|
12. |
Mazáčová Martina |
Příbor |
1977 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
38 |
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
71 |
Mazáčová Martina |
12. |
2 |
|
|
|
|
13. |
Lippová Zuzana |
SK Černé Plíce |
1986 |
x |
F35 |
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
63 |
63 |
Lippová Zuzana |
13. |
2 |
|
|
|
|
14. |
Rinková Radka |
Prajzský BK Kravaře |
1983 |
x |
F35 |
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
56 |
56 |
Rinková Radka |
14. |
2 |
|
|
|
|
14. |
Sochorková Aneta |
Dobratice |
1980 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
56 |
56 |
Sochorková Aneta |
14. |
2 |
|
|
|
|
16. |
Sochorová Aneta |
Dobratice |
1980 |
x |
F35 |
|
20 |
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
53 |
Sochorová Aneta |
16. |
2 |
|
|
|
|
17. |
Baranová Natálie |
Ostrava |
1981 |
x |
F35 |
|
21 |
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
49 |
Baranová Natálie |
17. |
2 |
|
|
|
|
18. |
Bluchová Kateřina |
Ostrava |
1983 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Bluchová Kateřina |
18. |
1 |
|
|
|
|
18. |
Chlebounová Michaela |
Havířov |
1985 |
x |
F35 |
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Chlebounová Michaela |
18. |
1 |
|
|
|
|
18. |
Kaniová Eliška |
Team LightBIKE |
1985 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Kaniová Eliška |
18. |
1 |
|
|
|
|
21. |
Kovařčíková Helena |
Poličná |
1978 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Kovařčíková Helena |
21. |
1 |
|
|
|
|
21. |
Šimonová Elen |
|
1982 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
38 |
38 |
Šimonová Elen |
21. |
1 |
|
|
|
|
23. |
Kondasová Ivana |
MK Seitl Ostrava |
1978 |
x |
F35 |
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Kondasová Ivana |
23. |
1 |
|
|
|
|
23. |
Melecká Kateřina |
Babylonbike Litultovice |
1984 |
x |
F35 |
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Melecká Kateřina |
23. |
1 |
|
|
|
|
23. |
Najdková Ivana |
Marlenka FM |
1985 |
x |
F35 |
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Najdková Ivana |
23. |
1 |
|
|
|
|
23. |
Pospíšilová Irena |
AK Drnovice |
1983 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Pospíšilová Irena |
23. |
1 |
|
|
|
|
23. |
Šimská Zuzana |
Řepiště |
1977 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Šimská Zuzana |
23. |
1 |
|
|
|
|
28. |
Bitomska Dana |
Ostrava |
1983 |
x |
F35 |
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Bitomska Dana |
28. |
1 |
|
|
|
|
28. |
Klemensová Gabriela |
Dolní Benešov - Zábřeh |
1979 |
x |
F35 |
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Klemensová Gabriela |
28. |
1 |
|
|
|
|
28. |
Kovalčíková Zuzana |
Český Těšín |
1983 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Kovalčíková Zuzana |
28. |
1 |
|
|
|
|
28. |
Linhartová Andrea |
AKEZ Kopřivnice |
1981 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Linhartová Andrea |
28. |
1 |
|
|
|
|
28. |
Zbořilová Ivana |
BK SAK Karviná |
1982 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
30 |
30 |
Zbořilová Ivana |
28. |
1 |
|
|
|
|
33. |
Fuková Karin |
Havířov |
1980 |
x |
F35 |
|
|
|
28 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Fuková Karin |
33. |
2 |
|
|
|
|
34. |
Hyršová Romana |
Ostrava |
1983 |
x |
F35 |
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Hyršová Romana |
34. |
1 |
|
|
|
|
34. |
Hyvnarová Zuzana |
Kopřivnice |
1984 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Hyvnarová Zuzana |
34. |
1 |
|
|
|
|
34. |
Krajíčková Zuzana |
Ostrava |
1982 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Krajíčková Zuzana |
34. |
1 |
|
|
|
|
34. |
Motýlová Michaela |
Hrabová |
1977 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Motýlová Michaela |
34. |
1 |
|
|
|
|
34. |
Šeděnková Kateřina |
MK Seitl Ostrava |
1981 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
28 |
28 |
Šeděnková Kateřina |
34. |
1 |
|
|
|
|
34. |
Týnová Eva |
Běžcisobě |
1978 |
x |
F35 |
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Týnová Eva |
34. |
1 |
|
|
|
|
40. |
Dužíková Terezka |
|
1986 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Dužíková Terezka |
40. |
1 |
|
|
|
|
40. |
Hofová Zuzana |
Laky Team |
1985 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Hofová Zuzana |
40. |
1 |
|
|
|
|
40. |
Holišová Alena |
FR Místek |
1983 |
x |
F35 |
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Holišová Alena |
40. |
1 |
|
|
|
|
40. |
Lukašíková Veronika |
regioRUN Havířov |
1985 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
26 |
26 |
Lukašíková Veronika |
40. |
1 |
|
|
|
|
40. |
Mazačová Martina |
BK Příbor |
1977 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
26 |
26 |
Mazačová Martina |
40. |
1 |
|
|
|
|
45. |
Mičková Jana |
Turdebir |
1979 |
x |
F35 |
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Mičková Jana |
45. |
1 |
|
|
|
|
45. |
Pospíšilová Pavla |
CYKLONOVAK tem |
1977 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Pospíšilová Pavla |
45. |
1 |
|
|
|
|
45. |
Sanchez Olmos Maite |
Club atlétis S.V.d.H. |
1984 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
24 |
24 |
Sanchez Olmos Maite |
45. |
1 |
|
|
|
|
45. |
Urbanová Jana |
Orlová |
1976 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Urbanová Jana |
45. |
1 |
|
|
|
|
49. |
Kopáčková Lucie |
Ludgeřovice |
1985 |
x |
F35 |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Kopáčková Lucie |
49. |
1 |
|
|
|
|
49. |
Šotolová Jana |
Pržno |
1982 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Šotolová Jana |
49. |
1 |
|
|
|
|
51. |
Běhunčíková Lenka |
|
1981 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
21 |
21 |
Běhunčíková Lenka |
51. |
1 |
|
|
|
|
51. |
Janošková Barbora |
Vratimov |
1981 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Janošková Barbora |
51. |
1 |
|
|
|
|
51. |
Klapuchová Hana |
Kopřivnice |
1982 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Klapuchová Hana |
51. |
1 |
|
|
|
|
54. |
Dvorská Markéta |
Brušperk |
1978 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
20 |
Dvorská Markéta |
54. |
1 |
|
|
|
|
54. |
Levá Jana |
Řepiště |
1979 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
20 |
20 |
Levá Jana |
54. |
1 |
|
|
|
|
54. |
Šerková Dagmar |
Fulnek |
1976 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
20 |
20 |
Šerková Dagmar |
54. |
1 |
|
|
|
|
54. |
Tomaszewiczová Eva |
MK Seitl Ostrava |
1977 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
20 |
20 |
Tomaszewiczová Eva |
54. |
1 |
|
|
|
|
58. |
Snaselova Navratilova Vendula |
Ludgeřovice |
1982 |
x |
F35 |
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
Snaselova Navratilova Vendula |
58. |
1 |
|
|
|
|
58. |
Staňáková Zuzana |
Gekon Trenčín, Detva v pohybe |
1986 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
Staňáková Zuzana |
58. |
1 |
|
|
|
|
60. |
Hradil Veronika |
Kopřivnice |
1982 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Hradil Veronika |
60. |
1 |
|
|
|
|
60. |
Vitásková Jana |
Petřkovice |
1985 |
x |
F35 |
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Vitásková Jana |
60. |
1 |
|
|
|
|
62. |
Kozlová Zuzana |
Rožnov pod Radhoštěm |
1980 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
17 |
Kozlová Zuzana |
62. |
1 |
|
|
|
|
62. |
Ničmanová Kačka |
Ostrava |
1986 |
x |
F35 |
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
17 |
Ničmanová Kačka |
62. |
1 |
|
|
|
|
64. |
Bortlová Kateřina |
Kopřivnice |
1983 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
Bortlová Kateřina |
64. |
1 |
|
|
|
|
64. |
Zachodilová Alena |
HORALKO |
1979 |
x |
F35 |
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
Zachodilová Alena |
64. |
1 |
|
|
|
|
66. |
Sobotková Šárka |
Ostrava |
1976 |
x |
F35 |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
Sobotková Šárka |
66. |
1 |
|
|
|
|
66. |
Tobolová Renáta |
Ostrava |
1983 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
Tobolová Renáta |
66. |
1 |
|
|
|
|
68. |
Durczok Adéla |
Paskov |
1983 |
x |
F35 |
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
Durczok Adéla |
68. |
1 |
|
|
|
|
68. |
Hulova Dragica |
Ostrava |
1977 |
x |
F35 |
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
Hulova Dragica |
68. |
1 |
|
|
|
|
68. |
Pešková Gabriela |
Rožnov pod Radhoštěm |
1976 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
Pešková Gabriela |
68. |
1 |
|
|
|
|
71. |
Fusková Iva |
Praha |
1985 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
Fusková Iva |
71. |
1 |
|
|
|
|
72. |
Mašková Diana |
Praha 3 |
1983 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
Mašková Diana |
72. |
1 |
|
|
|
|
73. |
Kolečková Jolana |
Rožnov pod Radhoštěm |
1981 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
11 |
Kolečková Jolana |
73. |
1 |
|
|
|
|
74. |
Vičanová Ludmila |
Rožnov pod Radhoštěm |
1980 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
Vičanová Ludmila |
74. |
1 |
|
|
|
|
75. |
Wolfová Alena |
Rozběháme Česko |
1985 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
9 |
Wolfová Alena |
75. |
1 |
|
|
|
|
76. |
Dolečková Marie |
Hutisko-Solanec |
1979 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
Dolečková Marie |
76. |
1 |
|
|
|
|
77. |
Pelikánová Markéta |
Ostrava |
1976 |
x |
F35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
Pelikánová Markéta |
77. |
1 |
|
|
|
|
1. |
Kilarová Jana |
Mk Seitl Ostrava |
1973 |
x |
F45 |
|
|
|
50 |
44 |
50 |
50 |
33 |
44 |
|
38 |
50 |
38 |
50 |
44 |
44 |
|
|
535 |
502 |
Kilarová Jana |
1. |
12 |
|
|
|
|
2. |
Pachtová Iva |
MK Seitl Ostrava |
1970 |
x |
F45 |
|
50 |
50 |
|
50 |
|
|
|
50 |
38 |
44 |
|
50 |
|
50 |
50 |
|
|
432 |
432 |
Pachtová Iva |
2. |
9 |
|
|
|
|
3. |
Polcrová Andrea |
regioRUN Havířov |
1972 |
x |
F45 |
|
|
|
44 |
38 |
44 |
|
|
|
|
|
44 |
33 |
44 |
38 |
38 |
|
|
323 |
323 |
Polcrová Andrea |
3. |
8 |
|
|
|
|
4. |
Vonsová Vladimíra |
Run99 Havířov |
1974 |
x |
F45 |
|
|
|
38 |
|
38 |
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
109 |
109 |
Vonsová Vladimíra |
4. |
3 |
|
|
|
|
5. |
Prokopová Iveta |
MK Seitl Ostrava |
1973 |
x |
F45 |
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
26 |
|
|
|
|
|
106 |
106 |
Prokopová Iveta |
5. |
3 |
|
|
|
|
6. |
Míčková Hana |
Frýdek-Místek |
1972 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
21 |
|
|
33 |
|
|
82 |
82 |
Míčková Hana |
6. |
3 |
|
|
|
|
7. |
Richterová Věra |
Pomalé Šípy Kopřivnice |
1968 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
77 |
Richterová Věra |
7. |
2 |
|
|
|
|
8. |
Šimůnková Renáta |
Sokol Hrabůvka |
1974 |
x |
F45 |
|
|
|
|
33 |
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
71 |
Šimůnková Renáta |
8. |
2 |
|
|
|
|
9. |
Čížová Andrea |
Dětmarovice |
1973 |
x |
F45 |
|
|
|
|
30 |
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
68 |
Čížová Andrea |
9. |
2 |
|
|
|
|
10. |
Metzová Martina |
MK Seitl Ostrava |
1971 |
x |
F45 |
|
|
30 |
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
58 |
Metzová Martina |
10. |
2 |
|
|
|
|
11. |
Fialová Hana |
|
1972 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Fialová Hana |
11. |
1 |
|
|
|
|
11. |
Kamínková Petra |
Olomouc |
1973 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Kamínková Petra |
11. |
1 |
|
|
|
|
11. |
Krausová Darina |
AKEZ Kopřivnice |
1974 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Krausová Darina |
11. |
1 |
|
|
|
|
11. |
Walová Martina |
regioRUN Havířov |
1975 |
x |
F45 |
|
|
|
|
24 |
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Walová Martina |
11. |
2 |
|
|
|
|
15. |
Ambrožová Irena |
Klub biatlonu Břidličná |
1975 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Ambrožová Irena |
15. |
1 |
|
|
|
|
15. |
Bálková Petra |
BK Olbramice |
1975 |
x |
F45 |
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Bálková Petra |
15. |
1 |
|
|
|
|
15. |
Hlaváčová Eva |
Krnov |
1973 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Hlaváčová Eva |
15. |
1 |
|
|
|
|
15. |
Sikora Alicja |
Bielsko Biala - Polska |
1952 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Sikora Alicja |
15. |
1 |
|
|
|
|
15. |
Vraníková Lenka |
VZS Ostrava |
1972 |
x |
F45 |
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Vraníková Lenka |
15. |
1 |
|
|
|
|
20. |
Jurajdová Lenka |
Běžcisobě |
1975 |
x |
F45 |
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Jurajdová Lenka |
20. |
1 |
|
|
|
|
20. |
Rabiecová Jana |
PŘECI fyzio |
1966 |
x |
F45 |
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Rabiecová Jana |
20. |
1 |
|
|
|
|
20. |
Sendlerová Pavla |
Havířov |
1968 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Sendlerová Pavla |
20. |
1 |
|
|
|
|
20. |
Trávníčková Ludmila |
Frýdek-Místek |
1973 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Trávníčková Ludmila |
20. |
1 |
|
|
|
|
24. |
Lorencová Ivana |
Olomouc |
1973 |
x |
F45 |
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Lorencová Ivana |
24. |
1 |
|
|
|
|
24. |
Macejáková Soňa |
Priatelia behu ležerneho |
1956 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Macejáková Soňa |
24. |
1 |
|
|
|
|
24. |
Petroušová Lenka |
Klimkovice |
1972 |
x |
F45 |
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Petroušová Lenka |
24. |
1 |
|
|
|
|
27. |
Gavlíková Jaroslava |
MK Seitl Ostrava |
1971 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Gavlíková Jaroslava |
27. |
1 |
|
|
|
|
27. |
Kišová Věra |
Otužilí běžci |
1962 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Kišová Věra |
27. |
1 |
|
|
|
|
27. |
Máchová Monika |
Pomalé Šípy Kopřivnice |
1972 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Máchová Monika |
27. |
1 |
|
|
|
|
27. |
Šotkovská Renata |
regioRUN Havířov |
1967 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
30 |
30 |
Šotkovská Renata |
27. |
1 |
|
|
|
|
31. |
Hégrová Ivona |
Valím Valím Hostěrádky |
1969 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Hégrová Ivona |
31. |
1 |
|
|
|
|
31. |
Urbancová Iva |
Bludička Vratimov |
1965 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Urbancová Iva |
31. |
1 |
|
|
|
|
31. |
Zoubková Renáta |
- |
1971 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Zoubková Renáta |
31. |
1 |
|
|
|
|
34. |
Fuxová Ivana |
|
1966 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Fuxová Ivana |
34. |
1 |
|
|
|
|
34. |
Holmanová Radmila |
Nitěnky |
1967 |
x |
F45 |
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Holmanová Radmila |
34. |
1 |
|
|
|
|
34. |
Janegová Helena |
Jablonecké Mattonky |
1966 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Janegová Helena |
34. |
1 |
|
|
|
|
37. |
Kráčmarová Andrea |
PIVI team |
1975 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Kráčmarová Andrea |
37. |
1 |
|
|
|
|
37. |
Matulíková Monika |
Chlebovice |
1970 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Matulíková Monika |
37. |
1 |
|
|
|
|
37. |
Šofrová Simona |
Ostrava - Hošťálkovice |
1964 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Šofrová Simona |
37. |
1 |
|
|
|
|
40. |
Bednarská Blanka |
Rožnov pod Radhoštěm |
1966 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Bednarská Blanka |
40. |
1 |
|
|
|
|
40. |
Olbrichtová Marta |
Řepiště |
1974 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Olbrichtová Marta |
40. |
1 |
|
|
|
|
42. |
Polachová Dana |
Ostrava - Poruba |
1967 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Polachová Dana |
42. |
1 |
|
|
|
|
43. |
Kocurová Sylva |
Bludička Vratimov |
1966 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
20 |
20 |
Kocurová Sylva |
43. |
1 |
|
|
|
|
43. |
Pilátová Lucie |
Kopřivnice |
1974 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
20 |
Pilátová Lucie |
43. |
1 |
|
|
|
|
45. |
Smetanová Radmila |
Rožnov |
1969 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
Smetanová Radmila |
45. |
1 |
|
|
|
|
46. |
Svatoňová Růžena |
Brno |
1964 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Svatoňová Růžena |
46. |
1 |
|
|
|
|
47. |
Gočaltovská Kateřina |
Sokol skalička |
1965 |
x |
F45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
17 |
Gočaltovská Kateřina |
47. |
1 |
|
|
|
|
1. |
Szotkowski Robert |
run99 Havířov |
1983 |
|
M18 |
38 |
22 |
30 |
38 |
38 |
28 |
19 |
20 |
|
|
20 |
|
21 |
28 |
38 |
26 |
|
|
366 |
327 |
Szotkowski Robert |
1. |
13 |
|
|
|
|
2. |
Karas Ivan |
AK EZ Kopřivnice |
1988 |
|
M18 |
44 |
20 |
22 |
44 |
|
24 |
20 |
22 |
28 |
|
|
|
22 |
30 |
33 |
28 |
|
|
337 |
317 |
Karas Ivan |
2. |
12 |
|
|
|
|
3. |
Věnsek Tomáš |
Ostrava |
1993 |
|
M18 |
50 |
26 |
|
|
44 |
33 |
|
|
|
|
26 |
|
30 |
38 |
|
38 |
|
|
285 |
285 |
Věnsek Tomáš |
3. |
8 |
|
|
|
|
4. |
Ručka Martin |
SSK Vítkovice |
2000 |
|
M18 |
|
|
33 |
|
|
50 |
33 |
|
|
|
44 |
50 |
50 |
21 |
|
|
|
|
281 |
281 |
Ručka Martin |
4. |
7 |
|
|
|
|
5. |
Šlahař Josef |
MK Seitl Ostrava |
1987 |
|
M18 |
33 |
9 |
|
33 |
28 |
22 |
|
16 |
24 |
11 |
16 |
33 |
16 |
20 |
30 |
20 |
|
|
311 |
275 |
Šlahař Josef |
5. |
14 |
|
|
|
|
6. |
Pastor Patrik |
MK Seitl Ostrava |
2001 |
|
M18 |
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
33 |
|
38 |
50 |
50 |
50 |
|
|
271 |
271 |
Pastor Patrik |
6. |
6 |
|
|
|
|
7. |
Benbenek Jan |
MK Seitl Ostrava |
1988 |
|
M18 |
|
24 |
28 |
|
|
30 |
28 |
|
|
|
28 |
|
|
44 |
44 |
33 |
|
|
259 |
259 |
Benbenek Jan |
7. |
8 |
|
|
|
|
8. |
Muras Petr |
SSK Vítkovice |
1989 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
38 |
|
|
44 |
|
|
|
|
|
126 |
126 |
Muras Petr |
8. |
3 |
|
|
|
|
9. |
Holub Radek |
Prostě běž! |
1982 |
|
M18 |
|
|
|
24 |
17 |
20 |
|
|
21 |
|
4 |
28 |
9 |
|
|
|
|
|
123 |
123 |
Holub Radek |
9. |
7 |
|
|
|
|
10. |
Lukáš Jakub |
Klub přátel death metalu |
1993 |
|
M18 |
|
33 |
38 |
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
115 |
115 |
Lukáš Jakub |
10. |
3 |
|
|
|
|
11. |
Kramář Robin |
BROSE Run |
1984 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
30 |
44 |
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
112 |
Kramář Robin |
11. |
3 |
|
|
|
|
12. |
Londa Jiří |
SK Černé plíce |
1990 |
|
M18 |
|
5 |
|
|
26 |
|
13 |
|
|
|
13 |
30 |
|
19 |
|
|
|
|
106 |
106 |
Londa Jiří |
12. |
6 |
|
|
|
|
13. |
Čížek Petr |
Ostrava |
1984 |
|
M18 |
|
|
17 |
|
|
21 |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
19 |
|
|
99 |
99 |
Čížek Petr |
13. |
5 |
|
|
|
|
14. |
Fousek Jan |
MK Seitl Ostrava |
1991 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
24 |
19 |
33 |
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
95 |
95 |
Fousek Jan |
14. |
4 |
|
|
|
|
15. |
Vrzala Matouš |
SSK Vítkovice |
1994 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
44 |
|
|
94 |
94 |
Vrzala Matouš |
15. |
2 |
|
|
|
|
16. |
Kokošek Oldřich |
Sachasport Dynafit |
1988 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
88 |
Kokošek Oldřich |
16. |
2 |
|
|
|
|
17. |
Stanovský Michal |
SSK Vítkovice / CISO |
1993 |
|
M18 |
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
80 |
80 |
Stanovský Michal |
17. |
2 |
|
|
|
|
18. |
Burda Filip |
MK Seitl Ostrava |
1991 |
|
M18 |
|
15 |
21 |
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
76 |
76 |
Burda Filip |
18. |
4 |
|
|
|
|
18. |
Záleský Stanislav |
Havířov |
1987 |
|
M18 |
|
|
|
50 |
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
76 |
Záleský Stanislav |
18. |
2 |
|
|
|
|
20. |
Nekarda Ladislav |
Třanovičtí přespolní žraloci |
1989 |
|
M18 |
|
|
|
30 |
22 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
69 |
69 |
Nekarda Ladislav |
20. |
3 |
|
|
|
|
21. |
Novák Václav |
Ostrava |
1987 |
|
M18 |
|
17 |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
62 |
Novák Václav |
21. |
3 |
|
|
|
|
22. |
Radomský Marek |
Ostrava |
1989 |
|
M18 |
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
61 |
61 |
Radomský Marek |
22. |
2 |
|
|
|
|
23. |
Vápeník Ladislav |
Horní Suchá |
1982 |
|
M18 |
30 |
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
60 |
60 |
Vápeník Ladislav |
23. |
3 |
|
|
|
|
24. |
Hanzlík Patrik |
Dolní Benešov - Zábřeh |
1982 |
|
M18 |
|
14 |
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
55 |
55 |
Hanzlík Patrik |
24. |
3 |
|
|
|
|
25. |
Dobiáš Ondřej |
Kopřivnice |
1997 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
54 |
Dobiáš Ondřej |
25. |
2 |
|
|
|
|
26. |
Mikala David |
AKEZ Kopřivnice |
1982 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
52 |
Mikala David |
26. |
2 |
|
|
|
|
27. |
Skýba Jan |
Ostrava Poruba |
1986 |
|
M18 |
|
13 |
|
|
|
|
|
|
26 |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
51 |
Skýba Jan |
27. |
3 |
|
|
|
|
28. |
Causidis Marek |
Salomon |
1991 |
|
M18 |
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Causidis Marek |
28. |
1 |
|
|
|
|
28. |
Sasyn René |
Tj Dukla Praha |
2000 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Sasyn René |
28. |
1 |
|
|
|
|
28. |
Szymanik Adam |
AKBK |
1996 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Szymanik Adam |
28. |
1 |
|
|
|
|
28. |
Štverák Tomáš |
Top4Running TNF |
1997 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Štverák Tomáš |
28. |
1 |
|
|
|
|
32. |
Wala Vojtěch |
regioRUN Havířov |
1999 |
|
M18 |
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
48 |
48 |
Wala Vojtěch |
32. |
2 |
|
|
|
|
33. |
Pytlík Jiří |
MK Seitl Ostrava |
1991 |
|
M18 |
|
0 |
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Pytlík Jiří |
33. |
2 |
|
|
|
|
34. |
Baladová Nikol |
SSK Vitkovice |
2000 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
44 |
44 |
Baladová Nikol |
34. |
1 |
|
|
|
|
34. |
Klos Viktor |
DK Bikeshop racing team |
1992 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Klos Viktor |
34. |
1 |
|
|
|
|
34. |
Miko Aleš |
MK Seitl Ostrava |
1984 |
|
M18 |
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Miko Aleš |
34. |
1 |
|
|
|
|
34. |
Navrátil Tomáš |
AK Kroměříž |
1988 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Navrátil Tomáš |
34. |
1 |
|
|
|
|
34. |
Skokan Dominik |
Inov-8 |
1994 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Skokan Dominik |
34. |
1 |
|
|
|
|
39. |
Bublík Libor |
Pálenice u Libora |
1986 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
42 |
Bublík Libor |
39. |
2 |
|
|
|
|
40. |
Cieslar Jakub |
Sportobchod |
1998 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Cieslar Jakub |
40. |
1 |
|
|
|
|
40. |
Jakubec Tomáš |
AKEZ Kopřivnice |
1990 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Jakubec Tomáš |
40. |
1 |
|
|
|
|
40. |
Matěcha Miroslav |
Teplice |
1982 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Matěcha Miroslav |
40. |
1 |
|
|
|
|
40. |
Nikola Ivanov |
Bicykly.cz |
1985 |
|
M18 |
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Nikola Ivanov |
40. |
1 |
|
|
|
|
40. |
Zahraj Kristian |
TJ Slezan F-M |
1988 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Zahraj Kristian |
40. |
1 |
|
|
|
|
45. |
Brož Petr |
MK Seitl Ostrava |
1985 |
|
M18 |
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
36 |
36 |
Brož Petr |
45. |
2 |
|
|
|
|
45. |
Řezáč Martin |
Mushing Team Ostrava |
1982 |
|
M18 |
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
36 |
Řezáč Martin |
45. |
2 |
|
|
|
|
47. |
Dočkálek Michal |
CBS Red Star |
1992 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
33 |
33 |
Dočkálek Michal |
47. |
1 |
|
|
|
|
47. |
Mičola Daniel |
Rožnov |
1998 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Mičola Daniel |
47. |
1 |
|
|
|
|
47. |
Orkáč Radomír |
Hrabová |
1983 |
|
M18 |
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Orkáč Radomír |
47. |
2 |
|
|
|
|
47. |
Popková Denisa |
BK Ludgeřovice |
1998 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
33 |
33 |
Popková Denisa |
47. |
1 |
|
|
|
|
47. |
Vinklárek Milan |
AKEZ Kopřivnice |
1988 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Vinklárek Milan |
47. |
1 |
|
|
|
|
47. |
Wrona Tomáš |
Ježek na kopci |
1985 |
|
M18 |
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Wrona Tomáš |
47. |
1 |
|
|
|
|
53. |
Kašný Michael |
BK Ludgeřovice |
1983 |
|
M18 |
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
31 |
31 |
Kašný Michael |
53. |
2 |
|
|
|
|
54. |
Bytomský Petr |
Bolatice |
1984 |
|
M18 |
|
0 |
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
30 |
30 |
Bytomský Petr |
54. |
3 |
|
|
|
|
55. |
Bartas Jan |
SK Babice |
1983 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Bartas Jan |
55. |
1 |
|
|
|
|
55. |
Kocian Daniel |
Hupnakolo.cz |
1987 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
13 |
|
|
30 |
30 |
Kocian Daniel |
55. |
2 |
|
|
|
|
55. |
Navrátil David |
Mobilní hospic Ondrášek |
1989 |
|
M18 |
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Navrátil David |
55. |
1 |
|
|
|
|
55. |
Palider Jan |
Triatlon klub Ostrava |
1991 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Palider Jan |
55. |
1 |
|
|
|
|
55. |
ŽIdek Jan |
Pivovar Koníček |
1989 |
|
M18 |
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
ŽIdek Jan |
55. |
1 |
|
|
|
|
60. |
Blaha Ondřej |
Český Těšín |
1986 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Blaha Ondřej |
60. |
1 |
|
|
|
|
60. |
Bocek Petr |
Havířov |
1993 |
|
M18 |
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Bocek Petr |
60. |
1 |
|
|
|
|
60. |
Jadrníček Jan |
Ostrava |
1983 |
|
M18 |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Jadrníček Jan |
60. |
1 |
|
|
|
|
60. |
Škuca Zbyněk |
Frenštát pod Radhoštěm |
1987 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Škuca Zbyněk |
60. |
1 |
|
|
|
|
60. |
Valentík Tomáš |
Nový Jičín |
1987 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Valentík Tomáš |
60. |
1 |
|
|
|
|
65. |
Jasenský Oldřich |
AK Kroměříž |
1982 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
18 |
|
|
|
|
|
27 |
27 |
Jasenský Oldřich |
65. |
2 |
|
|
|
|
66. |
Bartoň Jan |
Havířov |
1994 |
|
M18 |
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Bartoň Jan |
66. |
1 |
|
|
|
|
66. |
Bařina Michal |
Lískovec |
1992 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
10 |
11 |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Bařina Michal |
66. |
3 |
|
|
|
|
66. |
Caja Tomáš |
Sewa |
1988 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Caja Tomáš |
66. |
1 |
|
|
|
|
66. |
Cienciala Filip |
OB Třinec |
2006 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
26 |
26 |
Cienciala Filip |
66. |
1 |
|
|
|
|
66. |
Hradil Rudolf |
Ostrava |
1990 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Hradil Rudolf |
66. |
1 |
|
|
|
|
66. |
Kramoliš Jiří |
AKEZ Kopřivnice |
1991 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Kramoliš Jiří |
66. |
1 |
|
|
|
|
66. |
Labaj Tomáš |
Havířov |
1985 |
|
M18 |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Labaj Tomáš |
66. |
1 |
|
|
|
|
66. |
Mynář Jan |
BO! reality a finance |
1986 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Mynář Jan |
66. |
1 |
|
|
|
|
66. |
Zigl Michal |
Sport LAV RUN |
1982 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Zigl Michal |
66. |
1 |
|
|
|
|
75. |
Černoch Karel |
TJ Sokol Opava |
1987 |
|
M18 |
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Černoch Karel |
75. |
1 |
|
|
|
|
75. |
Flaša David |
Covidem k diktatuře |
1989 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Flaša David |
75. |
1 |
|
|
|
|
75. |
Pastor David |
MK Seitl Ostrava |
2002 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
24 |
24 |
Pastor David |
75. |
1 |
|
|
|
|
75. |
Schüler Petr |
Tři křížky |
1990 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Schüler Petr |
75. |
1 |
|
|
|
|
75. |
Zeman Marek |
|
1987 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Zeman Marek |
75. |
1 |
|
|
|
|
80. |
Družba Lukáš |
NutsGo |
1987 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Družba Lukáš |
80. |
1 |
|
|
|
|
80. |
Krupa Przemysław |
Biegiem przez chybie |
1983 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Krupa Przemysław |
80. |
1 |
|
|
|
|
80. |
Pastor Daniel |
MK Seitl Ostrava |
1999 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
22 |
22 |
Pastor Daniel |
80. |
1 |
|
|
|
|
80. |
Schuler Petr |
Tři křížky |
1990 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Schuler Petr |
80. |
1 |
|
|
|
|
84. |
Hloušek Aleš |
FC Vřesina |
1987 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
21 |
21 |
Hloušek Aleš |
84. |
1 |
|
|
|
|
84. |
Kalvar Tomáš |
Tj Sokol Hať |
2002 |
|
M18 |
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Kalvar Tomáš |
84. |
1 |
|
|
|
|
84. |
Szymik David |
Dolní Lutyně |
1984 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Szymik David |
84. |
1 |
|
|
|
|
84. |
Vašíček Vojta |
Hrabová |
2001 |
|
M18 |
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Vašíček Vojta |
84. |
1 |
|
|
|
|
84. |
Výduch Luděk |
Tři Křížky |
1988 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Výduch Luděk |
84. |
1 |
|
|
|
|
89. |
Baranek Radim |
BarXsport |
1988 |
|
M18 |
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
20 |
Baranek Radim |
89. |
1 |
|
|
|
|
89. |
Nosek Miloslav |
MK Seitl Ostrava / Seitlovské Šelmy |
1994 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
20 |
20 |
Nosek Miloslav |
89. |
1 |
|
|
|
|
89. |
Trlica Milan |
Skupina Přátel Lehkého Šlapání |
1983 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
20 |
Trlica Milan |
89. |
1 |
|
|
|
|
92. |
Ekl Ondřej |
TJ Gumárny Zubří |
1987 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
Ekl Ondřej |
92. |
1 |
|
|
|
|
92. |
Janeček Tomáš |
NAPOHODU! bike team Píšť |
1991 |
|
M18 |
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
Janeček Tomáš |
92. |
1 |
|
|
|
|
92. |
Ševěček Matěj |
Petřvald |
2007 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
Ševěček Matěj |
92. |
1 |
|
|
|
|
95. |
Bauer Michal |
|
1982 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Bauer Michal |
95. |
1 |
|
|
|
|
95. |
Dlouhý Lukáš |
Příbor |
1982 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Dlouhý Lukáš |
95. |
1 |
|
|
|
|
95. |
Kučírek Vojtěch |
TJ TŽ Třinec |
1993 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Kučírek Vojtěch |
95. |
1 |
|
|
|
|
95. |
Mutina Lukáš |
Ostrava |
1989 |
|
M18 |
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Mutina Lukáš |
95. |
1 |
|
|
|
|
95. |
Pasek Josef |
RH Piving |
2004 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
18 |
18 |
Pasek Josef |
95. |
1 |
|
|
|
|
95. |
Prus Roman |
AK SSK Vítkovice |
1995 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Prus Roman |
95. |
1 |
|
|
|
|
95. |
Sosna Jakub |
KAOVO Ostrava |
1985 |
|
M18 |
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Sosna Jakub |
95. |
1 |
|
|
|
|
102. |
Derka Radim |
Přerov |
1991 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
17 |
Derka Radim |
102. |
1 |
|
|
|
|
102. |
Kraus Michal |
Martin |
1984 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
17 |
Kraus Michal |
102. |
1 |
|
|
|
|
102. |
Outrata Jan |
Silesian runners a spol. |
1994 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
17 |
17 |
Outrata Jan |
102. |
1 |
|
|
|
|
102. |
Rigo David |
Ostrava |
1983 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
17 |
17 |
Rigo David |
102. |
1 |
|
|
|
|
102. |
Vaněk Pavel |
Sweep Factory Team |
1987 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
17 |
Vaněk Pavel |
102. |
1 |
|
|
|
|
107. |
Georgiou Adam |
Georgiani |
1996 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
16 |
16 |
Georgiou Adam |
107. |
1 |
|
|
|
|
107. |
Klesa Martin |
TJ Gumárny Zubří |
1982 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
Klesa Martin |
107. |
1 |
|
|
|
|
107. |
Mučka Jiří |
SDH Ludgeřovice |
1986 |
|
M18 |
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
Mučka Jiří |
107. |
1 |
|
|
|
|
110. |
Beránek Jakub |
J-Elita Ostrava |
1993 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
Beránek Jakub |
110. |
1 |
|
|
|
|
110. |
Kaháne Martin |
TJ Sokol Dobrá |
1996 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
Kaháne Martin |
110. |
1 |
|
|
|
|
110. |
Kokoř Ivan |
JOFF X-Team |
1989 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
Kokoř Ivan |
110. |
1 |
|
|
|
|
110. |
Kuchař Jiří |
Mniší |
1984 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
Kuchař Jiří |
110. |
1 |
|
|
|
|
110. |
Pelc Petr |
Dieter's Ghetto Intelectuals |
1986 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
15 |
15 |
Pelc Petr |
110. |
1 |
|
|
|
|
110. |
Podžorský Pavel |
Ostrava |
1991 |
|
M18 |
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
Podžorský Pavel |
110. |
1 |
|
|
|
|
110. |
Robenek Daniel |
Šenov u Ostravy |
2004 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
15 |
15 |
Robenek Daniel |
110. |
1 |
|
|
|
|
117. |
Jadrníček Jiří |
Praha |
1990 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
14 |
14 |
Jadrníček Jiří |
117. |
2 |
|
|
|
|
117. |
Šenk David |
Závišice |
1984 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
Šenk David |
117. |
2 |
|
|
|
|
119. |
Bernard Adam |
Pro Dřeň na Dřeň |
1984 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
Bernard Adam |
119. |
1 |
|
|
|
|
119. |
Siuda Radim |
|
1989 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
Siuda Radim |
119. |
1 |
|
|
|
|
121. |
Ambros Robin |
Pstruží |
1995 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
Ambros Robin |
121. |
1 |
|
|
|
|
121. |
Grill Jiři |
Pomalé Šípy Kopřivnice |
1985 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
Grill Jiři |
121. |
1 |
|
|
|
|
121. |
Jeziorski Pavel |
|
2006 |
|
M18 |
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
Jeziorski Pavel |
121. |
1 |
|
|
|
|
124. |
Harabiš Roman |
BK Kozlovice |
1986 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
Harabiš Roman |
124. |
1 |
|
|
|
|
124. |
Múdrik Matěj |
Hlučín |
2001 |
|
M18 |
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
Múdrik Matěj |
124. |
1 |
|
|
|
|
124. |
Táborský Jan |
Horské Šelmy / Bim Bam |
1992 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
Táborský Jan |
124. |
1 |
|
|
|
|
127. |
Manďák Jan |
Tj Sokol Šilheřovice |
1989 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
11 |
11 |
Manďák Jan |
127. |
2 |
|
|
|
|
128. |
Bebewek Petr |
SK Horní Suchá |
1985 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
11 |
Bebewek Petr |
128. |
1 |
|
|
|
|
128. |
Vaněk Lukáš |
|
1987 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
11 |
Vaněk Lukáš |
128. |
1 |
|
|
|
|
128. |
Vojkovský Filip |
BimBam Horské Šelmy |
1996 |
|
M18 |
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
11 |
Vojkovský Filip |
128. |
1 |
|
|
|
|
131. |
Boža Václav |
LowellPro Runing Team ( Hrabová) |
1996 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
10 |
10 |
Boža Václav |
131. |
1 |
|
|
|
|
131. |
Giecek Adam |
|
1986 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
Giecek Adam |
131. |
1 |
|
|
|
|
131. |
Holotík Filip |
Ostrava |
1997 |
|
M18 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
Holotík Filip |
131. |
1 |
|
|
|
|
131. |
Kahánek Martin |
Ženklava |
1995 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
Kahánek Martin |
131. |
1 |
|
|
|
|
131. |
Mališ Ondřej |
Frenštát p.R |
1986 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
Mališ Ondřej |
131. |
1 |
|
|
|
|
136. |
Kubuš Viktor |
Čadca |
1988 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
9 |
Kubuš Viktor |
136. |
1 |
|
|
|
|
136. |
Polášek Tomáš |
SKVK |
1984 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
9 |
Polášek Tomáš |
136. |
1 |
|
|
|
|
138. |
Damborský Petr |
Neslyším |
1988 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
Damborský Petr |
138. |
2 |
|
|
|
|
139. |
Konečný Vojtěch |
Opava |
1991 |
|
M18 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
Konečný Vojtěch |
139. |
1 |
|
|
|
|
139. |
Mlýnek Lukáš |
ostravšti cypi |
1989 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
8 |
8 |
Mlýnek Lukáš |
139. |
1 |
|
|
|
|
139. |
Rychtecký David |
Ostrava |
2003 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
Rychtecký David |
139. |
1 |
|
|
|
|
142. |
Holuša Marek |
Frýdek-Místek |
1982 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
7 |
7 |
Holuša Marek |
142. |
1 |
|
|
|
|
142. |
Janás Pavel |
Ostravice |
1987 |
|
M18 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
Janás Pavel |
142. |
1 |
|
|
|
|
142. |
Šimíček Tomáš |
Rožnov pod Radhoštěm |
1990 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
Šimíček Tomáš |
142. |
1 |
|
|
|
|
142. |
Zedek Lukáš |
NN NIGHT RUN TEAM |
1984 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
Zedek Lukáš |
142. |
1 |
|
|
|
|
146. |
Daněk Martin |
Vsetín |
1985 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
6 |
6 |
Daněk Martin |
146. |
1 |
|
|
|
|
146. |
Kabát Michal |
Příbor |
1986 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
Kabát Michal |
146. |
1 |
|
|
|
|
146. |
Kopec Daniel |
Cyklo Mokřinka |
1997 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
Kopec Daniel |
146. |
1 |
|
|
|
|
146. |
Kulík Ondřej |
Ostrava |
1997 |
|
M18 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
Kulík Ondřej |
146. |
1 |
|
|
|
|
150. |
Vorlíček Vojtěch |
Ostrava |
1990 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
Vorlíček Vojtěch |
150. |
1 |
|
|
|
|
151. |
Kelnar Petr |
Štramberk |
1986 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
Kelnar Petr |
151. |
1 |
|
|
|
|
151. |
Machalla Jiří |
Tj Sokol Hať |
1991 |
|
M18 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
Machalla Jiří |
151. |
1 |
|
|
|
|
153. |
Ekl Jan |
Zubří |
1991 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
Ekl Jan |
153. |
1 |
|
|
|
|
153. |
Kučera Patrik |
|
1997 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
Kučera Patrik |
153. |
1 |
|
|
|
|
153. |
Matějka Zdeněk |
Kozlovice |
1986 |
|
M18 |
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
Matějka Zdeněk |
153. |
1 |
|
|
|
|
156. |
Kereškéni Matúš |
Rožnov pod Radhoštěm |
1988 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
Kereškéni Matúš |
156. |
1 |
|
|
|
|
156. |
Krzák Jaromír |
Krnov |
1988 |
|
M18 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
Krzák Jaromír |
156. |
1 |
|
|
|
|
156. |
Vašenda Václav |
- |
1992 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
Vašenda Václav |
156. |
1 |
|
|
|
|
159. |
Goláň Vojtěch |
Rožnov pod Radhoštěm |
1983 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
Goláň Vojtěch |
159. |
1 |
|
|
|
|
159. |
Novák Luboš |
|
1991 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
Novák Luboš |
159. |
1 |
|
|
|
|
159. |
Ondruch Dalibor |
FBC Letka |
1985 |
|
M18 |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
Ondruch Dalibor |
159. |
1 |
|
|
|
|
162. |
Komár Radovan |
Mokré Lazce |
1990 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Komár Radovan |
162. |
2 |
|
|
|
|
163. |
Andronikidis Janis |
Opava |
1995 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Andronikidis Janis |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Arvai Jakub |
SDH Michálkovice |
1988 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Arvai Jakub |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Bačina Lukáš |
Zelaři Otice |
2000 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Bačina Lukáš |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Balent Tomáš |
Dolný Kubín |
1987 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Balent Tomáš |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Bažanowski Adam |
Otužilí běžci |
1996 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Bažanowski Adam |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Berger David |
Nový Jičín |
1987 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Berger David |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Bernát Michal |
Lanžhot |
1989 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Bernát Michal |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Brych Tomáš |
Dolní Bečva |
1985 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Brych Tomáš |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Cihlář Pavel |
BK Skřipov |
1984 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Cihlář Pavel |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Czilling Petr |
MOUNTAINTIME Kross tri team |
1990 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Czilling Petr |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Čech Tomas |
|
1986 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Čech Tomas |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Doleček Dalibor |
Rožnov |
1982 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Doleček Dalibor |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Dresler Radek |
Kopřivnice |
1986 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Dresler Radek |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Dušek Petr |
TK Štemplovec |
1988 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Dušek Petr |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Halamíček Marek |
Rožnov |
1986 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Halamíček Marek |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Hutyra Tomáš |
Brno |
1983 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Hutyra Tomáš |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Kačmařík Michal |
Opava |
1985 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Kačmařík Michal |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Káňa Vladimír |
LDG |
1991 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Káňa Vladimír |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Kašuba Milan |
Ostrava |
1992 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Kašuba Milan |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Kelnar Pavel |
Štramberk |
1986 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Kelnar Pavel |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Kmenta Hynek |
TJ Rusín |
1991 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Kmenta Hynek |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Kopáček Jan |
Ludgeřovice |
1984 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Kopáček Jan |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Kramoliš Lukáš |
Rožnov pod Radhoštěm |
1991 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Kramoliš Lukáš |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Krnac Jaroslav |
Rožnov pod Radhoštěm |
1987 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Krnac Jaroslav |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Křiva Michal |
Rožnov pod Radhoštěm |
1989 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Křiva Michal |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Kubica Libor |
Frýdek-Místek |
1988 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Kubica Libor |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Kučerka Tomáš |
Rožnov pod Radhoštěm |
1991 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Kučerka Tomáš |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Líbař David |
Ostrava |
1996 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Líbař David |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Markus Alex |
Rawyal Runners |
1982 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Markus Alex |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Matějek Vít |
TK Štemplovec |
1989 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Matějek Vít |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Mrázek Petr |
Ostrava-Hrabůvka |
1989 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Mrázek Petr |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Nevrlý Adam |
Ostrava |
2000 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Nevrlý Adam |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Opletal Martin |
Orel Veřovice |
1988 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Opletal Martin |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Pácha Jan |
Zelaři Otice |
2000 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Pácha Jan |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Papaj Tomáš |
Hlučín |
1989 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Papaj Tomáš |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Pecha Marek |
Ostrava |
1989 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Pecha Marek |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Rabiec Jiří |
PŘECI fyzio |
1989 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Rabiec Jiří |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Rys Rudolf |
POHODA TEAM KOPŘIVNICE |
1991 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Rys Rudolf |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Ryšavý Martin |
Ostrava |
1990 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Ryšavý Martin |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Šalata Patrik |
BK Skřipov |
1994 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Šalata Patrik |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Vávra Daniel |
Vidče |
1990 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Vávra Daniel |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Virec Ondřej |
SDH Michálkovice |
1993 |
|
M18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Virec Ondřej |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Vítek Aleš |
Ostrava |
1995 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Vítek Aleš |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Wagner Jakub |
Ostrava |
1995 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Wagner Jakub |
163. |
1 |
|
|
|
|
163. |
Wrzecionko Jakub |
BK Ludgeřovice |
1986 |
|
M18 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Wrzecionko Jakub |
163. |
1 |
|
|
|
|
1. |
Wawreczka David |
TJ Jäkl Karviná |
1981 |
|
M40 |
50 |
17 |
28 |
44 |
33 |
28 |
33 |
30 |
33 |
15 |
38 |
38 |
26 |
38 |
38 |
24 |
|
|
513 |
403 |
Wawreczka David |
1. |
16 |
|
|
|
|
2. |
Dominik Ondřej |
MK Seitl Ostrava |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
50 |
50 |
|
|
50 |
33 |
|
|
50 |
50 |
50 |
50 |
|
|
383 |
383 |
Dominik Ondřej |
2. |
8 |
|
|
|
|
3. |
Stoszek Jan |
VZS Ostrava |
1976 |
|
M40 |
|
24 |
|
38 |
|
33 |
44 |
|
38 |
|
|
|
30 |
44 |
|
30 |
|
|
281 |
281 |
Stoszek Jan |
3. |
8 |
|
|
|
|
4. |
Suchanek Adam |
Orlová |
1976 |
|
M40 |
38 |
12 |
21 |
|
30 |
24 |
30 |
22 |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
207 |
Suchanek Adam |
4. |
8 |
|
|
|
|
5. |
Hartig David |
Burik Running team |
1973 |
|
M40 |
|
|
|
50 |
|
44 |
|
|
|
24 |
|
44 |
|
|
44 |
|
|
|
206 |
206 |
Hartig David |
5. |
5 |
|
|
|
|
6. |
Lukáš Matěj |
Ska Ostrava |
1980 |
|
M40 |
|
|
38 |
|
|
|
|
|
44 |
|
50 |
|
33 |
|
|
33 |
|
|
198 |
198 |
Lukáš Matěj |
6. |
5 |
|
|
|
|
7. |
Mísař Tomáš |
regioRUN Havířov |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
24 |
18 |
18 |
19 |
|
|
|
13 |
30 |
4 |
|
30 |
|
|
|
156 |
156 |
Mísař Tomáš |
7. |
8 |
|
|
|
|
8. |
Valošek Miroslav |
MK Seitl Ostrava |
1980 |
|
M40 |
33 |
|
16 |
|
|
|
|
|
|
0 |
26 |
|
20 |
26 |
33 |
0 |
|
|
154 |
154 |
Valošek Miroslav |
8. |
8 |
|
|
|
|
9. |
Pietrzyk Rostislav |
Vělopoli |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
21 |
|
50 |
|
|
|
38 |
|
|
153 |
153 |
Pietrzyk Rostislav |
9. |
4 |
|
|
|
|
10. |
Polášek Petr |
Bobrovníky |
1976 |
|
M40 |
|
30 |
33 |
|
|
38 |
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
127 |
Polášek Petr |
10. |
4 |
|
|
|
|
11. |
Sekera Ondřej |
Fénix sport Šenov |
1977 |
|
M40 |
|
33 |
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
121 |
121 |
Sekera Ondřej |
11. |
3 |
|
|
|
|
12. |
Pospíšil Petr |
TJ Sokol Opava |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
33 |
|
|
33 |
|
|
|
|
104 |
104 |
Pospíšil Petr |
12. |
3 |
|
|
|
|
13. |
Konvička Adam |
|
1977 |
|
M40 |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
28 |
|
|
|
|
|
100 |
100 |
Konvička Adam |
13. |
3 |
|
|
|
|
14. |
Brož Vlastimil |
Borci zdar! / BK Long distance |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
26 |
20 |
26 |
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
93 |
93 |
Brož Vlastimil |
14. |
4 |
|
|
|
|
14. |
Kaluža Radim |
G36 |
1976 |
|
M40 |
|
|
19 |
|
|
|
|
|
28 |
|
28 |
|
18 |
|
|
|
|
|
93 |
93 |
Kaluža Radim |
14. |
4 |
|
|
|
|
16. |
Chytrý Ondřej |
Turdebir |
1978 |
|
M40 |
|
38 |
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
88 |
Chytrý Ondřej |
16. |
2 |
|
|
|
|
17. |
Janásek Aleš |
AAAA Výškovice |
1972 |
|
M40 |
|
1 |
|
|
28 |
|
|
|
22 |
|
|
|
16 |
|
|
17 |
|
|
84 |
84 |
Janásek Aleš |
17. |
5 |
|
|
|
|
18. |
Pytlík Pavel |
RUN 99 |
1975 |
|
M40 |
|
|
|
33 |
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
77 |
Pytlík Pavel |
18. |
2 |
|
|
|
|
19. |
Sochor Milan |
AKEZ Kopřivnice |
1978 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
72 |
Sochor Milan |
19. |
2 |
|
|
|
|
20. |
Grycman Kazimierz |
Ciechowice |
1972 |
|
M40 |
|
20 |
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
68 |
68 |
Grycman Kazimierz |
20. |
3 |
|
|
|
|
21. |
Staněk Petr |
AK Kroměříž |
1974 |
|
M40 |
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
65 |
65 |
Staněk Petr |
21. |
2 |
|
|
|
|
22. |
Sluka Michal |
Hrabová |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
24 |
|
|
|
24 |
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
63 |
63 |
Sluka Michal |
22. |
3 |
|
|
|
|
23. |
Homola Filip |
VZS Ostrava |
1973 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
28 |
|
20 |
|
|
61 |
61 |
Homola Filip |
23. |
4 |
|
|
|
|
24. |
Jeziorski Piotr |
Caramba! TEAM |
1978 |
|
M40 |
|
|
24 |
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
54 |
Jeziorski Piotr |
24. |
2 |
|
|
|
|
25. |
Krchňák Tomáš |
Ostrava |
1973 |
|
M40 |
|
9 |
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
52 |
52 |
Krchňák Tomáš |
25. |
3 |
|
|
|
|
25. |
Raška Radek |
AKEZ Kopřivnice |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
52 |
Raška Radek |
25. |
2 |
|
|
|
|
27. |
Bilous Martin |
Karviná |
1973 |
|
M40 |
|
|
|
30 |
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Bilous Martin |
27. |
2 |
|
|
|
|
27. |
Kučera Lukáš |
ELEVENRUNTEAM |
1981 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Kučera Lukáš |
27. |
1 |
|
|
|
|
27. |
Míček Roman |
Frýdek-Místek |
1972 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
12 |
24 |
|
|
|
|
50 |
50 |
Míček Roman |
27. |
3 |
|
|
|
|
27. |
Svoboda Martin |
Ostrava |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Svoboda Martin |
27. |
2 |
|
|
|
|
27. |
Žajdlik Filip |
Třinec |
1977 |
|
M40 |
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Žajdlik Filip |
27. |
1 |
|
|
|
|
32. |
Bernatík Lukáš |
Hukvaldy |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Bernatík Lukáš |
32. |
1 |
|
|
|
|
32. |
Groh Petr |
Club atlétis S.V.d.H. |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
44 |
44 |
Groh Petr |
32. |
1 |
|
|
|
|
32. |
Kučera Martin |
ELEVENRUNTEAM - Štefko Running |
1980 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Kučera Martin |
32. |
1 |
|
|
|
|
32. |
Najvert Stanislav |
KILPI RACING TEAM |
1972 |
|
M40 |
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Najvert Stanislav |
32. |
1 |
|
|
|
|
32. |
Velička Aleš |
SKOB Ostrava |
1973 |
|
M40 |
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Velička Aleš |
32. |
1 |
|
|
|
|
37. |
Stošek René |
Hlučín |
1972 |
|
M40 |
|
3 |
17 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
40 |
Stošek René |
37. |
3 |
|
|
|
|
38. |
Kirschner David |
Run75 |
1975 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
17 |
|
|
|
|
|
39 |
39 |
Kirschner David |
38. |
2 |
|
|
|
|
39. |
Kuchařová Petra |
BK Ludgeřovice |
1974 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
38 |
38 |
Kuchařová Petra |
39. |
1 |
|
|
|
|
39. |
Linduška Petr |
Vlčovice |
1981 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Linduška Petr |
39. |
1 |
|
|
|
|
39. |
Mališ Pavel |
TJ Slezan F-M |
1978 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Mališ Pavel |
39. |
1 |
|
|
|
|
39. |
Světinský Jiří |
Hluk |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Světinský Jiří |
39. |
1 |
|
|
|
|
43. |
Beremlijski Petr |
VZS Ostrava |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
36 |
36 |
Beremlijski Petr |
43. |
2 |
|
|
|
|
44. |
Cigánek Martin |
Brušperk |
1979 |
|
M40 |
|
|
18 |
|
|
|
|
17 |
0 |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
35 |
Cigánek Martin |
44. |
4 |
|
|
|
|
45. |
Georgiou David |
|
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
6 |
|
|
12 |
|
|
34 |
34 |
Georgiou David |
45. |
3 |
|
|
|
|
46. |
Kožusznik Marek |
Vělopolí |
1974 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Kožusznik Marek |
46. |
1 |
|
|
|
|
46. |
Mičková Hana |
Frýdek - Místek |
1972 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
33 |
33 |
Mičková Hana |
46. |
1 |
|
|
|
|
48. |
Holiš Martin |
Bikeaction Staré Zubří |
1974 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Holiš Martin |
48. |
1 |
|
|
|
|
48. |
Chovanec Petr |
BK SAK Karviná |
1973 |
|
M40 |
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Chovanec Petr |
48. |
1 |
|
|
|
|
48. |
Křikava Rostislav |
Ostrava Poruba |
1972 |
|
M40 |
|
8 |
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Křikava Rostislav |
48. |
2 |
|
|
|
|
48. |
Šerk Radomír |
Fulnek |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
30 |
30 |
Šerk Radomír |
48. |
1 |
|
|
|
|
52. |
Healy Thomas |
Havířov FREELETTERS |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Healy Thomas |
52. |
1 |
|
|
|
|
52. |
Hegedüs Robert |
Jowa |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Hegedüs Robert |
52. |
1 |
|
|
|
|
52. |
Jadrníček Tomáš |
AC Mladá Boleslav |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
28 |
28 |
Jadrníček Tomáš |
52. |
1 |
|
|
|
|
52. |
Lach Tomáš |
Anvil |
1978 |
|
M40 |
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Lach Tomáš |
52. |
1 |
|
|
|
|
52. |
Sobková Alena |
BK Ludgeřovice |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
28 |
28 |
Sobková Alena |
52. |
1 |
|
|
|
|
52. |
Tretera Marek |
Rožnov pod Radhoštěm |
1980 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Tretera Marek |
52. |
1 |
|
|
|
|
52. |
Zaremba Jan |
Havířov |
1981 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Zaremba Jan |
52. |
1 |
|
|
|
|
59. |
Biolek Martin |
Řepiště |
1973 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Biolek Martin |
59. |
1 |
|
|
|
|
59. |
Bitomsky Daniel |
Ostrava 24 |
1980 |
|
M40 |
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Bitomsky Daniel |
59. |
1 |
|
|
|
|
59. |
Břeska Viktor |
|
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
26 |
26 |
Břeska Viktor |
59. |
1 |
|
|
|
|
59. |
Dominiková Jana |
MK Seitl Ostrava |
1978 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
26 |
26 |
Dominiková Jana |
59. |
1 |
|
|
|
|
59. |
Choleva Petr |
Lítací jelen |
1974 |
|
M40 |
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Choleva Petr |
59. |
1 |
|
|
|
|
59. |
Sosna Dalibor |
Havířov |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Sosna Dalibor |
59. |
1 |
|
|
|
|
59. |
Ščibráni Milan |
Ostrava |
1973 |
|
M40 |
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Ščibráni Milan |
59. |
1 |
|
|
|
|
66. |
Kelnar Vladimír |
Štramberk |
1981 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Kelnar Vladimír |
66. |
2 |
|
|
|
|
67. |
Jedlička Lukáš |
Ostrava |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Jedlička Lukáš |
67. |
1 |
|
|
|
|
67. |
Karásek Jiří |
Baška |
1975 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Karásek Jiří |
67. |
1 |
|
|
|
|
67. |
Novák Radek |
|
1975 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Novák Radek |
67. |
1 |
|
|
|
|
70. |
Kusý Marin |
Hlučín |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Kusý Marin |
70. |
1 |
|
|
|
|
70. |
Vašíček Marek |
Hrabová |
1974 |
|
M40 |
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Vašíček Marek |
70. |
1 |
|
|
|
|
70. |
Žvak Lukáš |
Český Těšín |
1981 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Žvak Lukáš |
70. |
1 |
|
|
|
|
73. |
Kelnar Radim |
Štramberk |
1980 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Kelnar Radim |
73. |
2 |
|
|
|
|
74. |
Fojt Michal |
Ostrava |
1980 |
|
M40 |
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Fojt Michal |
74. |
1 |
|
|
|
|
74. |
Koudelka David |
VZS Ostrava |
1973 |
|
M40 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
21 |
21 |
Koudelka David |
74. |
2 |
|
|
|
|
74. |
Luksza Radek |
MK Seitl Ostrava |
1974 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Luksza Radek |
74. |
1 |
|
|
|
|
74. |
Přibylka Tomáš |
KILPI RACING TEAM |
1977 |
|
M40 |
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Přibylka Tomáš |
74. |
1 |
|
|
|
|
74. |
Zachar Josef |
Vnorovská běhota |
1978 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Zachar Josef |
74. |
1 |
|
|
|
|
79. |
Glogar Daniel |
Tur de bir |
1978 |
|
M40 |
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
20 |
Glogar Daniel |
79. |
1 |
|
|
|
|
79. |
Ševěček Václav |
Petřvald |
1974 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
20 |
Ševěček Václav |
79. |
1 |
|
|
|
|
79. |
Veselý Martin |
Hrabová |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
20 |
Veselý Martin |
79. |
1 |
|
|
|
|
82. |
Pigula Jaromír |
Fialové kobry |
1972 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
19 |
19 |
Pigula Jaromír |
82. |
2 |
|
|
|
|
83. |
Janků Petr |
Olomouc |
1974 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
Janků Petr |
83. |
1 |
|
|
|
|
83. |
Johanna Pavel |
regioRUN Havířov |
1972 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
Johanna Pavel |
83. |
1 |
|
|
|
|
83. |
Kindl Jaromír |
Nezastavuj mě! |
1979 |
|
M40 |
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
Kindl Jaromír |
83. |
1 |
|
|
|
|
83. |
kotek martin |
ostrava |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
kotek martin |
83. |
1 |
|
|
|
|
83. |
Krutilek František |
|
1972 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
Krutilek František |
83. |
1 |
|
|
|
|
83. |
Šerek Radomír |
Fulnek |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
19 |
19 |
Šerek Radomír |
83. |
1 |
|
|
|
|
89. |
Chudomel Ondřej |
Brušperk |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Chudomel Ondřej |
89. |
1 |
|
|
|
|
89. |
Janda Radim |
|
1973 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Janda Radim |
89. |
1 |
|
|
|
|
89. |
Skiba Petr |
Ostrava |
1977 |
|
M40 |
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Skiba Petr |
89. |
1 |
|
|
|
|
89. |
Štěpán Miroslav |
Mniší |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Štěpán Miroslav |
89. |
1 |
|
|
|
|
89. |
Vodstrčil Petr |
Běháme s Oldou |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
18 |
18 |
Vodstrčil Petr |
89. |
1 |
|
|
|
|
94. |
Dokoupil Jiří |
Janáčkova filharmonie Ostrava |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
17 |
Dokoupil Jiří |
94. |
1 |
|
|
|
|
94. |
Jašek Radovan |
Partyja Frenštat p.R. |
1980 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
17 |
Jašek Radovan |
94. |
1 |
|
|
|
|
96. |
Buzek Libor |
Lubina |
1972 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
Buzek Libor |
96. |
2 |
|
|
|
|
97. |
Mička Martin |
Turdebir |
1979 |
|
M40 |
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
Mička Martin |
97. |
1 |
|
|
|
|
97. |
Zapletal Mirek |
TEFO Bílany |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
Zapletal Mirek |
97. |
1 |
|
|
|
|
99. |
Hlavsa Martin |
|
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
Hlavsa Martin |
99. |
1 |
|
|
|
|
99. |
Marcinčák Branislav |
Rozběháme N.J. |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
Marcinčák Branislav |
99. |
1 |
|
|
|
|
99. |
Skibiński Roman |
Třinec |
1976 |
|
M40 |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
Skibiński Roman |
99. |
1 |
|
|
|
|
102. |
Antoníček Petr |
|
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
14 |
14 |
Antoníček Petr |
102. |
1 |
|
|
|
|
102. |
Janko Dalibor |
VZS Ostrava |
1979 |
|
M40 |
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
Janko Dalibor |
102. |
1 |
|
|
|
|
102. |
Jasiok Lumír |
Trek 1324 |
1978 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
14 |
14 |
Jasiok Lumír |
102. |
1 |
|
|
|
|
102. |
Mičkal Jiří |
TJ Gumárny Zubří |
1978 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
Mičkal Jiří |
102. |
1 |
|
|
|
|
102. |
Salomon Pavel |
Salomon Servis |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
Salomon Pavel |
102. |
1 |
|
|
|
|
107. |
Bystroň Vilém |
STS Chvojkovice-Brod |
1974 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
13 |
13 |
Bystroň Vilém |
107. |
1 |
|
|
|
|
107. |
Matúš Radek |
Dolní Sklenov |
1981 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
Matúš Radek |
107. |
1 |
|
|
|
|
107. |
Pavelek Ladislav |
Babylonbike Litultovice |
1978 |
|
M40 |
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
Pavelek Ladislav |
107. |
1 |
|
|
|
|
107. |
Štefek Petr |
Brno |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
Štefek Petr |
107. |
1 |
|
|
|
|
111. |
Matyscak Pavel |
Rožnov pod Radhoštěm |
1980 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
Matyscak Pavel |
111. |
1 |
|
|
|
|
112. |
Robenek Radim |
Šenov |
1973 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
11 |
11 |
Robenek Radim |
112. |
1 |
|
|
|
|
112. |
Walder Petr |
Frýdlant nad Ostravicí |
1973 |
|
M40 |
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
11 |
Walder Petr |
112. |
1 |
|
|
|
|
112. |
Zátopek Stanislav |
Rožnov pod Radhoštěm |
1972 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
11 |
Zátopek Stanislav |
112. |
1 |
|
|
|
|
115. |
Goláň Josef |
Gogy Team |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
Goláň Josef |
115. |
1 |
|
|
|
|
115. |
Kratochvíl Jan |
Ostrava - Hrabová |
1975 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
10 |
10 |
Kratochvíl Jan |
115. |
1 |
|
|
|
|
115. |
Novák Roman |
SK Viktorie Chlebičov |
1980 |
|
M40 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
Novák Roman |
115. |
1 |
|
|
|
|
118. |
Krajíček Jan |
Ostrava |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
9 |
9 |
Krajíček Jan |
118. |
1 |
|
|
|
|
118. |
Pšenica Miroslav |
Rožnov |
1980 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
9 |
Pšenica Miroslav |
118. |
1 |
|
|
|
|
120. |
Nosek Michal |
SK Oceláci Ostrava |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
8 |
8 |
Nosek Michal |
120. |
1 |
|
|
|
|
120. |
Novák Tomáš |
Přerov |
1981 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
8 |
Novák Tomáš |
120. |
1 |
|
|
|
|
122. |
Siročák Petr |
Tři křižky Ostrava |
1978 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
7 |
7 |
Siročák Petr |
122. |
2 |
|
|
|
|
123. |
Mojak Marek |
Jablunkov |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
Mojak Marek |
123. |
1 |
|
|
|
|
123. |
Rozmahel Radek |
BK Ludgeřovice |
1974 |
|
M40 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
7 |
Rozmahel Radek |
123. |
1 |
|
|
|
|
125. |
Kraus Lubomír |
Nový Jičín |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
Kraus Lubomír |
125. |
1 |
|
|
|
|
125. |
Liška Petr |
FC-B7 TÝM!!! |
1977 |
|
M40 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
Liška Petr |
125. |
1 |
|
|
|
|
127. |
Doležel Radomír |
MK Seitl Ostrava |
1973 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
5 |
5 |
Doležel Radomír |
127. |
2 |
|
|
|
|
128. |
Hrouza Michal |
Krnov |
1978 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
5 |
Hrouza Michal |
128. |
1 |
|
|
|
|
129. |
Bíbrlík David |
BK Ludgeřovice |
1979 |
|
M40 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
Bíbrlík David |
129. |
1 |
|
|
|
|
129. |
Vrátný Tomáš |
TJ Gumárny Zubří |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
Vrátný Tomáš |
129. |
1 |
|
|
|
|
131. |
Doležal Jakub |
Karate klub Brno |
1981 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
3 |
Doležal Jakub |
131. |
1 |
|
|
|
|
131. |
Puchalka lukas |
ostrava |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
3 |
3 |
Puchalka lukas |
131. |
1 |
|
|
|
|
133. |
Konvička Radim |
neorganizován |
1973 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
2 |
2 |
Konvička Radim |
133. |
1 |
|
|
|
|
133. |
Polášek Petr 2 |
Trnávka |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
Polášek Petr 2 |
133. |
1 |
|
|
|
|
133. |
Skopal Rostislav |
VZS Ostrava |
1976 |
|
M40 |
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
2 |
Skopal Rostislav |
133. |
1 |
|
|
|
|
136. |
Rychtecky Pavel |
Fifejdy |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
Rychtecky Pavel |
136. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Balarin Petr |
SDH Svoboda |
1981 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Balarin Petr |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Baratka Lukáš |
AC Sportguides Rožnov p.R. |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Baratka Lukáš |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Bém Robert |
Praha Satalice |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Bém Robert |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Bil Lukáš |
Ludgeřovice |
1980 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Bil Lukáš |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Cihlář Marek |
Rožnov |
1980 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Cihlář Marek |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Cihlář Viktor |
BK Skřipov |
1979 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Cihlář Viktor |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Církva Tomáš |
AC Sportguides Rožnov p.R. |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Církva Tomáš |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Dluhoš Přemysl |
HZS |
1980 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Dluhoš Přemysl |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Giža Tomáš |
SK Černé plíce |
1975 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Giža Tomáš |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Hanslian Jiří |
Rožnov pod Radhoštěm |
1978 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Hanslian Jiří |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Jalůvka Filip |
Erich Jaeger |
1981 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Jalůvka Filip |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Janešík Radek |
Rožnov pod Radhoštěm |
1978 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Janešík Radek |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Jonáš Mojmír |
Bohumín |
1978 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Jonáš Mojmír |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Jordan Kamil |
Kamil |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Jordan Kamil |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Klapil Luděk |
OD MORAVA Holešov |
1973 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Klapil Luděk |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Kocúr Roman |
BK SAK Karviná |
1974 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Kocúr Roman |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Kráčmar Kamil |
PIVI team |
1973 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Kráčmar Kamil |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Král Jiří |
SKI CENTRUM ODRY |
1973 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Král Jiří |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Králová Ivana |
SKI CENTRUM ODRY |
1974 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Králová Ivana |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Kržin Ivan |
Ostrava-Lhotka |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Kržin Ivan |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Laník Radim |
Brušperk |
1975 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Laník Radim |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Lapáček Marek |
Lader Team |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Lapáček Marek |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Měrka Tomáš |
Klub biatlonu Břidličná |
1972 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Měrka Tomáš |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Nesázal Marek |
Radun Luhačovice |
1973 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Nesázal Marek |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Ocásek Martin |
Krnov |
1980 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Ocásek Martin |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Olšer Martin |
SSK Vítkovice |
1975 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Olšer Martin |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Osadník Pavel |
Krnov |
1973 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Osadník Pavel |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Papež Marek |
KB Muška Ostrava |
1972 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Papež Marek |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Pavliku Viki |
Báječné ženy v běhu |
1973 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Pavliku Viki |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Pokluda Jiří |
Štramberk |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Pokluda Jiří |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Poruba Jiří |
TJ Gumárny Zubří |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Poruba Jiří |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Pospíšil Otmar |
MK Seitl Ostrava |
1974 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Pospíšil Otmar |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Ptašník Jaroslav |
Krnov |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Ptašník Jaroslav |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Puchalka Lukáš |
Ostrava Lhotka |
1977 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Puchalka Lukáš |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Rada Martin |
Rožnov pod Radhoštěm |
1974 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Rada Martin |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Remeš Jaroslav |
OD MORAVA Holešov |
1974 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Remeš Jaroslav |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Romanovský Jiří |
Daňci Olomouc |
1975 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Romanovský Jiří |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Seles Jiří |
Stará Bělá |
1975 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Seles Jiří |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Schubert Valdemar |
BK Ludgeřovice |
1974 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Schubert Valdemar |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Smith Anthony |
Kopřivnice |
1977 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Smith Anthony |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Stoklásek Michal |
Ostrava |
1980 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Stoklásek Michal |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Suchánek Lukáš |
KHB Radegast |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Suchánek Lukáš |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Šenk Milan |
Studénka |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Šenk Milan |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Škrbel Jan |
Trojanovice |
1980 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Škrbel Jan |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Škrobák Petr |
AC Sportguides Rožnov p.R. |
1972 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Škrobák Petr |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Škubal Radek |
AC Sportguides Rožnov p.R. |
1972 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Škubal Radek |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Štaffa Petr |
OnPe |
1976 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Štaffa Petr |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Švondrk Aleš |
POHODA TEAM KOPŘIVNICE |
1973 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Švondrk Aleš |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Tisoň Marcel |
MTFITNESS1 |
1974 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Tisoň Marcel |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Tomčík Petr |
Nový Jičín |
1974 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Tomčík Petr |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Tvarůžek Tomáš |
Kroměříž |
1972 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Tvarůžek Tomáš |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Vacula Lukáš |
Ostrava |
1980 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Vacula Lukáš |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Valenta Martin |
Velké Hoštice |
1978 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Valenta Martin |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Važik Miroslav |
BK Ludgeřovice |
1980 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Važik Miroslav |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Vendl Ladislav |
Karolinka |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Vendl Ladislav |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Vičan Jaroslav |
Rožnov pod Radhoštěm |
1981 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Vičan Jaroslav |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Volný Petr |
TJ Gumárny Zubří |
1979 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Volný Petr |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Wágner Robert |
MK Seitl Ostrava |
1972 |
|
M40 |
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Wágner Robert |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Závorka Zdeněk |
LK Radhošť Dolní Bečva |
1975 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Závorka Zdeněk |
137. |
1 |
|
|
|
|
137. |
Žingor David |
Frýdek-Místek |
1981 |
|
M40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Žingor David |
137. |
1 |
|
|
|
|
1. |
Škapa Marek |
MK Seitl Ostrava |
1971 |
|
M50 |
|
50 |
44 |
50 |
50 |
50 |
50 |
50 |
50 |
|
50 |
|
50 |
50 |
50 |
50 |
|
|
644 |
550 |
Škapa Marek |
1. |
13 |
|
|
|
|
2. |
Šindelek Dan |
MK Seitl Ostrava |
1965 |
|
M50 |
50 |
|
33 |
38 |
44 |
44 |
|
33 |
38 |
38 |
44 |
44 |
38 |
44 |
38 |
|
|
|
526 |
460 |
Šindelek Dan |
2. |
13 |
|
|
|
|
3. |
Wala Petr |
regioRUN Havířov |
1971 |
|
M50 |
44 |
44 |
28 |
44 |
38 |
38 |
|
24 |
|
|
30 |
38 |
28 |
38 |
44 |
44 |
|
|
482 |
430 |
Wala Petr |
3. |
13 |
|
|
|
|
4. |
Šindelek Vladan |
Pržmo |
1967 |
|
M50 |
|
|
50 |
|
|
|
|
44 |
44 |
50 |
|
50 |
44 |
|
|
|
|
|
282 |
282 |
Šindelek Vladan |
4. |
6 |
|
|
|
|
5. |
Vernarský Jaroslav |
PEPA Team |
1967 |
|
M50 |
|
|
|
22 |
30 |
28 |
|
|
21 |
11 |
18 |
30 |
|
28 |
30 |
|
|
|
218 |
218 |
Vernarský Jaroslav |
5. |
9 |
|
|
|
|
6. |
Dršťák Vlastimil |
run99 Havířov |
1970 |
|
M50 |
38 |
|
|
26 |
33 |
30 |
|
|
|
|
|
33 |
16 |
|
|
|
|
|
176 |
176 |
Dršťák Vlastimil |
6. |
6 |
|
|
|
|
7. |
Frost Gary |
Team GB!!! |
1971 |
|
M50 |
|
19 |
19 |
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
30 |
|
33 |
|
|
151 |
151 |
Frost Gary |
7. |
6 |
|
|
|
|
8. |
Jorníček Petr |
MK Seitl Ostrava |
1965 |
|
M50 |
|
26 |
24 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
26 |
|
|
30 |
|
|
134 |
134 |
Jorníček Petr |
8. |
5 |
|
|
|
|
9. |
Beran Jan |
Vítkov |
1971 |
|
M50 |
|
21 |
20 |
|
|
|
|
|
28 |
24 |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
119 |
119 |
Beran Jan |
9. |
5 |
|
|
|
|
10. |
Kolich Rosťa |
BK Karviná |
1964 |
|
M50 |
|
38 |
38 |
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
114 |
Kolich Rosťa |
10. |
3 |
|
|
|
|
11. |
STANĚK Vladimír |
BD KARPO |
1963 |
|
M50 |
|
|
15 |
|
|
|
|
|
24 |
|
24 |
|
18 |
|
|
22 |
|
|
103 |
103 |
STANĚK Vladimír |
11. |
5 |
|
|
|
|
11. |
Vavrečka Luděk |
Vratimov |
1966 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
26 |
15 |
|
|
17 |
|
|
19 |
|
|
103 |
103 |
Vavrečka Luděk |
11. |
5 |
|
|
|
|
13. |
Březina Radomír |
BK Ludgeřovice |
1967 |
|
M50 |
|
33 |
|
|
|
|
|
28 |
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
99 |
99 |
Březina Radomír |
13. |
3 |
|
|
|
|
13. |
Porwisz Jiří |
run99 Havířov |
1966 |
|
M50 |
|
|
|
33 |
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
99 |
99 |
Porwisz Jiří |
13. |
3 |
|
|
|
|
15. |
Řeháček Michael |
Bílovec |
1969 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
28 |
|
|
30 |
|
|
|
|
|
91 |
91 |
Řeháček Michael |
15. |
3 |
|
|
|
|
16. |
Neugebauer Erich |
BK SAK Karviná |
1968 |
|
M50 |
|
30 |
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
89 |
89 |
Neugebauer Erich |
16. |
3 |
|
|
|
|
17. |
Lipina Tomáš |
MK Seitl Ostrava |
1966 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
33 |
|
24 |
|
|
|
|
|
87 |
87 |
Lipina Tomáš |
17. |
3 |
|
|
|
|
18. |
Bardaševský Lubomír |
BK Ludgeřovice |
1962 |
|
M50 |
|
11 |
13 |
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
70 |
70 |
Bardaševský Lubomír |
18. |
4 |
|
|
|
|
18. |
Platzek Jiří |
Hlučín |
1964 |
|
M50 |
|
|
|
|
22 |
|
|
15 |
|
|
14 |
|
|
19 |
|
|
|
|
70 |
70 |
Platzek Jiří |
18. |
4 |
|
|
|
|
20. |
Richter Libor |
Pomalé šípy |
1962 |
|
M50 |
|
|
16 |
|
|
|
|
19 |
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
57 |
Richter Libor |
20. |
3 |
|
|
|
|
21. |
Běčák Zdeněk |
Ostrava |
1969 |
|
M50 |
|
22 |
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
52 |
Běčák Zdeněk |
21. |
2 |
|
|
|
|
22. |
Glonek Roman |
Hup Hop Havířov |
1969 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
26 |
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Glonek Roman |
22. |
2 |
|
|
|
|
23. |
Petráš Rostislav |
Štramberk - Nový Jičín |
1965 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Petráš Rostislav |
23. |
1 |
|
|
|
|
23. |
Poduška Josef |
MK Kladno |
1962 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Poduška Josef |
23. |
1 |
|
|
|
|
25. |
Hájovský Tomáš |
Hlučín |
1964 |
|
M50 |
|
9 |
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
42 |
42 |
Hájovský Tomáš |
25. |
3 |
|
|
|
|
25. |
Milfait Petr |
MK Seitl Ostrava |
1971 |
|
M50 |
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
42 |
42 |
Milfait Petr |
25. |
2 |
|
|
|
|
27. |
Popek Martin |
BK Ludgeřovice |
1970 |
|
M50 |
|
8 |
11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
41 |
41 |
Popek Martin |
27. |
3 |
|
|
|
|
28. |
Lorenc František |
Olomouc |
1968 |
|
M50 |
|
16 |
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
40 |
Lorenc František |
28. |
2 |
|
|
|
|
29. |
Bruk David |
BK SAK Karviná |
1968 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Bruk David |
29. |
1 |
|
|
|
|
29. |
Marvan Rostislav |
MK Seitl Ostrava |
1971 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
38 |
38 |
Marvan Rostislav |
29. |
1 |
|
|
|
|
29. |
Mielec Jaromír |
SK Zárubek |
1969 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
21 |
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Mielec Jaromír |
29. |
2 |
|
|
|
|
29. |
Salawa Jiří |
Hlučín |
1967 |
|
M50 |
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Salawa Jiří |
29. |
2 |
|
|
|
|
33. |
Dospíšil David |
Nabombíme to! |
1968 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
37 |
Dospíšil David |
33. |
2 |
|
|
|
|
33. |
Hudeczek Pavel |
BK Ludgeřovice |
1967 |
|
M50 |
|
7 |
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
37 |
37 |
Hudeczek Pavel |
33. |
3 |
|
|
|
|
33. |
Jírů Libor |
MK Seitl Ostrava |
1965 |
|
M50 |
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
37 |
37 |
Jírů Libor |
33. |
2 |
|
|
|
|
33. |
Zuzaňák Vilém |
Ostrava - Poruba |
1968 |
|
M50 |
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
37 |
37 |
Zuzaňák Vilém |
33. |
2 |
|
|
|
|
37. |
Konieczny Jiří |
TJ Jakl Karviná |
1963 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Konieczny Jiří |
37. |
1 |
|
|
|
|
37. |
Novotný Tomáš |
TJ Hlučín |
1970 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
33 |
33 |
Novotný Tomáš |
37. |
1 |
|
|
|
|
37. |
Petřek Libor |
TJ Gumárny Zubří |
1971 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Petřek Libor |
37. |
1 |
|
|
|
|
40. |
Blažek Michal |
|
1971 |
|
M50 |
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Blažek Michal |
40. |
1 |
|
|
|
|
40. |
Pivec Jiří |
PIVI team |
1969 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Pivec Jiří |
40. |
1 |
|
|
|
|
40. |
Trávníček Rostislav |
Frýdek-Místek |
1968 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Trávníček Rostislav |
40. |
1 |
|
|
|
|
40. |
Zika Tomáš |
SPK Český Těšín |
1967 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Zika Tomáš |
40. |
1 |
|
|
|
|
44. |
Kozubek Lukáš |
Ostrava |
1971 |
|
M50 |
0 |
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Kozubek Lukáš |
44. |
2 |
|
|
|
|
45. |
Dvorský Ladislav |
MK Seitl Ostrava |
1965 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
28 |
28 |
Dvorský Ladislav |
45. |
1 |
|
|
|
|
45. |
Pach Radomír |
MK Seitl Ostrava |
1966 |
|
M50 |
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Pach Radomír |
45. |
1 |
|
|
|
|
45. |
Slíva Pavel |
Pomalé Šípy Kopřivnice |
1971 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Slíva Pavel |
45. |
2 |
|
|
|
|
45. |
Wojtyla Jaromír |
VZS Ostrava |
1970 |
|
M50 |
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Wojtyla Jaromír |
45. |
1 |
|
|
|
|
49. |
Hanke David |
AKEZ Kopřivnice |
1971 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Hanke David |
49. |
1 |
|
|
|
|
49. |
Lička Martin |
Ostrava |
1969 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Lička Martin |
49. |
1 |
|
|
|
|
49. |
Nesvadba Vladimír |
Zdravotní klaun |
1966 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
26 |
26 |
Nesvadba Vladimír |
49. |
1 |
|
|
|
|
49. |
Obdržálek Vít |
Hrabová |
1965 |
|
M50 |
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Obdržálek Vít |
49. |
1 |
|
|
|
|
49. |
Vlček Jiří |
TK Hlučín |
1964 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
26 |
26 |
Vlček Jiří |
49. |
1 |
|
|
|
|
54. |
Štefanský Pavel |
Havířov |
1968 |
|
M50 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
25 |
25 |
Štefanský Pavel |
54. |
2 |
|
|
|
|
55. |
Bednář René |
Nitěnky |
1970 |
|
M50 |
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Bednář René |
55. |
1 |
|
|
|
|
55. |
Folwarczný Tomáš |
Horní Suchá |
1967 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Folwarczný Tomáš |
55. |
1 |
|
|
|
|
55. |
Pormann Tomáš |
BK Ludgeřovice |
1970 |
|
M50 |
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Pormann Tomáš |
55. |
1 |
|
|
|
|
58. |
Baláž Roman |
Baláž Extreme - Team Frenštát |
1965 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Baláž Roman |
58. |
1 |
|
|
|
|
58. |
Matykiewicz Marek |
Pogwizdów |
1967 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Matykiewicz Marek |
58. |
1 |
|
|
|
|
58. |
Polák Aleš |
Běžcisobě |
1969 |
|
M50 |
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Polák Aleš |
58. |
1 |
|
|
|
|
58. |
Vodička Aleš |
|
1967 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Vodička Aleš |
58. |
1 |
|
|
|
|
62. |
Casadio Roman |
Český Těšín |
1966 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Casadio Roman |
62. |
1 |
|
|
|
|
62. |
Kahánek Dalibor |
TJ Sokol Dobrá |
1969 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Kahánek Dalibor |
62. |
1 |
|
|
|
|
62. |
Křefký Manfred |
NAPOHODU! bike team Píšť |
1964 |
|
M50 |
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Křefký Manfred |
62. |
1 |
|
|
|
|
62. |
Štec Jiří |
|
1966 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
21 |
21 |
Štec Jiří |
62. |
1 |
|
|
|
|
62. |
Štefek Jiří |
AKEZ Kopřivnice |
1965 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Štefek Jiří |
62. |
1 |
|
|
|
|
67. |
Cechel Radovan |
Capreman |
1966 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
20 |
Cechel Radovan |
67. |
1 |
|
|
|
|
67. |
Kocurek Igor |
Štramberk |
1971 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
20 |
Kocurek Igor |
67. |
1 |
|
|
|
|
67. |
Pasek Radovan |
RH Piving |
1971 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
20 |
20 |
Pasek Radovan |
67. |
1 |
|
|
|
|
67. |
Pilch René |
Nýdek |
1970 |
|
M50 |
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
20 |
Pilch René |
67. |
1 |
|
|
|
|
67. |
Sumbal Jiří |
POHODA TEAM KOPŘIVNICE |
1965 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
20 |
Sumbal Jiří |
67. |
1 |
|
|
|
|
72. |
Hlavica Pavel |
Orli Ostrava |
1968 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
Hlavica Pavel |
72. |
1 |
|
|
|
|
72. |
Kahánek Petr |
Kopřivnice |
1962 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
19 |
Kahánek Petr |
72. |
1 |
|
|
|
|
74. |
Bílek Pavel |
Rožnov pod Radhoštěm |
1970 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
Bílek Pavel |
74. |
1 |
|
|
|
|
75. |
Matulík Václav |
Chlebovice |
1969 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
17 |
Matulík Václav |
75. |
1 |
|
|
|
|
76. |
Flaša Zdeněk |
Covidem k diktatuře |
1963 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
Flaša Zdeněk |
76. |
1 |
|
|
|
|
76. |
Pach Radomir |
MK Seitl Ostrava |
1966 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
Pach Radomir |
76. |
1 |
|
|
|
|
76. |
Šelepa Rudolf |
ČH Frenštát pod Radhoštěm |
1964 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
Šelepa Rudolf |
76. |
1 |
|
|
|
|
79. |
Fáček Miroslav |
SK Zahrada Petřvald |
1966 |
|
M50 |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
Fáček Miroslav |
79. |
1 |
|
|
|
|
79. |
Mikulenka Tomáš |
|
1970 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
15 |
Mikulenka Tomáš |
79. |
1 |
|
|
|
|
81. |
Artim Radek |
BK Ludgeřovice |
1970 |
|
M50 |
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
Artim Radek |
81. |
1 |
|
|
|
|
81. |
Brablec Dalibor |
SKVK |
1967 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
14 |
14 |
Brablec Dalibor |
81. |
1 |
|
|
|
|
81. |
Hrbáč Jiří |
MK Seitl Ostrava |
1962 |
|
M50 |
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
Hrbáč Jiří |
81. |
1 |
|
|
|
|
81. |
Kiša Vítězslav |
Otužilí běžci |
1968 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
Kiša Vítězslav |
81. |
1 |
|
|
|
|
85. |
Stanečka René |
Nový Jičín |
1967 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
Stanečka René |
85. |
1 |
|
|
|
|
85. |
Štencel Jiří |
Fulnek |
1963 |
|
M50 |
|
13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
Štencel Jiří |
85. |
1 |
|
|
|
|
85. |
Urban Pavel |
Havířov |
1967 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
|
|
|
13 |
13 |
Urban Pavel |
85. |
1 |
|
|
|
|
88. |
Bystřičan Jiří |
BK Ludgeřovice |
1966 |
|
M50 |
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
Bystřičan Jiří |
88. |
1 |
|
|
|
|
88. |
Orság Josef |
Kopřivnice |
1964 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
12 |
Orság Josef |
88. |
1 |
|
|
|
|
90. |
Zeman Zdeněk |
Všechovice |
1968 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
9 |
Zeman Zdeněk |
90. |
1 |
|
|
|
|
91. |
Beneš Jaroslav |
Velká Polom |
1970 |
|
M50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
0 |
0 |
Beneš Jaroslav |
91. |
1 |
|
|
|
|
1. |
Škrabánek Petr |
MK Seitl Ostrava |
1960 |
|
M60 |
50 |
|
50 |
50 |
50 |
50 |
44 |
50 |
50 |
50 |
50 |
50 |
50 |
50 |
|
50 |
|
|
694 |
550 |
Škrabánek Petr |
1. |
14 |
|
|
|
|
2. |
Collen Malcolm |
Team International!!! |
1960 |
|
M60 |
44 |
44 |
44 |
33 |
|
|
24 |
|
|
|
38 |
38 |
44 |
38 |
44 |
44 |
|
|
435 |
435 |
Collen Malcolm |
2. |
11 |
|
|
|
|
3. |
Slowioczek Roman |
MK Seitl Ostrava |
1959 |
|
M60 |
|
|
|
44 |
44 |
44 |
33 |
|
44 |
|
44 |
44 |
|
44 |
50 |
|
|
|
391 |
391 |
Slowioczek Roman |
3. |
9 |
|
|
|
|
4. |
Sedláček Martin |
run99 Havířov |
1961 |
|
M60 |
33 |
28 |
24 |
30 |
30 |
33 |
|
33 |
|
|
28 |
30 |
30 |
28 |
38 |
38 |
|
|
403 |
351 |
Sedláček Martin |
4. |
13 |
|
|
|
|
5. |
Kahánek Vladimír |
run99 Havířov |
1961 |
|
M60 |
|
|
26 |
28 |
|
30 |
22 |
|
|
|
|
33 |
33 |
33 |
33 |
|
|
|
238 |
238 |
Kahánek Vladimír |
5. |
8 |
|
|
|
|
6. |
Jadrníček Petr |
Pedro Poruba |
1957 |
|
M60 |
38 |
33 |
30 |
|
38 |
|
|
|
33 |
|
33 |
|
28 |
|
|
|
|
|
233 |
233 |
Jadrníček Petr |
6. |
7 |
|
|
|
|
7. |
Kruliš Jiří |
regioRUN Havířov |
1961 |
|
M60 |
|
|
|
26 |
28 |
28 |
|
|
|
|
|
28 |
|
|
30 |
|
|
|
140 |
140 |
Kruliš Jiří |
7. |
5 |
|
|
|
|
8. |
Sehnalík Miroslav |
Lučina |
1955 |
|
M60 |
|
|
|
|
26 |
|
|
28 |
|
|
|
|
26 |
24 |
|
33 |
|
|
137 |
137 |
Sehnalík Miroslav |
8. |
5 |
|
|
|
|
9. |
Kondel Jaroslav |
BK SAK Karviná |
1958 |
|
M60 |
|
38 |
33 |
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
135 |
135 |
Kondel Jaroslav |
9. |
4 |
|
|
|
|
10. |
Martynek Vladislav |
SKI Mosty |
1959 |
|
M60 |
|
|
|
38 |
|
38 |
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
114 |
Martynek Vladislav |
10. |
3 |
|
|
|
|
11. |
Matušek Zdeněk |
Ostrava 2 |
1960 |
|
M60 |
|
50 |
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
80 |
Matušek Zdeněk |
11. |
2 |
|
|
|
|
12. |
Pichal Tomáš |
Růžďka |
1960 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
76 |
Pichal Tomáš |
12. |
2 |
|
|
|
|
13. |
Kučírek Petr |
TJ TŽ Třinec |
1958 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Kučírek Petr |
13. |
1 |
|
|
|
|
14. |
Čermák Vítězslav |
Město Šlapanice |
1959 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Čermák Vítězslav |
14. |
1 |
|
|
|
|
14. |
Vrobel Miroslav |
Vroblici |
1961 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Vrobel Miroslav |
14. |
1 |
|
|
|
|
16. |
Doseděl Emil |
SKI OB Šternberk |
1961 |
|
M60 |
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Doseděl Emil |
16. |
1 |
|
|
|
|
16. |
Mička Jaroslav |
AK EZ Kopřivnice |
1960 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Mička Jaroslav |
16. |
1 |
|
|
|
|
18. |
Gočaltovský Ladislav |
Sokol skalička |
1960 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Gočaltovský Ladislav |
18. |
1 |
|
|
|
|
18. |
Groš Štefan |
SZ Zatar Frenštát |
1961 |
|
M60 |
|
|
|
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
33 |
Groš Štefan |
18. |
1 |
|
|
|
|
20. |
Hrabuška Jaroslav |
MK Seitl Ostrava |
1957 |
|
M60 |
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Hrabuška Jaroslav |
20. |
1 |
|
|
|
|
20. |
Hutyra Libor |
Vidče |
1959 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Hutyra Libor |
20. |
1 |
|
|
|
|
20. |
Chládek Josef |
OB Žamberk |
1959 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
30 |
30 |
Chládek Josef |
20. |
1 |
|
|
|
|
20. |
Mikulášek Štefan |
Hlučín |
1958 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Mikulášek Štefan |
20. |
1 |
|
|
|
|
20. |
Mück Arnošt |
Hranice |
1959 |
|
M60 |
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Mück Arnošt |
20. |
1 |
|
|
|
|
20. |
Vojkůvka Zdeněk |
Chuchelná |
1961 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
30 |
Vojkůvka Zdeněk |
20. |
1 |
|
|
|
|
26. |
Orlicki Stanisław |
Rudze - Polska |
1959 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Orlicki Stanisław |
26. |
1 |
|
|
|
|
26. |
Pěruška Pavel |
Holoubci Kylešovice |
1958 |
|
M60 |
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Pěruška Pavel |
26. |
1 |
|
|
|
|
26. |
Vrága Zdeněk |
Rožnov pod Radhoštěm |
1958 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Vrága Zdeněk |
26. |
1 |
|
|
|
|
29. |
Kruczynski Marian |
Źywiec |
1953 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
26 |
Kruczynski Marian |
29. |
1 |
|
|
|
|
29. |
Rinka Erich |
Prajzsky BK Kravaře |
1954 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
26 |
26 |
Rinka Erich |
29. |
1 |
|
|
|
|
31. |
Místecký Eduard |
TJ Sokol Bynina |
1952 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
24 |
Místecký Eduard |
31. |
1 |
|
|
|
|
32. |
Měrka Jan |
Vidče |
1955 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
22 |
Měrka Jan |
32. |
1 |
|
|
|
|
32. |
Skomorowski Stanisław |
Rybnicka Kużnia |
1957 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
|
|
|
22 |
22 |
Skomorowski Stanisław |
32. |
1 |
|
|
|
|
34. |
Mraček Rostislav |
Rokytnice u Přerova |
1954 |
|
M60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
21 |
Mraček Rostislav |
34. |
1 |
|
|
|
|
1. |
Vytisk Alfons |
MK Seitl Ostrava |
1949 |
|
M70 |
|
50 |
50 |
50 |
50 |
50 |
44 |
44 |
50 |
|
|
|
50 |
50 |
44 |
50 |
|
|
582 |
538 |
Vytisk Alfons |
1. |
12 |
|
|
|
|
2. |
Smola Josef |
MK Seitl Ostrava |
1951 |
|
M70 |
50 |
44 |
44 |
|
|
|
|
38 |
|
30 |
50 |
50 |
44 |
44 |
50 |
44 |
|
|
488 |
488 |
Smola Josef |
2. |
11 |
|
|
|
|
3. |
Beskydský Dědek |
Klub důchodců |
1945 |
|
M70 |
|
|
|
|
|
|
38 |
33 |
|
|
44 |
|
38 |
38 |
38 |
|
|
|
229 |
229 |
Beskydský Dědek |
3. |
6 |
|
|
|
|
4. |
Kvita Josef |
AKEZ Kopřivnice |
1951 |
|
M70 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
83 |
Kvita Josef |
4. |
2 |
|
|
|
|
5. |
Olšanský Antonín |
Sokol Hrabůvka |
1946 |
|
M70 |
|
|
|
|
44 |
|
33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
77 |
Olšanský Antonín |
5. |
2 |
|
|
|
|
6. |
Jasek Tadeusz |
Radziechowy |
1951 |
|
M70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Jasek Tadeusz |
6. |
1 |
|
|
|
|
6. |
Sikora Stefan |
Bielsko Biala - Polska |
1949 |
|
M70 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
50 |
Sikora Stefan |
6. |
1 |
|
|
|
|
8. |
Navara Karel |
UH Ostroh |
1950 |
|
M70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
44 |
Navara Karel |
8. |
1 |
|
|
|
|
9. |
Janda Jan |
SSK Vítkovice |
1948 |
|
M70 |
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Janda Jan |
9. |
1 |
|
|
|
|
9. |
Strakoš Jiří |
Tatra Koprivnice |
1950 |
|
M70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
38 |
Strakoš Jiří |
9. |
1 |
|
|
|
|
11. |
Engliš Jiří |
Sokol Opava |
1938 |
|
M70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
28 |
Engliš Jiří |
11. |
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|